Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Maja 2019  |  imieniny: Grzegorza, Magdy

Menu strony

Banery

Treść strony

80-tka u seniorów

data dodania 30.11.2009
 
Jednym z wielu działań integracyjnych, które podejmowane są w mszczonowskim oddziale Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów są jubileusze z okazji 80. urodzin członków organizacji. Spotkania z tak szczególnej okazji mają zawsze uroczysty charakter. Tak też było w dniu 30 listopada br., kiedy to mszczonowscy seniorzy spotkali się w siedzibie związku przy ul. Tarczyńskiej, aby uczcić 80. urodziny sześciorga swych członków.
więcej
Lureaci wraz z jurorami

„Struna” po raz siedemnasty

data dodania 30.11.2009

W tegorocznym konkursie wzięło udział 13 solistów i pięć zespołów. W tym roku najlepsi okazali się reprezentanci Łowicza oraz Skierniewic.
 
W sobotę 28 listopada w Mszczonowskim Ośrodku Kultury odbył się XVII Przegląd Piosenki „Struna”. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali wspólnie Józef Grzegorz Kurek, burmistrz Mszczonowa i Wojciech Szustakiewicz, starosta powiatu żyrardowskiego oraz Marek Baumel, wicedyrektor MOK-u.
więcej

Misie lubią dzieci

data dodania 26.11.2009  

25 listopada br. w Miejskim Przedszkolu w Mszczonowie postanowiono po raz pierwszy uczcić „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Został on ustanowiony na cześć pierwszego na świecie pluszowego misia, który 7 lat temu obchodził swoje setne urodziny. Pluszowy Miś jest  bohaterem setek książek, filmów i kreskówek. Maskotki w kształcie misia znajdziemy niemal w każdym sklepie z upominkami i zabawkami.
więcej

następna strona »

Sonda

Co sądzisz na temat nowego serwisu internetowego?
Jest funkcjonalny
9%
Jest atrakcyjny graficznie
11%
Jest czytelny
9%
Jest funkcjonalny, czytelny i atrakcyjny graficznie
31%
Nie jest funkcjonalny
9%
Nie jest atrakcyjny graficznie
3%
Nie jest czytelny
6%
Nie jest funkcjonalny, czytelny, atrakcyjny graficznie
22%
oddane głosy: 372

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.