Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 12 Grudnia 2018  |  imieniny: Aleksandra, Dagmary

Menu strony

Banery

Treść strony

Rowery na Termach oznakowane

W czwartek 29 kwietnia na terenie mszczonowskich Term odbyła się akcja znakowania rowerów. Prowadził ją dzielnicowy miasta Mszczonów Sławomir Zieliński, który przy użyciu specjalnej znakownicy metodą grawerowania nanosił trwale na ramę indywidualny numer nadany każdemu rowerowi.

więcej

Z obrad mszczonowskiej Rady Miejskiej

28 kwietnia odbyła się kolejna sesja miejskiego samorządu. Była ona  w dużej części poświęcona stanowi dróg na terenie miasta i gminy Mszczonów oraz ochronie przeciwpożarowej. Radni wysłuchali sprawozdania z wykonania budżetu gminy za rok 2009, a także udzielili absolutorium burmistrzowi miasta.

więcej

Termy Mszczonów na targach „LATO 2010”

Targi „LATO 2010” to kiermasz turystyczny skierowany do mieszkańców Warszawy i okolic. To niepowtarzalna okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy wyjazdu weekendowego w najatrakcyjniejszych rejonach Polski oraz poza granicami naszego kraju.

więcej

Kolejne doświadczenia cheerleaderek

24 kwietnia 2010r. dwie mszczonowskie grupy cheerleaderek działające w Mszczonowskim Ośrodku Kultury pod opieką Katarzyny Wójcik, instruktora tańca sportowego, wzięły udział w VIII Otwartym Turnieju Zespołów Cheerleaders w Białej Podlaskiej. W imprezie wystartowało 14 zespołów z całej Polski.

więcej

Mszczonowianki pojadą do Brukseli

26 kwietnia o godz. 11.00 w biurze Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Warszawie przy ulicy Jasnej 14/16a odbył się finał ogólnopolskiego konkursu „Polska tradycja w Europie” organizowanego przez europosła Jarosława Kalinowskiego. Skierowany on był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

więcej

Żałoba, która odmieniła naród

Dni żałoby narodowej, jakie niedawno przezywaliśmy po katastrofie w Smoleńsku zmieniły cały naród. Tak wielkiego poruszenia nie spodziewał się  chyba nikt. Tłumy na żałobnych nabożeństwach oraz podczas pogrzebów osób, które zginęły 10 kwietnia dzięki mediom zobaczył cały świat. Biało- czerwone flagi powiewały w każdym mieście i wsi w Polsce.

więcej

„Dzień Ziemi” u przedszkolaków

W piątkowe popołudnie 23 kwietnia przedszkolaki z grupy Misie z Miejskiego Przedszkola przygotowały przedstawienie edukacyjne związane z obchodami „Dnia Ziemi”. Pod kierownictwem pań - Ewy Kowalczyk i Iwony Gołyńskiej, grupa Misie przebrana za krasnale wystawiła krótki spektakl
więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.