Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 20 Kwietnia 2019  |  imieniny: Agnieszki, Czesława

Menu strony

Banery

Treść strony

Pusty toner Twoim wkładem w uśmiech Dzieci

Gminne Centrum Informacji przystąpiło do współpracy z firmą Eko- System (firma posiada zezwolenie na zbieranie i ewidencje odpadów) w ramach nieodpłatnego przekazywania zużytych wkładów do drukarek laserowych i atramentowych. Pieniądze uzyskane ze zbiórki wspierają finansowowo Dom Dziecka w Konstancinie- Jeziorna.

W siedzibie GCI zbierane są ww. wkłady i raz w miesiącu odbierane przez firmę Eko- System.

Zapraszamy mieszkańców do współpracy.

autor: Powiatowy Zespół Placówek Opiekuńczo- Wychowawczych w Konstancinie Jeziorna publikacja: GCI, data: 2011.11.01

Idą Święta…,pracownicy UrzęduMarszałkowskiego przygotowują prezenty

Ruszyła szósta edycja świątecznej akcji zbiórki prezentów dla dzieci, organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i jego delegatury. Zgromadzone podarunki trafią do domów samotnych matek oraz domów dziecka z województwa mazowieckiego.

więcej

Bezpłatne poradnictwo psychologiczne i prawne

Centrum Mediacji i Pomocy Rodzinie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zaprasza na bezpłatne poradnictwo psychologiczne, pedagogiczne, prawne oraz mediacje rodzinne. Porady będą świadczone do grudnia 2011 w Warszawie.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/678786.html

drukujdrukuj

autor: Maria Radolonek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.09.01

Bezpłatne poradnictwo prawne dla kobiet i nie tylko

Demokratyczna Unia Kobiet zaprasza osoby poszukujące bezpłatnej porady prawnej do poradni prawnej.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/620825.html

drukujdrukuj

autor: Katarzyna Kopystyńska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.08.10

Bezpłatne szkolenia zawodowe dla pracujących kobiet 45 +

Kwalifikacje Twoją Szansą. Szkolenia zawodowe dla pracujących kobiet. Przyjdź do nas! Pomożemy Ci podnieść umiejętności zawodowe i społeczne!

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/674158.html

drukujdrukuj

autor: Mariola Malesa (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.08.08

Nieodpłatne spotkania grupowe dla rodziców: "Jak pokonać rodzicielską bezradność?"

Fundacja Centrum Edukacji Liderskiej zaprasza na nieodpłatne spotkania grupowe rodziców pragnących poznać skuteczne sposoby radzenia sobie z nastoletnim dzieckiem sprawiającym trudności wychowawcze i eksperymentującym z papierosami, alkoholem czy narkotykami. Zajęcia będą odbywać się w terminie wrzesień - grudzień 2011 w Warszawie.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/672849.html

drukujdrukuj

autor: Agnieszka Chodor-Jaśniok (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.07.29

Centrum Pomocy Cudzoziemcom

Fundacja "Ocalenie" zaprasza do nowo powstałego Centrum Pomocy Cudzoziemcom, mieszczącego się w Warszawie przy ul. Ordynackiej 9 lok. 21. Projekt realizowany jest w okresie od 4 maja 2011 r. do 30 kwietnia 2014 r. Oferowana pomoc jest bezpłatna.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/671041.html

drukujdrukuj

autor: Kamil Kamiński (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.07.19

Prezentacje "Mazowszanki przedsiębiorcze w sieci"

http://www.sirmaplus.pl/konferencje/ii-konferencja.html?start=2

Prezentacje z konferencji:

Biuro projektu SIRMA plus

ul. Żurawia 22
00-515 Warszawa
tel./faks +48 22 438 91 17

 

e-mail: biuro@sirmaplus.pl

autor: SIRMAplus publikacja: GCI, data: 2011.06.30

Bezpłatne konsultacje dotyczące ekonomii społecznej

Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy zaprasza na bezpłatne konsultacje realizowane w ramach projektu: "Inicjatywa i rozwój – wsparcie ekonomii społecznej w województwie mazowieckim" współfinansowanego ze środków EFS. Konsultację będą odbywać się do stycznia 2012 w Warszawie.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/666824.html

drukujdrukuj

autor: Anna Koncewicz (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.06.28

