Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 20 Kwietnia 2019  |  imieniny: Agnieszki, Czesława

Menu strony

Banery

Treść strony

Spotkanie: Pełno spraw dla niepełnosprawnych

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza chętnych, a w szczególności osoby niepełnosprawne i ich opiekunów, do udziału w spotkaniu na temat dotacji z Funduszy Europejskich, z których mogą korzystać osoby niepełnosprawne. Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2011 r. w siedzibie Centralnego Punktu Informacyjnego, która jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Będzie obecny tłumacz języka migowego.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/706312.html

drukujdrukuj

autor: oprac. Federacja Centrum Szpitalna (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.28

Projekt: "Zatrudnij ASA"

W ramach upowszechniania projektu finansowanego ze środków unijnych „Zatrudnij ASA”, mającego na celu aktywizację zawodową osób z autyzmem i zespołem Aspergera, przesyłamy niniejszą propozycję współpracy. Akademia Szybkiej Nauki - instytucja zajmująca się propagowaniem oraz prowadzeniem skutecznych szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste - w partnerstwie z Fundacją SYNAPSIS – Organizacja Pożytku Publicznego od 1989 roku zajmująca się pomocą dla osób z autyzmem –bierze udział w projekcie unijnym, którego głównym celem jest poprawa sytuacji osób z autyzmem oraz osób z zespołem Aspergera na rynku pracy w województwie mazowieckim. Akademia Szybkiej Nauki uczestniczy w  projekcie w charakterze non profit.

więcej

Warszawa. Teatr Klamra poszukuje aktorów

Aktorami Klamry są osoby dorosłe z niepełnosprawnością intelektualną. Zajęcia odbywać się będą od października do marca 2012 r. w każdą sobotę w godzinach 11.00 – 13.00 w Aninie, w siedzibie Stowarzyszenia „Chata z pomysłami”, ul. Rzeźbiarska 46.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/685529.html

drukujdrukuj

autor: Katarzyna Grubek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.09.28

Projekt "Patent na aktywność" - nieodpłatne porady i szkolenia dla osób z niepełnosprawnością

Stowarzyszenie Spoza zaprasza osoby z niepełnosprawnością, osoby mające trudne warunki mieszkaniowe lub bezdomne do korzystania z nieodpłatnych porad specjalistów i szkoleń w ramach projektu "Patent na aktywność", który będzie realizowany do grudnia 2011 w Warszawie.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/681436.html

drukujdrukuj

autor: Anna Tomiczek (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.09.13

Łódź. Rodzice. Bezpłatne szkolenia dotyczące autyzmu

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu autyzmu dla rodziców dzieci i młodzieży z autyzmem z terenu województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz wielkopolskiego w Navicula Centrum w Łodzi. Warsztaty poprowadzi kadra merytoryczna Fundacji Navicula w terminie październik - grudzień 2011.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/681034.html

drukujdrukuj

autor: Milena Król (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.09.12

3 kroki do dobrej pracy

Fundacja TUS od 2005 r. prowadzi Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych - CKON. Program Centrum realizowany jest w 3 krokach: doradztwie zawodowym, szkoleniach i pośrednictwie pracy. Dzięki temu osoba niepełnosprawna dostaje kompleksowe wsparcie i wie, jak się poruszać po otwartym rynku pracy. Oferta CKON jest skierowana do osób niepracujących z każdym stopniem niepełnosprawności z woj. mazowieckiego.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/666657.html

drukujdrukuj

autor: Karolina Jarosz (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.06.27

Niespodzianka od PFRON

Zmiany w zasadach dofinansowania do zatrudnienia niepełnosprawnych emerytów przyniosły oszczędności. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełosprawnych ma do rozdysponowania dodatkowe 200 mln zł. Ponad połowa z tych pieniędzy trafi w 2011 r. do organizacji pomagających osobom niepełnosprawnym. O tym jak PFRON wykorzysta środki, opowiada w Gazecie Prawnej prezes funduszu, Wojciech Skiba.

źródło i szczegółowe informacje: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/637177.html

autor: opr. rk ngo.pl (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.04.18

Ucz się angielskiego, nie wychodząc z domu

Chcesz kompleksowej nauki języka angielskiego bez konieczności ruszania się z miejsca? Skontaktuj się z Polskim Związkiem Niewidomych! Bezpłatne szkolenia językowe dla osób z dysfunkcją wzroku. E-learning odbywa się głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/626809.html

autor: Ilona Leszczyńska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.03.02

Jesteś osobą niewidomą lub słabowidzącą? Poszukujesz pracy? U nas uzyskasz pomoc i wsparcie!

Polski Związek Niewidomych zaprasza do udziału w projekcie „Wsparcie osób niewidomych na rynku pracy II”. Jeśli masz ukończone 16 lat, znaczny stopień niepełnosprawności i poszukujesz pracy, czekamy właśnie dla Ciebie!

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/624764.html

autor: Ilona Leszczyńska (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.02.21

Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych w Warszawie

Od września 2008r. Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON) rozpoczęło realizację projektu – „Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych (CKON). Integracja na otwartym rynku pracy” - współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach wsparcia Centrum Karier Osób Niepełnosprawnych oferuje pomoc i bezpłatne konsultacje dla osób niepełnosprawnych poszukujących pracy.

więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.