Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Maja 2019  |  imieniny: Grzegorza, Magdy

Menu strony

Banery

Treść strony

Wystawa masek

Od poniedziałku 22 lutego na pierwszym piętrze mszczonowskiego Urzędu Miejskiego można podziwiać barwne maski wykonane na zajęciach plastycznych w Mszczonowskim Ośrodku Kultury przez członków grupy plastycznej „KOLOR”.
W związku z tą niecodzienną wystawą goszczącą w budynku ratusza ogłoszony został specjalny konkurs, gdzie głównymi jurorami będą głosujący mieszkańcy. Oddawać głosy może każdy poprzez wpisanie numeru najciekawszej i najpiękniejszej jego zdaniem maski oraz wrzucenie karteczki z numerem do urny ustawionej w holu.
więcej

Brąz wciąż jest w ich zasięgu

Juniorzy  z UKS Lutkówka zajęli czwarte  miejsce w III Halowym Turnieju Hokeja na Trawie Ligii Centralnej,  zorganizowanym 20.02.2010r w hali przy ulicy Pomologicznej w Skierniewicach.  W turnieju uczestniczyło pięć  drużyn: Polonia Skierniewice 1, Polonia Skierniewice 2, Feniks Łódź, Staś Rypin  i UKS Lutkówka.

więcej

Z obrad 40-tej sesji Rady Miejskiej

W środę 17 lutego odbyła się kolejna sesja mszczonowskiego samorządu. Radni przyjęli w tym dniu m.in. uchwały dotyczące kursów dla mieszkańców gminy Mszczonów, wysłuchali sprawozdania o stanie bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Mszczonów, zajęli się problemem bezpańskich psów, kosztami usług opiekuńczych, a także przyjęli program pracy Rady Miejskiej oraz poszczególnych komisji na bieżący rok.

więcej

Pierwsze sukcesy cheerleaderek

Od początku listopada ubiegłego roku przy Mszczonowskim Ośrodku Kultury działają dwie nowe formacje tańca sportowego.  Pierwsza z nich działa w kategorii junior młodszy, druga w kategorii junior. Zespół „Fresh” skupia dziewczynki z klas I-VI SP. Do drugiej z grup - „Olimpijki” uczęszczają młode miłośniczki tańca i sprawności fizycznej z klas I-III gimnazjum.

więcej
Członkowie Narodowej Rady Rozwoju ( fot. Maciej Chojnowski )

Burmistrz w Pałacu Prezydenckim

Burmistrz Mszczonowa Józef Grzegorz Kurek otrzymał zaproszenie  na kolejne posiedzenie Narodowej Rady Rozwoju, które odbędzie się w dniu 2 marca 2010 r. w Pałacu Prezydenckim. Tematem dyskusji będą „Polskie finanse publiczne – stan i perspektywa”.

więcej

Internet na terenie gminy

Już wkrótce ruszy na terenie gminy Mszczonów Internet bezprzewodowy w oparciu o technologię WiMax. Ponieważ wiele osób jest zainteresowanych cennikiem proponowanych usług telekomunikacyjnych poniżej zamieszczamy podstawowe informacje cenowe dotyczące opłat abonamentowych oraz opłaty aktywacyjnej. Szczegółowy cennik znajdą zaś Państwo w załączniku.

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.