Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 27 Maja 2019  |  imieniny: Jana, Magdaleny

Menu strony

Banery

Treść strony

 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie działając zgodnie z zadaniami statusowymi utrzymuje oraz udostępnia posiadane obiekty stanowiące bazę sportową i rekreacyjną uczniom szkół z terenu Gminy Mszczonów w celu przeprowadzania  zajęć programowych z zakresu wychowania fizycznego w dni nauki do godz. 16:00.

 
Popołudniami i w weekendy hala sportowa przy ul. Szkolnej 1 dostępna jest osobom indywidualnym, pracującym oraz mieszkającym w mieście i gminie Mszczonów. Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszego boiska oraz małej sali przystosowanej do zajęć korekcyjnych zwanej "salą zieloną".
 
Dajemy Państwu możliwość zawodowego lub rekreacyjnego spędzenia czasu w naszym obiekcie. Pełnowymiarowe boisko umożliwia rozgrywanie spotkań towarzyskich, mistrzowskich oraz szkolenia treningowe głównie w grach zespołowych tj: piłce siatkowej, piłce koszykowej, piłce nożnej i piłce ręcznej.
Ponadto w hali można rozgrywać spotkania w tenisie stołowym.
Oferujemy wydzielone 3 boiska do piłki siatkowej, które powstały z podzielenia sali w hali sportowej specjalnymi kotarami. W związku, z czym, jednocześnie można rozgrywać trzy spotkania. W hali znajdują się również przebieralnie wraz z natryskami. W hali znajduje się profesjonalne nagłośnienie, tablica elektroniczna wyników, oświetlenie wykorzystywane dla potrzeb rozgrywania zawodów. Widownia to trybuna stała z 250 miejscami siedzącymi oraz trybunę na piętrze z miejscami stojącymi.
 

Dostępność hali można sprawdzić u obsługi lub w Punkcie Informacji Turystycznej nr telefonu 46/857-87-81 wew. 12

 
 
boisko główne
wydzielone boisko do siatkówki z boiska głównego
z boiska głównego mogą korzystać dwie grupy jednocześnie
sala zielona ze względu na lustrzaną ścianę jest idealna do ćwiczenia aerobiku.
sala zielona jest duża i przestronna.
-

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.