Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 27 Maja 2019  |  imieniny: Jana, Magdaleny

Menu strony

Banery

Treść strony

Bezpłatny kurs języka niemieckiego

W ramach naszej oferty pracy dla zdeklarowanych opiekunek osób starszych organizujemy kursy nauki języka niemieckiego od podstaw.

Warunki uczestnictwa: grupa min. 8 osób; deklaracja podjęcia pracy w charakterze opiekunki po skończonych kursie; wiek 35-58 lat.

Z naszej strony oferujemy: 48 godz. kursu; materiały szkoleniowe; zapewniamy lektora; miejsce kursu do ustalenia.

Kursy powinny rozpocząć się do końca stycznia 2012 r.

W przypadku zainteresowania nasza oferta, proszę o kontakt: Iwona Erber - specjalista ds. rekrutacji, tel. 600-973-982.

drukujdrukuj

autor: Iwona Erber - specjalista ds. rekrutacji publikacja: GCI, data: 2011.12.28

Bezpłatne szkolenia dla rolników lub domowników ubezpieczonych w KRUS

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o rozpowszechnienie informacji dotyczących BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ dla rolników i ich domowników z województwa mazowieckiego, realizowanych w ramach projektu: „Licencja na pracę”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W przypadku zebrania pełnych grup szkoleniowych na dany kurs (15 osób) istnieje możliwość zorganizowania szkoleń w Państwa miejscowości. Ostatnie wolne miejsca na następujące szkolenia: Szef ochrony z licencją na broń; Europejskie uprawnienia TIG i MAG; Fryzjerstwo z elementami wizażu i kosmetyki. Do niniejszego pisma dołączamy komplet dokumentów rekrutacyjnych, które należy wypełnić i przesłać wraz z zaświadczeniem z KRUS-u na adres: Biuro Projektu „Licencja na pracę”, ul. Narutowicza 56a, 20-016 Lublin. Wszelkie dodatkowe informacje i dokumenty zgłoszeniowe na stronie:www.licencjanaprace.pl oraz pod nr tel: 81 53 43 200, 81 53 43 203.

więcej

Szkolenie: Fundusze strukturalne w latach 2007-2013

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprasza na bezpłatne szkolenie "Fundusze strukturalne w latach 2007-2013 - poziom podstawowy", które odbędzie się 3 grudnia 2011 w Warszawie.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/704657.html

drukujdrukuj

autor: Magdalena Gremplewska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.22

Projekt: "ZARZĄDZANIE ORGANIZACJĄ W OBLICZU DYNAMICZNIE ZMIENIAJĄCYCH SIĘ UWARUNKOWAŃ GOSPODARCZYCH"

Jeżeli masz 45 lat lub więcej, jesteś menedżerem zatrudnionym na terenie województwa mazowieckiego (szczególnie w mikro, małym, średnim przedsiębiorstwie), chcesz nauczyć się, jak efektywniej zarządzać organizacją w czasie kryzysu. Zapraszamy  do wzięcia udziału w cyklu 6-ciu szkoleń: „ZARZĄDZANIE ORGANIZACJĄ W OBLICZU DYNAMICZNIE ZMIENIAJĄCYCH SIĘ UWARUNKOWAŃ GOSPODARCZYCH”
Po ukończeniu cyklu poniższych szkoleń otrzymasz dyplom „CERTYFIKOWANY MANAGER”
więcej

Szkolenie: "By zdobyć szczyt! - skuteczne przygotowanie się do zdobycia pracy"

Stowarzyszenie „Otwarte Drzwi” zaprasza na bezpłatne szkolenie „By zdobyć szczyt! - skuteczne przygotowanie się do zdobycia pracy ”, które odbędzie się w dniach 5, 6 i 7 grudnia 2011 w Warszawie. Szkolenie jest skierowane do osób poszukujących pracy.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/702835.html

drukujdrukuj

autor: Kinga Grzeszczuk (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.18

Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” (FFI) zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Kompetentni” - współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – realizowanym do grudnia 2012 w Lublinie. Celem projektu jest wsparcie szkoleniowe 200 przedsiębiorców/ich pracowników, z terenu woj. lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i łódzkiego. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/703416.html

drukujdrukuj

autor: Marta Cybula (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.18

Szkolenie "Kadry i płace w NGO"

Federacja MAZOWIA zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone zagadnieniu zatrudniania pracowników w organizacjach pozarządowych, które odbędzie się 28 listopada 2011 w Warszawie. Szkolenie przeznaczone jest dla osób reprezentujących organizacje pozarządowe z województwa mazowieckiego.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/700898.html

drukujdrukuj

autor: Federacja MAZOWIA (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.18

Warsztaty trenerskie House of Skills

Wiodoąca marka doradczo-szkoleniowa w Polsce zaprasza trenerów i prowadzących szkolenia specjalistów na warsztaty trenerskie House of Skills. Projekt służy udoskonaleniu umiejetności trenersich w ramach wybranego obszaru kompetencji. Rekrutacja rozpoczyna się 14 listopada 2011 roku. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

więcej

Warsztaty z obsługi programów do zarządzania projektami

Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach osoby zatrudnione na terenie województwa mazowieckiego. Warsztaty z obsługi programu do zarządzania projektami - poziom zaawansowany odbędą się 26 listopada 2011 w Warszawie.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/701931.html

drukujdrukuj

autor: Magdalena Gremplewska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.14

Szkolenie "Moje pierwsze kontakty z biznesem"

Federacja MAZOWIA zaprasza na bezpłatne szkolenie poświęcone zagadnieniu nawiązywania i utrzymywania kontaktów ze światem biznesu, które odbędzie się 2 grudnia 2011 w Warszawie. Szkolenie jest przeznaczone dla osób reprezentujących organizacje pozarządowe z województwa mazowieckiego.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/700916.html

drukujdrukuj

autor: Federacja MAZOWIA (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.10

Bezpłatne warsztaty z asertywności

Fundacja RoRo zaprasza na bezpłatne, dwudniowe warsztaty: "Asertywność, czyli jak dbać o siebie, dbając przy tym o innych", które odbędą się w dniach 19 i 26 listopada 2011, w godzinach 9:00-16:00, w Mokotowskim Centrum Integracji Mieszkańców, przy ul. Woronicza 44A. Warsztaty przeznaczone są dla rodziców dzieci do lat 5.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/661065.html

drukujdrukuj

autor: Agnieszka Amborska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.10