Bezpłatne warsztaty umiejętności miękkich z dotacją UE

Rekrutacja na III i IV edycję trwa! Warsztat umiejętności społecznych; Warsztat z autoprezentacji i savoir-vivre; Warsztat work-life balance oraz zarządzanie czasem i stresem; Warsztat z planowania kariery. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na: http://www.civitas.edu.pl/warsztaty_dofinansowane Dokumenty można składać osobiście lub przesłać pocztą na adres: Biuro Koordynacji Projektów Collegium Civitas Pałac Kultury i Nauki, XI piętro, pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

więcej

Wzbij się wyżej - KarieraKobiet.eu

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, dedykowanej kobietom pragnącym popracować nad rozwojem swojej kariery zawodowej i wzbić się wyżej. Mamy nadzieję, że testy, szkolenia internetowe i artykuły na niej zawarte okażą się  przyjaznym narzędziem do osiągnięcia tego celu: www.karierakobiet.eu

Pozdrowienia – Zespół Realizatorski Projektu „Kobieta we współczesnym świecie i biznesie”

Fundacja Centrum Promocji Kobiet
ul. Lwowska 17/3 00-660 Warszawa, tel. 22 629 92 57, 22 465 90 41

www.promocjakobiet.pl centrum@promocjakobiet.pl lub karierakobiet@promocjakobiet.pl

drukujdrukuj

autor: Fundacja Centrum Promocji Kobiet publikacja: GCI, data: 2011.06.02

Geolokalizacja nowoczesnym narzędziem promocji

Zarząd Oddziału PTTK w Żyrardowie we współpracy z ZG PTTK w Warszawie podjął współpracę z portalem geolokalizacyjnym Lokter (http://lokter.pl) w zakresie działań skierowanych do młodych turystów, chętnych do poznawania najbliższej okolicy i całej Polski na zasadach wykorzystujących nowoczesne technologie związane z geolokalizacją. Zakłada się, że do interakcji z portalem  platformy turystycznej PTTK wystarczy mieć smart phone (np. iPhone). Byłaby to interaktywna wersja tradycyjnego rajdu. Wszystkie osoby zainteresowane taką formą promocji własnego regionu i swojego miejsca na mapie regionu zapraszam do współpracy przy opracowywaniu zadań i tras "misyjnych". W załączeniu przesyłam propozycje przykładowych zadań z różnych regionów kraju. Proszę o przesyłanie propozycji na mój adres mailowy.

więcej

Bezpłatne porady prawne z zakresu praw pacjenta

Fundacja Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej wznawia w Warszawie działalność Poradni Praw Pacjenta, w której każda zainteresowana osoba może skorzystać z bezpłatnych porad prawnych z zakresu praw pacjenta.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/639078.html

autor: Marta Kulpa (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.04.28

Akta Stanu Cywilnego Parafii Mszczonów

Akta stanu cywilnego parafii Mszczonów można znaleźć w serwisie Polskiego Towarzystwa Genealogicznego http://metryki.genealodzy.pl/metryki.php lub http://metryki.genealodzy.pl/zs0024d

autor: Jacek Młochowski Polskie Towarzystwo Genealogiczne publikacja: GCI, data: 2011.04.26

Kancelaria Prezydenta RP konsultuje pomysły na aktywizację obywatelską. Część I – FIL

Na początku kwietnia Kancelaria Prezydenta RP ogłosiła konsultacje projektu ustawy, która ma przyczynić się do zwiększenia aktywności obywateli w życiu publicznym.

źródło i szczegółowe informacje: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/637080.html

autor: Grzegorz Makowski (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.04.18

Odkryj Beskid Wyspowy

Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie zaprosza na cykl letnich wycieczek po Beskidzie Wyspowym. Co roku szlakami Beskidu Wyspowego prowadzą trasy Młodzieżowej Szkoły Górskiej organizowanej przez PTTK w Żyrardowie w okresie ferii letnich dla starszej młodzieży szkolnej. Przedstawiona oferta pozwala na indywidualne zwiedzanie Beskidu Wyspowego w terminach i w zakresie dopasowanych do Państwa możliwości. Szczegółowe informacje w załączonym pliku PDF oraz na stronie www.odkryjbeskidwyspowy.pl

autor: Jerzy Kwaczyński (PTTK Żyrardów) publikacja: GCI, data: 2011.04.11
grafika przewodnika

Przewodnik "Bolimowski Park Krajobrazowy"

Na początku kwietnia 2011 r. pojawi się w księgarniach przewodnik Lechosława Herza "Bolimowski Park Krajobrazowy". Turyści z Mazowsza Zachodniego od dawna oczekiwali na to wydawnictwo. W załączeniu przesyłam więcej informacji o treści przewodnika, o jego autorze oraz o sposobie jego zamawiania i nabywania.

