Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 26 Czerwca 2019  |  imieniny: Jana, Pawła

Menu strony

Banery

Treść strony

Konsultacje z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej

Działania Gminnego Centrum Informacji w Mszczonowie na rzecz przedsiębiorczości

  • konsultacje dotyczące dotacji na założenie działalności gospodarczej
  • konsultacje dotyczące dotacji na rozszerzenie działalności gospodarczej
  • informacje o formach finansowania działalności gospodarczej w ramach poręczenia kredytów inwestycyjnych lub pożyczek

Wspieranie przedsiębiorczości

Osoby bezrobotne oraz przedsiębiorcy z miasta i gminy Mszczonów mają możliwosć uzyskania pożyczki o bardzo korzystnym oprocentowaniu na rozwinięcie działalności z Funduszu Pożyczkowego, który funkcjonuje w strukturach Żyrardowskiego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości.

szczegółowe informacje: www.zswp.pl/

Przedsiębiorcy z gminy Mszczonów, udziałowca spółki tworzącej Mazowiecki Fundusz Poręczeń Kredytowych mają również szansę uzyskać korzystne poręcznie dla kredytów inwestycyjnych, udzielanych im przez banki współpracujące z MFPK.

szczegółowe informacje: www.mfpk.com.pl/

Przedsiębiorcy z sektora małych i mikroprzedsiębiorstw z terenu województwa mazowieckiego mają możliwość uzyskania pożyczek z Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego. Pożyczki współfinansowane są ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

szczegółowe informacje: www.mrfp.pl/

Przedsiębiorcy wnioskujący o dotacje ze środków unijnych na rozpoczęcie lub rozszerzenie profilu działalności mogą uzyskać bezpłatnie materiały o aktualnie ogłoszonych konkursach i informacje nt. bezpłatnych szkoleń w ramach poszczególnych programów unijnych.

szczegółowe informacje: www.mazowia.eu/ 

Osoby bezrobotne mogą ubiegać się również o sfinansowanie działalności gospodarczej z Powiatowego Urzędu Pracy. Właściwym organem dla powiatu żyrardowskiego jest Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie. Dotacja z PUP jest formą bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie pierwszej działalności gospodarczej dla osób ze statusem osoby bezrobotnej /rejestracja we właściwym urzędzie pracy/.

szczegółowe informacje: www.pup-zyrardow.pl/

drukujdrukuj

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.