Szkolenie: Wstęp do rozwiązywania konfliktów i mediacji

Ośrodek Mediatorzy.pl zaprasza osoby zainteresowane rozwiązywaniem konfliktów do udziału w trzygodzinnym, bezpłatnym szkoleniu poświęconym mediacjom. Szkolenie będzie miało charakter interaktywnego warsztatu, na którym uczestnicy będą mogli poznać cele mediacji i rolę mediatora. Będą również mieli okazję obserwować inscenizację sesji mediacyjnej. Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach do wyboru: 29 listopada lub 16 grudnia 2011 w Warszawie.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/698082.html

drukujdrukuj

autor: Paweł Luft (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.07

Kursy komputerowe dla nauczycieli z woj. mazowieckiego finansowane ze środków UE

Warszawska Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Bolesława Prusa (www.wwsh.edu.pl) planuje uruchomienie kursów finansowanych ze środków UE przeznaczonych dla nauczycieli z województwa mazowieckiego: „E-learning: metody nowoczesnej edukacji”, „Społeczeństwo informacyjne szansą dla nauczycieli”. Kursy będą nieodpłatne, w 100% finansowane ze środków UE. Uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, która pozwoli nam lepiej dopasować programy szkoleń do Państwa potrzeb. Ankieta jest anonimowa i jest szyfrowana bezpiecznym protokołem HTTPS. Link do ankiety: Ankieta dotycząca planowanych kursów dla nauczycieli z zakresu technologii informacyjnej

więcej

40 tysięcy na start

Jest jeszcze szansa na 40-tysięczną bezzwrotną dotację na rozkręcenie własnej działalności, a dodatkowo przez pół roku od założenia firmy na ok. 1,2 tys. zł. wsparcia pomostowego. Pula środków na wsparcie osób rozpoczynających własną działalność gospodarczą powoli się wyczerpuje. W przyszłości dotacje mają być zastąpione przez pożyczki. Pod koniec września ruszył w Warszawie nabór uczestników do projektu „Kierunek - Własna Firma II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie w ramach Działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości oraz samozatrudnienia” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Konkursy zostały ogłoszone również w pięciu filiach WUP: w Radomiu – „Radomski Biznes II”, w Płocku – „Płocka Szkoła Małej Przedsiębiorczości VI”, w Siedlcach – „Czas na biznes IV”, w Ostrołęce – „Załóż firmę z WUP II”, w Ciechanowie – „Akademia Przedsiębiorczości VI”

więcej

Otwock Wielki. Szkolenie "Jak stać się marką innowacyjności?"

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie "Jak stać się marką innowacyjności?", które odbędzie się dniach 22 - 24 listopada 2011 w Otwocku Wielkim. Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do pracowników podmiotów szeroko rozumianej ekonomii społecznej z terenu Mazowsza, a także do takich instytucji i środowisk lokalnych, które planują rozpoczęcie działalności na polu ekonomii społecznej.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/694842.html

drukujdrukuj

autor: Radosław Juraszek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.10.31

Szkolenie „E-warsztat – doskonalenie nauczycieli zawodu kierunków IT”

Fundacja Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Oddział Terenowy Stowarzyszenia „Wolna Przedsiębiorczość” zapraszają nauczycieli z woj. mazowieckiego do bezpłatnego udziału w projekcie „E-warsztat – doskonalenie nauczycieli zawodu kierunków IT”, który będzie realizowany w okresie listopad 2011 - marzec 2012 w Warszawie. Projekt skierowany do nauczycieli przedmiotów zawodowych uczących na kierunkach informatycznych.

Źródło i szczegółowe informacje:http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/692533.html

drukujdrukuj

autor: Nina Jabłońska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.10.24

"Kompetentny przedsiębiorca - konkurencyjna firma" bezpłatne szkolenia dla właścicieli lub zarządzających mikro/ małymi przedsiębiorstwami

Od 1 października 2011 r. mogą się Państwo zapisywać na cykl szkoleń dla Przedsiębiorców współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby zamieszkałe lub pracujące na terenie powiatów: grodziskiego, pruszkowskiego, sochaczewskiego, warszawskiego zachodniego oraz żyrardowskiego. Każdy z uczestników w ramach projektu przejdzie cały cykl, czyli 8 szkoleń, których szczegóły są zamieszczone na stronie internetowej projektu: http://www.efspf.eu Szkolenia będą prowadzone przez eksperta w danej dziedzinie i trenera.
więcej

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe oraz bezpłatne szkolenia z zakresu badań rynku i opinii publicznej

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu zaprasza na studia podyplomowe oraz bezpłatne szkolenia z zakresu badań rynku i opinii publicznej współfinansowane w ramach projektu „Socjologia w praktyce – rozwój oferty studiów podyplomowych i szkoleń WSB w Poznaniu” Projekt adresowany jest przede wszystkim do pracowników różnych szczebli małych i średnich firm produkcyjnych, usługowych, którzy w swojej praktyce podejmują rozmaite decyzje z uwzględnieniem danych społecznych i rynkowych, którzy chcą poznać zagadnienia związane z analizą rynku i zachowań konsumenckich, pracowników Firm zajmujących się prowadzeniem badań społecznych i marketingowych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Projekt zakłada zdobycie kwalifikacji osobom niepełnosprawnym. Kandydaci na studia podyplomowe musza posiadać wykształcenie wyższe, co najmniej I stopnia.

więcej

Zapraszamy do udziału w projekcie: "Poszerz swoje horyzonty - zdobądź pewny zawód. Nowa kadra mazowieckiego rynku usług turystycznych"

Akademickie Centrum Informacji i Edukacji Europejskiej zaprasza do udziału w projekcie: „Poszerz swoje horyzonty – zdobądź pewny zawód. Nowa kadra mazowieckiego rynku usług turystycznych”. Projekt skierowny jest do osób bezrobotnych. Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach: szkolenia motywacyjne, szkolenia zawodowe, język angielski, kurs obsługi komputera, szkolenia z obsługi klienta w branży turystycznej, kurs obsługi systemów rezerwacyjnych.