autor: Jerzy Kwaczyński (PTTK Żyrardów) publikacja: GCI, data: 2011.03.24

Przyjaciel Ziemi Chełmońskiego

Krajoznawstwo, a Józef Chełmoński. Krajoznawstwo jest jedną z ważnych dziedzin w pracy PTTK w Żyrardowie. Przy Oddziale PTTK w Żyrardowie działa Komisja Krajoznawcza oraz Referat Weryfikacyjny Odznaki Regionalnej Przyjaciel Ziemi Chełmońskiego. Odznakę można zdobywać w dowolnym czasie i w dowolnym wieku. Dla zainteresowanych podajemy jej regulamin.

więcej

Skup telefonów

Działalność Green World Sp. z o.o. to uzyskanie korzyści finansowych oraz zwiększenie świadomości ekologicznej i odpowiedzialności społecznej. Green World chciałaby zaoferować Państwu efektywny sposób sprzedaży starych telefonów komórkowych. W rezultacie mogą Państwo generować dodatkowe dochody lub przekazywać dotacje na cele charytatywne, mając tym samym pewność, ze telefony będą przekazane do ponownego wykorzystania lub recyklingu. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.greenworld.com.pl

więcej

Punkty konsultacyjne Fundacji Ternopilska dla obywateli Ukrainy w Polsce

Fundacja TERNOPILSKA udziela porad w zakresie oświaty i na rynku pracy, obowiązującego prawa, pomagamy zorientować się w polskiej rzeczywistości społeczno- kulturowej w Żyrardowie we czwartki od 15.00 do 18.00 przy ul. 1 Maja 52 pod tel. +48 505 174 856 i w Warszawie we wtorki od 15.00 do 18.00 przy ul. Pięknej 66A (domofon 11) pod tel. +48 514 020 317. Kluby Czytelnika dla Migrantów comiesięczne kameralne spotkanie: Żyrardów, ul. Mostowa 1 tel.+48 505 174 856 e-mail: m.jakubowycz@ternopilska.com

więcej

Więcej uprawnień GIODO

Od 7 marca 2011 roku obowiązują zmiany w ustawie o ochronie danych osobowych. Zgodnie z nimi GIODO ma więcej uprawnień, w tym także związanych z nałożeniem wysokiej grzywny za łamanie przepisów.

źródło i szczegółowe informacje: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/627707.html 

autor: Aneta Krawczyk (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.03.07

Przygotowania turystów z żyrardowskiego PTTK do udziału w EURORANDO 2011

Trwają przygotowania do udziału turystów z Mazowsza Zachodniego skupionych w żyrardowskim PTTK do udziału w III EURORANDO 2011 kończącym się Międzynarodowym Zlotem Turystycznym w Andaluzji w Hiszpanii. W zespole żyrardowskim planowany jest udział wysokwalifikowanych turystów rowerowych. Osoby te powinny dysponować czasem w okresie lipiec-października 2011. Szczegółowe informacje w załączeniu. Koordynacją działań na terenie Warszawy i Mazowsza Zachodniego zajmuje się biuro PTTK w Żyrardowie.

więcej

Konsultacje prawne, księgowe, marketingowe dla Mazowsza!

Stowarzyszenie BORIS zaprasza osoby fizyczne z woj. mazowieckiego (w szczególności z otoczenia osób z zaburzeniami psychicznymi) zainteresowane założeniem stowarzyszenia/fundacji lub innych podmiotów ekonomii społecznej do skorzystania z konsultacji w ramach Punktu Doradczego dla Inicjatyw Ekonomii Społecznej.

źródło i szczegółowe informacje: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/627281.html

autor: Magdalena Bąkowska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.03.03

Nowy portal promujący nasze gminy

Uruchamiony został nowy portal www.mojemazowsze.info promujący gminy, teren objęty swym działaniem przez LGD Ziemia Chełmońskiego. Portal powstał dzięki dofinansowaniu w ramach działania 4.1/413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” PROW 2007-2013. Głównym celem portalu jest promocja turystyki i rekreacji. Na łamach portalu promowane są ciekawe miejsca i wydarzenia, lokale noclegowe i restauracje. Umieszczanie informacji jest bezpłatne i służy wspólnemu celowi, jakim jest podkreślanie walorów sprzyjających wypoczynkowi na terenie ww. gmin. W załączniku krótki opis celu Portalu. Kontakt do współpracy: redakcja@mojemazowsze.info

autor: Katarzyna Konca publikacja: GCI, data: 2011.02.28

Turyści górscy z powiatu żyrardowskiego

Po albumach, „panoramkach”, przewodnikach tym razem możemy podziwiać schroniska PTTK na kartach do gry. 55 kart do gry to ilustracja 55 najładniejszych schronisk górskich w Polsce. Karty te nabyć można w Klubie Turystyki Górskiej i Ekologicznej „Turnia” w Żyrardowie w czasie wtorkowych dyżurów w biurze PTTK w Żyrardowie, przy ul. Waryńskiego 46 w godz. 14.00 – 15.00. Karty można zamówić telefonicznie: fax. 46 855 30 74, kom. 601 269 357 lub mailowo: poczta@zyrardow.pttk.pl. Cena kompletu kart wynosi 7 zł. 

