Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Maja 2019  |  imieniny: Grzegorza, Magdy

Menu strony

Banery

Opis strony

Doktorzy i pielęgniarki w naszej szkole

Treść strony

Pielęgniarka Anna Witecka

Pani pielęgniarka służy pomocą medyczną wszystkim naszym uczniom codziennie w godzinach od 8.00 do 15.00. Jest obecna na uroczystościach szkolnych oraz egzaminach uczniów z klas szóstych. Pani Pielęgniarka przygotowuje również programy artystyczne, które mają na celu promocję zachowań zdrowotnych wśród naszych uczniów. Bez jej obecności w naszej szkole nie moglibyśmy prawidłowo funkcjonować. Uczniowie mają do niej ogromne zaufanie. 

Doktor Anna Kozarzewska

Pani doktor odwiedza naszą szkołę raz w tygodniu w środę, dokonuje wówczas badań przesiewowych, sprawdza prawidłowy rozwój dzieci oraz bada pod względem zdrowia przed podaniem szczepionek. W szczególnych przypadkach bada na prośbę rodziców nasze dzieci, wypisuje im leki.

Stomatolodzy w szkole

Bardzo ważne dla dzieci i rodziców są zdrowe zęby, dlatego uczniowie chętnie korzystają z pomocy stomatologów dostępnych w szkole. Uczniowie unikają w ten sposób dlugich kolejek w ośrodku zdrowia. Pod kuratelą dr Kaniut odbywa się w szkole akcja fluoryzacji zębów.

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.