więcej

Profesjanalny trener - szkolenia doskonalące warsztat trenerski

Projekt „Profesjonalny trener – szkolenia doskonalące warsztat trenerski”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, jest realizowany na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w okresie  od sierpnia 2011 r. do lipca 2013 r. Organizatorem projektu jest  FIRMA 2000 Sp. z o.o. Szkolenia będą prowadzone na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województw Polski wschodniej i centralnej. Zajęcia będą organizowane w systemie weekendowym, w ramach trzech typów szkoleń: 80-, 32- i 16-godzinnych. Szkolenia będzie łączyć metoda realizacji i ujęcie poszczególnych aspektów pracy trenerskiej z perspektywy metapoziomu. Uczestnicy posiądą kluczowe kompetencje dla efektywnego nauczania osób dorosłych ze środowisk biznesowych.

więcej

Szkolenie dla nauczycieli: "Klimatolubne przedszkolaki"

Ministerstwo Środowiska, Fundacja Nasza Ziemia i Fundacja Rozwoju Gmin Polskich zapraszają nauczycieli przedszkolnych grup 5-latków na bezpłatne szkolenie z zakresu nauczania na temat zmian klimatu na poziomie przedszkolnym. Najbliższe zajęcia odbędą się w listopadzie 2011 w Radomiu, Dąbrowie Górniczej, Wadowicach i Wieliczce. Podczas szkoleń można zdobyć wiedzę i cenne pomysły na twórczą pracę z dziećmi w tym obszarze.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/685168.html

drukujdrukuj

autor: Joanna Lorek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.10.06

Konstancin. Działaj skutecznie! Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów

Narodowa Agencja Programu "Młodzież w działaniu" zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń dla młodych ludzi w wieku 16-24 lata, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, aby inicjować i podejmować działania na rzecz społeczności lokalnych, w których żyją. Zajęcia odbędą się w okresie styczeń - czerwiec 2012 w Konstancinie. Rekrutacja trwa do 30 listopada 2011.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/686711.html

drukujdrukuj

autor: Magda Paszkowska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.10.05

www.wymienprace.pl - portal wymiany miejsc pracy

Jesteś zmęczony długimi dojazdami do pracy?
Chciałbyś pracować bliżej domu?
Chcesz mieć więcej czasu dla siebie i bliskich?
Jesteś zainteresowany kursami doszkalającymi?

Wejdź na portal www.wymienprace.pl i przekonaj się ile masz możliwości!

autor: wymieńpracę.pl - portal wymiany miejsc pracy projekt współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach programu Innowacyjna Gospodarka - Narodowa Strategia Spójności publikacja: GCI, data: 2011.09.01

Kampania szkoleniowa "Inwestycja w kadry"

Szukasz szkolenia i/ lub studiów podyplomowych na terenie kraju współfianansowanych lub finansowanych ze środku Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego?
Ten portal jest właśnie dla Ciebie: http://www.inwestycjawkadry.info.pl/
autor: PARP&ECORYS Polska&Dom Mediowy MediaOn&Agencja reklamowa Kolman Advertising&Agencja reklamowa VMG publikacja: GCI, data: 2011.09.01

Radom. Bezpłatne szkolenia dla rolników

Towarzystwo Altum zaprasza do udziału w projekcie: "Zmiana kwalifikacji zawodowych – krokiem ku przyszłości", w ramach którego przygotowano bezpłatne szkolenia, w tym m.in. warsztaty aktywnego poszukiwania, oraz kursy zawodowe dla rolników opłacających składki KRUS lub ich domowników. Pierwsza edycja zajęć odbędzie się do końca grudnia 2011 w Radomiu.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/680359.html

drukujdrukuj

autor: Beata Bugajska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.09.21

Zapraszamy do udziału w projekcie: Wykwalifikowane kadry w budownictwie telekomunikacyjnym

Jeżeli ukończyłeś 45 lat, pracujesz na umowę o pracę w: mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie budowlanym lub jesteś właścicielem takiej firmy zostań specjalistą do spraw montażu i spawania światłowodów. Kurs jest bezpłatny. W szkoleniach mogą uczestniczyć pracownicy (wydelegowani przez pracodawców) z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży budownictwa oraz przedsiębiorcy zatrudniający pracowników (osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą w tym zakresie). 

więcej

Zapraszamy na dofinansowane szkolenie AUTOCAD - DOŁĄCZ DO PROFESJONOLISTÓW

Firma Teleoptics zaprasza do zapoznania się z ofertą szkoleń dofinansowanych w zakresie zastosowania specjalistycznych programów komputerowych do projektowania, wykonywania rysunków technicznych oraz wizualizacji. Szkolenie dofinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa. W ramach kursu uczestnicy mają możliwość usprawnić proces tworzenia dokumentacji technicznej i teleinformatycznej, poprzez naukę wykonywania rysunków technicznych, projektowania w środowisku 3D i projektowania obrazów. Po egzaminie kończącym szkolenie uczestnicy otrzymają certyfikat Autodesk Authorized Training Center – Certificate of Completion.

więcej

Projekt: "UMCS dla rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy"

Trwa rekrutacja w ramach projektu „UMCS dla rynku pracy i gospodarki opartej na wiedzy” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to największy projekt edukacyjny we wschodniej Polsce o wartości blisko 22 mln, a jednym z głównych jego założeń jest utworzenie 16 nowatorskich specjalizacji na Wydziale Humanistycznym.

więcej

Bezpłatne kursy e-learning dla mieszkańców woj. mazowieckiego

W ramach projektu "Idź z postępem - ucz zdalnie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego powstała platforma e-learningowa www.moodle.szkola.pl z e-kursami wspomagającymi nauczanie różnych przedmiotów na wszystkich poziomach nauczania (począwszy od edukacji wczesnoszkolnej aż po studia wyższe). Mogą z nich korzystać nieodpłatnie wszyscy mieszkańcy województwa mazowieckiego. Szczegóły na stronie www.efs.inwes-tor.pl/elearning oraz w Biurze Projektu, tel. (22) 818-94-24, e-mail: mailto:elearning@inwes-t or.pl

więcej

GB Group Polska sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie "Rozwój zawodowy - szansą osób zamieszkujących woj. mazowieckie i pozostających bez zatrudnienia".

 GB Group Polska sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie "Rozwój zawodowy - szansą osób zamieszkujących woj. mazowieckie i pozostających bez zatrudnienia".
Projekt realizowany jest w ramach Działania 6.1. "Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach projektu zapraszamy do udziału w szkoleniach: specjalista ds. kadr i płac, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektami, specjalista ds. zamówień publicznych, specjalista ds. zarządzania jakością, specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych.

więcej

Bezpłatne szkolenia dla osób pełnoletnich aktywnych zawodowo, zatrudnionych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach.

