Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Maja 2019  |  imieniny: Grzegorza, Magdy

Menu strony

Banery

Treść strony

Plan Rozwoju Obszarów Wiejskich

Pomoc Techniczna

Pomoc techniczna jest działaniem (instrumentem finansowym) Planu Rozwoju Obszarów Wiejskich (PROW), który ma usprawnić przebieg wdrażania innych działań PROW (rent strukturalnych, wspierania gospodarstw niskotowarowych, wspierania działalności rolniczej na obszarach o niekorzystnych warunkach gospodarowania (ONW), wspierania przedsięwzięć rolnośrodowiskowych i poprawy dobrostanu zwierząt, zalesiania gruntów rolnych, dostosowania gospodarstw rolnych do standardów Unii Europejskiej oraz grup producentów rolnych).

Celem realizacji tego działania jest zapewnienie efektywnej realizacji działań PROW, przez odpowiednie przygotowanie wszystkich uczestników procesu jego wdrażania i zapewnienie im optymalnych warunków wykonywania powierzonych zadań.
W rezultacie, Pomoc techniczna umożliwi efektywne wykorzystanie środków finansowych pochodzących z Sekcji Gwarancji Europejskiego Funduszu Orientacji i Gwarancji Rolnej (EFOiGR), dostępnych w ramach PROW.

źródło: www.minrol.gov.pl/

drukujdrukuj

Działanie 8 Pomoc Techniczna

Plan Rozwoju Obszarów Wiejskich


Pomoc Techniczna


Działanie 8

Tytuł projektu: "Promocja działań Planu Rozwoju Obszarów Wiejskich w powiecie żyrardowskim”

więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.