więcej

Grupy wsparcia dla osób uzależnionych i doznających przemocy

Stowarzyszenie Promocji Abstynenckiej "U Pima" prowadzi grupy wsparcia dla osób uzależnionych, uzależnionych kobiet, współuzależnionych i DDA oraz dla osób doznających przemocy. Spotkania odbywają się w Warszawie, udział w nich jest bezpłatny.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/624900.html

autor: Paweł Przybysz (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.02.22

we are more - ogólnoeuropejska kampania wspierająca kulturę

Kampania „we are more” ma na celu mobilizację europejskich polityków oraz decydentów do uznania ważnej roli kultury i sztuki w rozwoju państw europejskich, szczególnie poprzez zdecydowane wsparcie kultury w nadchodzących negocjacjach związanych z unijnym budżetem na lata 2014-2020. Obecnie w kampanię jest już zaangażowanych ponad 100 członków CAE oraz ponad 50.000 artystów i przedstawicieli szeroko rozumianego sektora kultury z całej Europy.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/624417.html

autor: Anna Ochmann (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.02.21

Bezpłatne warsztaty dla rodziców

Fundacja Etoh zaprasza rodziców do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach psychoedukacyjnych "Szlifowanie diamentu - czyli wspomaganie rozwoju dziecka". Warsztaty będą odbywały się raz w miesiącu, w soboty, w okresie od lutego do grudnia 2011 w Warszawie.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/623194.html

autor: Kinga Kaczmarek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.02.14

Bezpłatne poradnictwo prawne dla kobiet

Demokratyczna Unia Kobiet zaprasza kobiety poszukujące bezpłatnej porady prawnej do korzystania z poradnictwa w tym zakresie, które odbywa się w Warszawie. Zalecane jest wcześniejsze umówienie wizyty.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/620825.html

autor: Katarzyna Kopystńska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.02.04

Organizacja stoisk PTTK na targach turystycznych w roku 2011

Oddział PTTK w Żyrardowie jest stałym uczestnikiem targów turystycznych, na których eksponowane są aktualne materiały dotyczące kalendarza imprez PTTK na terenie Mazowsza Zachodniego oraz atrakcji turystycznych i krajoznawczych regionu. Pan Jerzy Kwaczyński informuję, że istnieje możliwość eksponowania ofert turystyczno-krajoznawczych oraz komercyjnych. Warunkiem udziału w targach jest poinformowanie Oddziału PTTK w Żyrardowie oraz dostarczenie materiałów do biura PTTK w Żyrardowie.

więcej

Europejskie Dni Rozwoju 2011 - w Polsce

To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na świecie, dotyczących pomocy rozwojowej. Choć jeszcze kilka miesięcy temu jego los stał pod znakiem zapytania, dziś to już pewne - tegoroczna edycja odbędzie się w Polsce. Towarzyszyć jej będzie szereg konkursów, wystaw oraz działań edukacyjnych, realizowanych we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

źródło i szczegółowe informacje: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/619023.html 

autor: Rafał Gębura (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.01.31

Zrealizuj swój projekt z Culture Shock!

Culture Shock powstało, by merytorycznie i formalnie wspierać ciekawe projekty ze świata kultury i sztuki w Warszawie i nie tylko. Chcemy być platformą realizacji wartościowych działań, które znacząco wpłyną na jakość oferty kulturalnej stolicy i każdej miejscowości, w której będą się odbywały.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/619181.html

autor: Marta Pawlaczek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.01.27

Szukamy zdjęć "rodzinnego wędrowania"

W zwiazku z przygotowywaniem plakatu na Rok Turystyki Rodzinnej pan Jerzy Kwaczyński (PTTK Żyrardów) poszukuję dobrej jakości zdjęć obrazujących rodzinne wędrowanie. Plakat będzie miał formę kolażu złożonego z kilku zdjęć historycznych związanych z turystyką rodzinna, od najdawniejszych czasów po współczesne.
Zdjęcia można przesyłać w formie elektronicznej z podaniem autora na adres: poczta@zyrardow.pttk.pl

więcej

Dzięki PO KL powstała sieć Biur Porad Prawnych

Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej opublikował wykaz Biur Porad Prawnych powstałych w ramach Poddziałania 5.4.2 Rozwój dialogu obywatelskiego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/616527.html

autor: oprac. M. Wasilewska-Federacja Centrum Szpitalna publikacja: GCI, data: 2011.01.17

Bezpłatny staż dla filmowców

Bezpłatny staż dla operatorów, montażystów, reporterów. Przede wszystkim Warszawa i okolice, ale z innych miast również mile widziani.