Szkolenia kierowane są do osób pełnoletnich aktywnych zawodowo, zatrudnionych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Celem ogólnym Projektu jest zwiększenie kompetencji w zakresie informatyki stosowanej w branży IT u 700 osób. Szczególnie zapraszamy osóby które ukończyły 45. rok życia. Jednocześnie informujemy że nie jest to warunek konieczny, który należy spełnić by móc przystąpić do szkolenia.

więcej

Bezpłatne szkolenia na Opiekuna osób starszych dla bezrobotnych z Mazowsza!

Cykl szkoleń oferowanych w ramach projektu obejmuje 25 dni szkoleniowych, realizowanych od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 w Grodzisku Mazowieckim. 30 uczestniczek podzielonych zostanie na 3 grupy szkoleniowe (średnio 10 osób w każdej grupie). Każda z uczestniczek weźmie udział w 25 dniach szkoleniowych, co daje 192  godzin na osobę. Za każdą godzinę szkolenia przysługuje uczestnikowi stypendium w wysokości 4,64 zł brutto.

więcej

Projekt 8.1. POKL „MAZOWIECKI PROGRAM WSPARCIA PROCESÓW RESTRUKTURYZACJI I ADAPTACJI GOSPODARKI”

MAZOWIECKI PROGRAM WSPARCIA PROCESÓW RESTRUKTURYZACJI I ADAPTACJI GOSPODARKI współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy: są przewidziani do zwolnienia bądź zostali zwolnieni i posiadają status osoby bezrobotnej, a zwolnienie nastąpi (ło) z przyczyn niedotyczących pracowników u pracodawców przechodzących procesy adaptacyjne i modernizacyjne do skorzystania z bezpłatnego wsparcia.

więcej

Puls Systemy Organizacji Szkoleń zaprasza do udziału w projekcie Rolników i domowników rolników zamieszkujących na terenie woj. mazowieckiego.

Zapraszamy do udziału w projekcie wszystkich rolników i domowników rolników z województwa mazowieckiego, którzy planują odejście z rolnictwa oraz zamierzają w przyszłości podjąć zatrudnienie w obszarach niezwiązanych z działalnością rolniczą lub podjąć pozarolniczą działalność gospodarczą.

więcej

Business Language Trainings zaprasza na bezpłatne szkolenia „Angielski w biznesie”

Business Language Trainings zaprasza na bezpłatne szkolenia "Angielski w biznesie" w ramach POKL. Program skierowany jest do osób dorosłych i pracujących na terenie Mazowsza. Zapraszamy do uczestnictwa mężczyzn 45+.

więcej

Projekt:„Poszerzenie oferty edukacyjnej Uniwersytetu Pedagogicznego szansą na doskonalenie umiejętności zawodowych na dynamicznym rynku pracy”

Uniwersytet Pedagogiczny prowadzi nabór na studia podyplomowe i szkolenia w ramach projektu „Poszerzenie oferty edukacyjnej Uniwersytetu Pedagogicznego szansą na doskonalenie umiejętności zawodowych na dynamicznym rynku pracy”

więcej

Bezpłatne szkolenia zawodowe dla pracujących kobiet 45 +

Kwalifikacje Twoją Szansą. Szkolenia zawodowe dla pracujących kobiet. Przyjdź do nas! Pomożemy Ci podnieść umiejętności zawodowe i społeczne!

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/674158.html

drukujdrukuj

autor: Mariola Malesa (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.08.31

Efektywny Pracownik Biurowy - Bezpłatne szkolenia w ramach EFS

Altkom Akademia zaprasza do udziału w nowym projekcie szkoleniowym - Efektywny Pracownik Biurowy. Koszt udziału w szkoleniach jest w 100% dofinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny. Uczestnicy szkoleń nie wnoszą żadnych opłat. Szkolenia trwają 2 lub 3 dni i odbywają się w weekendy, w godzinach 9:00-16:00 w ośrodku Altkom Akademii S.A. w Warszawie, ul. Chłodna 51. Tematyka szkoleń (do wyboru): Arkusze kalkulacyjne; Dokumenty i prezentacje; Harmonogramowanie projektów; Internet; Bazy danych. Projekt trwa do 30 marca 2012. Liczba miejsc ograniczona.

więcej

Vision Consulting zaprasza do udziału w projekcie "Nowe uprawnienia Twoją szansą"

Vision Consulting zaprasza do udziału w projekcie „Nowe uprawnienia Twoją szansą”. Projekt skierowany jest do rolników, domowników rolnika oraz osób odchodzących z rybołówstwa zamieszkałych na terenie woj. mazowieckiego.

więcej

Warszawa. Szkolenie "Zarządzanie zasobami ludzkimi w podmiotach ekonomii społecznej"

ZLSP jako Partner projektu ZSWES zaprasza Doradców OWES na szkolenie pt. "Zarządzanie zasobami ludzkimi w podmiotach ekonomii społecznej" organizowane w dn. 5-7.12.2011 w Warszawie. Więcej info na www.spoldzielnie.org.pl

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/676004.html

drukujdrukuj

autor: Olga Gałek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.08.18

Zapraszamy do udziału w projekcie: „Deficytowe kwalifikacje dla branży budowlanej”

Celem projektu „Deficytowe kwalifikacje dla branży budowlanej”jest podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników sektora budowlanego, poprzez przekazanie im wiedzy i umożliwienie nabycia umiejętności deficytowych na rynku pracy. Projekt kierowany jest do 144 pracowników, zatrudnionych w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach, ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej.

więcej

Zapraszamy na bezpłatne kursy obsługi komputera, internetu, wykorzystywania narzędzi teleinformatycznych

