Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Maja 2019  |  imieniny: Grzegorza, Magdy

Menu strony

Banery

Treść strony

Mariolka podbiła mszczonowską publiczność

W niedzielę 31 stycznia w wypełnionej po brzegi sali kinowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury wystąpiła znana z ekranów telewizyjnych i przeglądów kabaretowych grupa „Paranienormalni”. Kabaret pochodzi z Jeleniej Góry, chociaż większość z jego członków mieszka obecnie w Warszawie. Grupa powstała pod koniec 2004 roku, a parę miesięcy później przygotowali już swój pierwszy program, z którym z sukcesem wystartowali na przeglądzie „Paka 2005”.
więcej

Sto dni przed maturą w „Szarych Szeregach”

Miniona sobota (30 stycznia 2010r.) z pewnością zapisze się na długo w pamięci trzecioklasistów Liceum Ogólnokształcącego im. Szarych Szeregów w Mszczonowie. W Borowcu k. Tarczyna odbył się bal studniówkowy. Punktualnie o godzinie  dwudziestej uczniowie dwóch klas maturalnych w towarzystwie przybyłych licznie rodziców, nauczycieli oraz gości zostali przywitani przez panią dyrektor Mariolę Mońko.

więcej

Podróżnicza pasja i fotografie

Od piątku 29 stycznia w Małej Galerii  MOK-u można  podziwiać wystawę fotografii autorstwa Bogumiła Rzucidło zatytułowaną „Karnawał w Ameryce Południowej”. Autor wystawy to podróżnik i fotograf. Jak sam mówi po świecie podróżuje już od 21 lat.

- Pierwszą podróż do Meksyku odbyłem w 1989 roku mając w kieszeni jedynie 25$ , dziś byłoby to nie możliwe.

więcej

„Bal Księżniczek” w przedszkolu

W okresie karnawału w przedszkolach tradycyjnie organizowane są bale dla dorosłych, ale tradycję tą znają również najmłodsi. Dlatego też miesięcznik „Księżniczka” i firma Disney postanowili przygotować dla wszystkich przedszkoli w Polsce miłą niespodziankę w postaci drobnej pomocy w zorganizowaniu niezapomnianego i bajkowego balu.

więcej

„Herbatka z Dyrekcją” w Osuchowie

28 stycznia 2010 roku w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie odbyło się niecodzienne spotkanie. Dyrektor szkoły Elżbieta Sajak zaprosiła na „Herbatkę z Dyrekcją” rodziców uczniów, których dzieci uzyskały  na półrocze średnią ocen 4,75. Na forum szkoły zostały wręczone przez panią dyrektor Listy gratulacyjne z wizerunkiem ucznia oraz średnią ocen jaką uzyskał w pierwszym półroczu roku szkolnego 2009/2010.

więcej

Spotkanie z sołtysami

W czwartek 28 stycznia w mszczonowskim Urzędzie Miejskim odbyło się spotkanie burmistrza Józefa Grzegorza Kurka z przedstawicielami 34 sołectw z terenu całej gminy. Była to świetna okazja do zapoznania się z planami na bieżący rok oraz wspólnego przedyskutowania problemów, z którymi borykają się mieszkańcy wsi.

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.