źródło i szczegółowe informacje: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/604438.html

autor: Iwona Klorek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2010.11.29

Bezpłatna pomoc prawna dla kobiet

Zespół Pomocy Prawnej działający przy Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny udziela darmowych porad prawnych telefonicznie (22 635 93 92) i na forum internetowym. Dla wielu kobiet jest to jedyna szansa na otrzymanie porady prawnej bezpłatnie i anonimowo.

źródło i szczegółowe informacje: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/603448.html

autor: Martyna Zimniewska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2010.11.25

Projekt historyczno-patriotyczny pn. „KATYŃ…OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

Redakcja Portalu www.katyn-pamietam.pl ponad dwa lata temu zainicjowała AKCJĘ POSADZENIA 21.857 DĘBÓW PAMIĘCI, która przyjęła formę Ogólnopolskiego Projektu historyczno-patriotycznego pn. „KATYŃ…OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”. Szczegóły i FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY są w załączeniu. Organizatorzy są także do dyspozycji telefonicznie i e-mail'owo.

 1. zobacz PORTAL      www.katyn-pamietam.pl
 2. napisz do nas        katyn@parafiada.pl lub redakcja@katyn-pamietam.pl
 3. zadzwoń               (22) 651-07-01 lub 728 820 602
więcej

Zmiany w ustawie o usługach turystycznych

Nowe zasady składania reklamacji, większa ochrona konsumentów na wypadek niewypłacalności organizatora, a także kary dla nieuczciwych przewodników i pilotów wycieczek – to niektóre zmiany w ustawie o usługach turystycznych, które weszły w życie 17 września 2010r. 

W załączeniu treść znowelizowanej ustawy w wersji jednolitej.

więcej

Konsultacje przez Internet

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza wszystkie osoby, które poszukują informacji z obszaru:

 • pracy i edukacji,
 • chcą założyć firmę,
 • rozpoczynają poszukiwanie pracy
 • lub zastanawiają się nad możliwością przekwalifikowania się,

do korzystania z możliwości konsultacji za pomocą poczty elektronicznej.

więcej

Bezpłatne publikacje: Równościowa polityka zatrudnienia szansą kobiet na rynku pracy województwa mazowieckiego

Zapraszamy do odwiedzenia portalu http://www.kobiety.mazowsze.efs.cbos.pl dotyczącego projektu – Równościowa polityka zatrudnienia szansą kobiet na rynku pracy województwa mazowieckiego. Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszystkie publikacje będą bezpłatne. Na razie zamieszczamy newsy z poszczególnych analiz, rekomendacji i prognoz i dlatego zapraszam do odwiedzania strony: http://www.kobiety.mazowsze.efs.cbos.pl

więcej

Kampania "Prowadzę - jestem trzeźwy"

Organizatorzy kampanii "Prowadzę - jestem trzeźwy" zaprezentowali nowy plakat i hasło "Trzeźwość bez granic", które w tym roku będą promować trzeźwość za kierownicą.
Autorką plakatu jest graficzka Urszula Więckowska, która na co dzień pracuje w agencji reklamowej Business Consulting.
Organizatorzy kampanii "Prowadzę - jestem trzeźwy" zapraszają urzędy miast, gmin i województw, przewoźników, portale internetowe, media, firmy i właścicieli nośników do współpracy. Kontakt: trzezwosc@trzezwosc.pl
 

więcej

Projekt: „Punkty Przedszkolne w Gminie Mszczonów”

Do punktów przedszkolnych utworzonych przy Szkołach Podstawowych w:

 • Piekarach
 • Bobrowcach
 • Lutkówce
 • Wreczy

ZAPRASZAMY dzieci w wieku od 3 do 5 lat zamieszkałe na terenach wiejskich.

więcej

Mazowieckie Obserwatorium Rynku Pracy ...od informacji do działania

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Poddziałanie 6.1.1 "Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Praktyczne rekomendacje wypracowane przez Obserwatorium ułatwią uczestnikom rynku pracy podejmowanie trafnych decyzji.

więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.