Kursy mają służyć m.in. osobom pracującym na stanowiskach wymagających szeroko pojętego korzystania z zasobów Internetu, dostępu do sieci, pobierania plików z odpowiednich stron www, obsługiwania poczty elektronicznej. Dostępnych jest 8 kursów. Aby zapisać się na kursy e-learningowe trzeba: wypełnić, wydrukować i dwukrotnie podpisać formularz zgłoszeniowy (najłatwiej to zrobić on-line i potem również wydrukować i podpisać); wypełnić, wydrukować i podpisać deklarację udziału; dostarczyć oryginały ww. dokumentów najlepiej zwykłym listem lub bezpośrednio do biura projektu. Wszystkie dokumenty i informacje znajdują się pod adresem: http://sirmaplus.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=29

więcej

Szkolenie: Prawo jazdy kat. C i D + kwalifikacja wstępna dla osób bezrobotnych

AUTOMAR- Marek Stasiak w Sochaczewie prowadzi zapisy osób zamieszkujących w 5 powiatach, w tym  żyrardowski na bezpłatne kursy prawa jazdy kategorii C i D + kwalifikacje wstępną oraz dodatkowe kursy nauki języka angielskiego i obsługi komputera dla wszystkich uczestników. Oferta skierowana jest dla osób pozostających bez zatrudnienia (w tym zarejestrowane jako bezrobotne), które: nie ukończyły 25. roku życia lub ukończyły 45. rok życia. Zgłoszenia przyjmowane będą od dnia 27.06.2011 roku w Biurze Projektu, Sochaczew, Al. 600-lecia 66B, tel. 46-811-16-55 oraz na stronie internetowej www.automar.pl

więcej

„Kompetencje sprzedażowe” dla osób pracujących

Zdobądź certyfikat kompetencji sprzedażowych za darmo! Do udziału w projekcie „Kompetencje sprzedażowe” zapraszamy osoby wykonujące pracę/zatrudnienie na terenie województwa mazowieckiego w mikro, małych lub średnich przedsiębiorstwach z sektora handlu i usług, zainteresowane podwyższeniem swoich kwalifikacji poza godzinami pracy. www.kompetencje-sprzedazowe.chodkowska.edu.pl Projekt realizowany jest w okresie 01.04.2011 r.- 31.03.2012 r. Nabór będzie prowadzony w trybie ciągłym od 20 kwietnia 2011 r. aż do momentu wyczerpania limitu osób.

więcej

Bezpłatne szkolenia dla pracowników

Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Edukacyjnych organizuje bezpłatne szkolenia finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Zapraszamy osoby: pracujące, zamieszkujące województwo mazowieckie, pełnoletnie, posiadające co najwyżej wykształcenie średnie, w szczególności zapraszamy osoby po 45 roku życia. „Skuteczny handlowiec” i „Profesjonalista w biurze” to cykl bezpłatnych, weekendowych szkoleń organizowanych na terenie województwa mazowieckiego.

więcej

Radom. Rusinów. Bezpłatne szkolenia dla osób pracujących

Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Edukacyjnych zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szkoleń dla osób pracujących i zamieszkałych na terenie woj. mazowieckiego. Przygotowano dwa bloki szkoleniowe: „Skuteczny handlowiec” oraz „Profesjonalista w biurze”. Zajęcia będą się odbywać do grudnia 2011 w Radomiu i Rusinowie.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/670153.html

drukujdrukuj

autor: Marta Dyjas (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.07.13

Bezpłatne szkolenia na zlecenia Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

Firma MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU Sp. k. jest Wykonawcą odpowiedzialnym za przygotowanie i organizację bezpłatnego „Cyklu szkoleń dla konsultantów funduszy europejskich na terenie województwa mazowieckiego” z poniższych tematów: Zasady przygotowania projektów w RPO WM 2007-2013; Realizacja projektów w RPO WM 2007-2013; Kontrola projektów w RPO WM 2007-2013. Szkolenia zostaną przeprowadzone na zlecenie MJWPU w Ciechanowie, Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach i Warszawie. Rejestracji należy dokonać poprzez stronę internetową: www.akademiamddp.pl/mjwpu Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

więcej

Projekt: Edukacja- Kompetencje- Zatrudnienie

Dofinansowane: studia podyplomowe oraz bezpłatne: szkolenia, kursy, praktyki dla osób: w wieku 18-24, zamieszkałych na terenie Polski, zatrudnionych, bezrobotnych lub nieaktywnych zawodowo, z wykształceniem średnim lub wyższym. Szczegółowe informacje: Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna 43-300 Bielsko-Biała, ul. gen. Wł. Sikorskiego 4 tel. (33) 819 39 50, 812 51 63 www.ekz.wseh.pl

więcej

„Aktywni po czterdziestce- program aktywizacji dla osób 45+”

Mazowiecka Grupa Szkoleniowa zaprasza osoby bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, które ukończyły 45. rok życia, z wykształceniem max. średnim, do udziału w projekcie. Proponujemy szkolenia do wyboru: kurs wizażu; asysta w starości; ABC przedsiębiorczości. Udział w projekcie jest bezpłatny. Proces rekrutacji będzie się odbywał od maja 2011 do kwietnia 2012. Szczegóły i kontakt: www.45plus.mgsd.pl tel. (22) 216 87 12 kom. 660 507 075

więcej

Szkoła Trenerów - Jesteś Ekspertem, Zostań Trenerem!

Profesjonaliści LLL. - metodologia wspierania rozwoju osób i organizacji. Szkoła Trenerów- jesteś ekspertem, zostań trenerem! ...w jednym z trzech obszarów specjalizacji tematycznej: Kompetencje miękkie i zarządzanie personelem; Zarządzanie organizacją; Prawne i finansowe aspekty funkcjonowania przedsiebiorstw. Projekt jest adresowany do osób dysponujących merytoryczną wiedzą skonfrontowaną z praktycznym doświadczeniem zawodowym, które będzie stanowić punkt odniesienia dla prowadzonych przez nich szkoleń. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje na temat projektu dostępne na stronie: www.szkolatrenerow.uj.edu.pl lub pod nr tel. (12) 424-08-50 Udział w projekcie jest bezpłatny!

więcej

"Angielski jest prosty" bezpłatne szkolenia dla osób pracujących

ACT Advanced Corporate Training zaprasza osoby dorosłe, pracujące na terenie województwa mazowieckiego, których poziom znajomości j. angielskiego jest niższy niż B1 w skali CEFR na bezpłatne kursy języka angielskiego w ramach projektu Angielski jest prosty. Więcej informacji na stronie: www.act.edu.pl/angielskijestprosty Rekrutacja do projektu rozpoczyna się we wtorek 31 maja 2011 r. o godzinie 10.00.

więcej

drukujdrukuj

Zarządzanie Projektami - Szkolenia dofinansowane w 80 %

drukujdrukuj

autor: Pegaz Group publikacja: GCI, data: 2011.05.30

"Mazowiecki Program Wsparcia Procesów Restrukturyzacji i Adaptacji Gospodarki" dla osób przewidzianych do zwolnienia bądź zwolnionych

WYG International sp. z o.o. realizująca projekt "Mazowiecki Program Wsparcia Procesów Restrukturyzacji i Adaptacji Gospodarki" zaprasza mieszkańców województwa mazowieckiego, którzy: są przewidziani do zwolnienia bądź zostali zwolnieni i posiadają status osoby bezrobotnej, a zwolnienie nastąpi(ło) z przyczyn niedotyczących pracowników u pracodawcow przechodzących procesy adaptacyjne i modernizacyjne do skorzystania z bezpłatnego wsparcia w zakresie: Kontakt: tel. 801 700 818, fax. 22 429 71 13, mailto:mpw.mazowsze@wyginternational.plhttp://www.mpw.mazowsze.pl

więcej

"Licencja na pracę" bezpłatne szkolenia dla rolników i domowników

Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu "Licencja na pracę" skierowane do rolników i domowników ubezpieczonych w KRUS, zamieszkujących gminy wiejskie, miejsko- wiejskie i miasta do 25 tys. mieszkańców z obszaru województwa mazowieckiego. Szkolenia: Pracownik ochrony; Spawacz europejski; Operator wózków jezdniowych z obsługą magazynu; Pilot wycieczek zagranicznych. Zapisy i informacje: tel. 81 53 43 201 lub 81 53 43 203, mailto:licencja@sis-dotacje.plhttp://www.licencjanaprace.pl/

więcej

Radom. Bezpłatne egzaminy mistrzowskie

Towarzystwo ALTUM Programy Społeczno-Gospodarcze zaprasza do skorzystania z bezpłatnych egzaminów mistrzowskich w ramach projektu współfinansowanego z EFS pt. "Kwalifikacje mistrzowskie - sukces na rynku pracy", który jest realizowany w Radomiu. Uczestnikami projektu mogą być osoby zameldowane na terenie woj. mazowieckiego.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/656196.html

autor: Stanik Magdalena (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.05.06

Agencja Rozwoju Mazowsza zaprasza do udziału w projekcie pt. „Akademia Unijna III”

Projekt jest skierowany do pracujących osób dorosłych, zatrudnionych na terenie województwa mazowieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem osób zatrudnionych w samorządzie i jego jednostkach organizacyjnych. W ramach projektu zamierzamy przeprowadzić BEZPŁATNE szkolenia z następujących bloków tematycznych: Język angielsk; Rachunkowość i finanse; Microsoft Office specialist; Zarządzanie kryzysem w firmie; Komunikacja interpersonalna; Prezentacje i wystąpienia publiczne; Radzenie sobie z konfliktem i stresem Realizacja szkoleń zaplanowana jest od maja 2011. Terminy i miejsca szkoleń będą podawane indywidualnie dla każdego szkolenia zaplanowanego w danym regionie. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie internetowej projektu: www.au3.pl oraz we właściwym biurze regionalnym projektu.

więcej

"Zainwestuj w siebie" projekt dla rolników i ich domowników

Projekt jest skierowany dla rolników i ich domowników zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego. Przystąpienie do projektu jest szansą na zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji, niezbędnych do zaistnienia na wymagającym rynku pracy. Zajęcia będą prowadzone w miastach woj. mazowieckiego, w których w procesie rekrutacji utworzy się grupa 12- osobowa o tym samym stopniu zaawansowania znajomości języka obcego. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: tel. 519 308 957, e-mail: informacja@zainwestujwsiebie.waw.pl 

więcej

"Rozwój zawodowy - szansą osób zamieszkujących woj. mazowieckie i pozostających bez zatrudnienia"

GB Group Polska Sp. z o.o. zaprasza mieszkańców woj. mazowieckiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych w ramach projektu. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby, które: zamieszkują na terenie woj. mazowieckiego, pozostają bez zatrudnienia, w tym zarejestrowane są jako bezrobotne w Urzędzie Pracy, posiadają min. wykształcenie średnie. Szkolenia odbywać się będą w Warszawie. Szczegółowe informacje (w tym harmonogram szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy) na stronie internetowej: http://www.rozwojzawodowy.gbgroup.pl/

więcej

"Przedsiębiorczość i solidarność - nowy wymiar ekonomii społecznej"

Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi zaprasza do udziału w projekcie. Projekt skierowany jest do osób zainteresowanych sektorem ekonomii społecznej, chcących rozpocząć działalność w tym sektorze oraz przedstawicieli przedsiębiorstw działających wg zasad ekonomii społecznej, a w szczególności osób bezrobotnych, uczących się lub kształcących, samozatrudnionych, zatrudnionych w mikroprzedsiębiorstwie lub w organizacjach pozarządowych. Rekrutacja ma charakter ciągły i prowadzona jest do wyczerpania miejsc od kwietnia 2011. Liczba miejsc jest ograniczona. Dokumenty aplikacyjne dostępne są w Biurze Projektu oraz na stronie: http://www.ekonomiaspoleczna.waw.pl/

więcej

Młody Przedsiębiorca

Dziesiątki sprawdzonych pomysłów na biznes. Oglądaj TVP Warszawa w każdą środę o 19.05. Więcej informacji na temat projektu "Młody przedsiębiorca" znajduje się na stronie http://www.gate.com.pl/mlodyprzedsiebiorca/

Termin realizacji projektu obejmuje 19 miesięcy: od 1 sierpnia 2010 roku do 29 lutego 2012 roku.

więcej

Szkolenia z podatków dla MSP

Akademia PARP przygotowała cykl bezpłatnych szkoleń e-learningowych dla przedsiębiorców, w tym dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność gospodarczą, w zakresie prawa podatkowego. To prosty sposób na zdobycie wiedzy przydatnej w każdej firmie. Aby korzystać ze szkoleń wystarczy zarejestrować się na portalu.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/634288.html

autor: Aleksandra Szulencka (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.04.05

"Teraz możesz liczyć na siebie" szkolenia zawodowe nowej kadry mazowieckiego rynku usług księgowych

Głównym celem projektu jest podniesienie aktywności zawodowej oraz zdolności do zatrudnienia 80 osób (50 mężczyzn i 30 kobiet) poprzez dostarczenie wiedzy i umiejętności z zakresu: podstaw księgowości i aktywizacji zawodowej. Projekt skierowany do osób bezrobotnych i niekatywnych zawodowo. Szczegółowe harmonogramy szkoleń będą publikowane przed każdą edycją.  Więcej informacji: http://www.licznasiebie.bratniak.krakow.pl/index.html

więcej

"Mistrz Sprzedaży" szkolenia weekendowe dla osób pracujących

Harmonogram szkoleń: http://www.ecdf.pl/mistrz/harmonogram.pdf Formularze zgłoszeniowe do projektu prosimy wysyłać na adres: http://mistrz@ecdf.pl Projekt jest skierowany do osób pracujących, zameldowanych lub zatrudnionych w województwie mazowieckim na podstawie umowy o pracę, wyboru, mianowania lub spółdzielczej umowy o pracę z wykształceniem co najwyżej średnim.

więcej

"Poszerz swoje horyzonty - zdobądź pewny zawód. Nowa kadra mazowieckiego rynku usług turystycznych".

Zdobądź pewną pracę przy EURO 2012. Weź udział w bezpłatnych projekcie. Projekt skierowany jest do: osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo. Okres realizacji projektu: 01.03.2011-31.01.2012. Rekrutacja: http://www.szkolenieturystyka.pl/rekrutacja.html Organizacja szkoleń: I edycja 04-07.2011 -2 grupy 15-sto osobowe; II edycja 07-10.2011 - 2 grupy 15-sto osobowe; III edycja 10.2011-01.2012 - 2 grupy 15-sto osobowe. Szczegółowe informacje: www.szkolenieturystyka.pl

więcej

"Wykorzystaj swoją szansę - program aktywizacji zawodowej w branży telemarketingu"

Projekt skierowany jest do osób zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego, osób pozostających bez zatrudnienia i osób nieaktywnych zawodowo. W ramach projektu zaplanowano szkolenia motywacyjne i zawodowe zarówno teoretyczne, jak i praktyczne niezbędne do podjęcia późniejszej pracy w telemarketingu. W ramach zajęć uczestnicy otrzymają materiały dydaktyczne, wyżywienie i zakwaterowanie w przypadku szkolenia poza miejscem zamieszkania.

więcej

"Instytut Rozwoju Innowacji" - cykl szkoleń dla przedsiębiorstw i pracowników w nich zatrudnionych

Cykl szkoleń "Instytutu Rozwoju Innowacji" adresowany do menedżerów oraz specjalistów, realizowany przez wiodącą na polskim rynku firmę doradczo- szkoleniową House of Skills. Rozwijaj swoją innowacyjność na następujących warsztatach: Sztuka innowacyjnego działania, Zarządzanie innowacją zespołu, Strategia Błękitnego Oceanu. Rekrutacja Uczestników odbywa się w sposób ciągły - od dnia 14 maja 2010 r. Szczegółowe informacje o projekcie na stronie: http://www.iriefs.pl/warunki/

więcej

„NISza – Nie Ignoruj Szansy II” bezpłatne szkolenia dla osób długotrwale bezrobotnych

Weź udział w Projekcie „NISza – Nie Ignoruj Szansy II” i uzyskaj oryginalny certyfikat firmy „Peggy Sage”: Stylizacji paznokci, Wizażu i makijażu, ABC Kreowania Kariery. Udział w Projekcie jest całkowicie bezpłatny. Zapewniony nocleg, wyżywienie i stypendium. Szczegółowe informacje: 692 553 748 – Małgosia; 692 547 899 – Dorota. Biuro Projektu i miejsce szkoleń: Piastów k. Warszawy, Ul. Dębowa 10 www.peggysage.pl

więcej

"Chcę, Mogę, Potrzebuję" bezpłatne szkolenie dla osób pracujących z wykształceniem średnim

W ramach projektu w okresie od stycznia 2011 do marca 2012 istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych szkoleń: Instruktor nauki jazdy kat. B, B+C; Specjalista do spraw wynagrodzeń; Opiekunka dziecięca; Organizator sprzedaży internetowej; Makijaż permanentny, dodatkowym elementem każdego kursu są warsztaty „Wizerunek pracownika” oraz Coaching. Wszystkie zajęcia odbędą się poza miejscem i czasem pracy. Szczegółowe informacje: http://www.chcemogepotrzebuje.pl/

więcej

"Public Relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP"

Związek Rzemiosła Polskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach projektu. W szkoleniach mogą uczestniczyć właściciele i pracownicy kadry zarządzającej sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zgłoszenia udziału można przesyłać drogą elektroniczną na adres biuro@pr4msp.pl , pocztową na adres Biura Projektu, faksem lub osobiście. Szkolenia w Warszawie odbędzie się w dniach: 18-20.04.2012r. Regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie internetowej projektu: www.pr4msp.pl

więcej

Bezpłatne konsultacje z zakresu ekonomii społecznej

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy zaprasza od marca 2011 na bezpłatne konsultacje z zakresu prawa, księgowości, marketingu oraz z doradcą zawodowym w Punkcie Informacji ds. Ekonomii Społecznej w Warszawie. Adresaci: osoby zamieszkałe w woj. mazowieckim należące do jednej z kategorii osób: bezrobotni, kształcący się do 24 r.ż., samozatrudnieni, zatrudnieni w mikroprzedsiębiorstwach i w podmiotach ekonomii społecznej.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/624011.html

autor: Anna Koncewicz (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.02.17

"Zarządzanie organizacją w obliczu dynamicznie zmieniających się uwarunkowań gospodarczych" szkolenia dla menedżerów sektora MŚP

Cykl 6-ciu szkoleń, po ukończeniu dyplom „CERTYFIKOWANY MANAGER”. W szkoleniach mogą wziąć udział osoby: mające 45+, będące menedżerami zatrudnionymi na terenie województwa mazowieckiego. Szkolenia będą odbywały się  w Warszawie. Cykl szkoleń obejmuje 10 dni. Szkolenia będą organizowane w soboty. Szkolenia są uczestników bezpłatne. Dokładne informacje i zapisy na stronie: www.meritum-c.com.pl

więcej

„Ekspert ds. energooszczędności – zawód z przyszłością” bezpłatne szkolenie dla osób bezrobotnych

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt: „Ekspert ds. energooszczędności – zawód z przyszłością”. Projekt skierowany jest do: osób bezrobotnych (rejestracja w PUP); osób posiadających, co najmniej średnie wykształcenie; zamieszkujących (zgodnie z rozumieniem Kodeksu Cywilnego) województwo mazowieckie. Rekrutacja jest prowadzona do 31.11.2011r. Spotkanie informacyjne 14.02.2011r. godz. 12.00 w PUP w Wołominie. Szczegółowe informacje: tel. 22 378 13 55 lub www.ekspertenergooszczednosci.pl

więcej

Bezpłatne szkolenia: Angielski w biznesie – ramach POKL dla osób pracujących

Business Langguage Trainings zaprasza na bezpłatne szkolenia: Angielski w biznesie – ramach POKL. Program skierowany jest do osób dorosłych, zameldowanych i pracujących na terenie Mazowsza (nie kwalifikują się osoby prowadzące własna działalność gospodarczą). Szczególnie zapraszamy do uczestnictwa osoby 45+ Terminy zajęć: cykl II: V-VII.2011; cykl III: VII-VIII.2011; cykl IV: IX-XI.2011; cykl V: XI.2011-I.2012. Szczegóły na stronie www.english.biz.pl

więcej

Kurs angielskiego współfinansowany ze środków Unii Europejskiej dla Szkół i Placówek Edukacyjnych

Możesz wziąć udział w 12 - miesięcznym kursie języka angielskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy zapraszają do współpracy na specjalnych warunkach wszystkie Szkoły i Placówki edukacyjne. Więcej informacji i zapisy na kurs na stronie: http://www.dobrazuza.niebieski.net/r.cgi?u=DY5wZskINt4t&l=3&m=7

Kontakt: Jolanta Głowacka, bok@DobraZuza.pl, tel. 510 353 358, www.DobraZuza.pl

autor: DobraZuza.pl publikacja: GCI, data: 2011.01.21

Szkolenia: "Finanse i księgowość z j. angielskim" oraz "Kadry i płace z j. angielskim"

Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu finansów i księgowości oraz kadr i płac dla osób zatrudnionych na terenie województwa mazowieckiego. Szkolenie obejmuje także naukę języka angielskiego. Zajęcia będą odbywały się do stycznia 2012 w Warszawie.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/617530.html

autor: Paweł Ceglarski (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.01.20

Bezpłatne szkolenie dla VAT-owców

Zmiany w prawie o podatku VAT dotyczą wszystkich przedsiębiorców. Z jaką stawką wystawić faktury? Jak rozliczyć transakcje dokonane na przełomie 2010 i 2011 roku? Jak kwalifikować towary i usługi oraz jaką stawkę VAT zastosować? Odpowiedź na te pytania można znaleźć na bezpłatnym szkoleniu: "Podatej VAT 2011" przygotowanym przez Akademię PARP.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/616843.html

autor: Aleksandra Szulencka (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.01.18

„ECDL dla początkujących i zaawansowanych”

Informacje ogólne: Szkolenia są w 100% dofinansowane – bezpłatne. Beneficjenci: Uczestnikiem projektu może być dorosła osoba pracująca (powyżej 18 roku życia). W ramach projektu realizowane będą szkolenia, które są programowo zgodne z ECDL i ECDL Advanced. Rekrutacja: Proces rekrutacji rozpocznie się w dniu 17 stycznia 2011 roku; wówczas zostaną zamieszczone na stronie niezbędne formularze. W przypadku pytań uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 22 100 10 80 lub e-mail: POKL-ECDL@biztech.pl

więcej

40 tysięcy na własną firmę. Wspieramy przedsiębiorczość osób niepełnosprawnych!

Projekt "Bez barier do własnej firmy" będzie realizowany przez Wyższą Szkołę Technologii Informatycznych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VI "Rynek pracy otwarty dla wszystkich", Działanie 6.2 "Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Głównym celem projektu jest przygotowanie do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej poprzez podniesienie poziomu i aktualizację wiedzy i umiejętności zawodowych uczestników i uczestniczek, niezbędnych do uruchomienia i prowadzenia własnej firmy.

więcej

„OHP jako realizator usług rynku pracy”

Projekt jest skierowany do młodzieży w wieku 15-25 lat, bezrobotnej i nieaktywnej zawodowo; uczniów i absolwentów przygotowujących się do wejścia na rynek pracy potrzebujących pomocy w zakresie doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy i szkoleń zawodowych. Celem projektu jest stworzenie ogólnokrajowego systemu, ułatwiającego dostęp do usług poradnictwa i informacji zawodowej, informacji na temat podnoszenia kwalifikacji zawodowej oraz usług pośrednictwa pracy poprzez zbudowanie sieci Młodzieżowych Centrów Karier (MCK), Punktów Pośrednictwa Pracy (PPP) oraz Ośrodków Szkolenia Zawodowego (OSZ).

więcej

Szkolenia z zakresu audytu wewnętrznego

Szkolenia  z zakresu audytu wewnętrznego w ramach projektu „Kontrola finansowa i Audyt wewnętrzny – kadry województwa mazowieckiego” realizowanego przez Stowarzyszenie B-4.
W projekcie mogą wziąć udział: osoby dorosłe, zamieszkałe i zatrudnione na terenia województwa mazowieckiego, pracownicy jednostek sektora finansów publicznych, publicznych wyłączeniem osób prowadzących działalność gospodarczą, posiadający wykształcenie wyższe i minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w sektorze finansów publicznych, zainteresowane podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych i zdobyciem międzynarodowego dyplomu CGAP (Certified Government Auditing Professional).

więcej

Szkolenia dla nauczycieli, pracowników dydaktycznych i kadry administracyjnej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych

Szkolenia skierowane są do nauczycieli, pracowników dydaktycznych i kadry administracyjnej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz placówek oświatowych, pracujących i mieszkających w województwie mazowieckim, pragnący z własnej inicjatywy, poza godzinami pracy, podnosić i uzupełniać swoje kwalifikacje zawodowe. 

Szkolenia są bezpłatne i będą realizowane w okresie od lutego do listopada 2011r. w pięciu miastach województwa mazowieckiego, tj. w Warszawie oraz w Ostrołęce, Płocku, Radomiu i Siedlcach.

więcej

Cykl warsztatów i kursów

W ramach projektu „Kuźnia Liderów – Szkoła Mentorów” Wyższa Szkoła Pedagogiczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie oferuje liczne kursy i warsztaty, pozwalające na podniesienie umiejętności liderskich. Będą one prowadzone w języku polskim lub angielskim. W trakcie ich trwania zostanie przeszkolonych ok. 400 osób.

więcej

Szkolenia dofinansowane Centrum Kształcenia Biznesu

data dodania: 16.11.2009r.

Szkolenia dofinansowane z UE

Szkolenia grupy CKB skierowane są dla menadżerów w zmieniających się realiach rynkowych.

Terminy i informacje o szkoleniach dofinansowanych: www.ckb.pl/page71.php

więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.