Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Czerwca 2019  |  imieniny: Doroty, Łucji

Menu strony

Banery

Treść strony

Przedszkolaki na przedstawieniu w Bibliotece

We wtorek 08.05.18r. przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr. 1 z grup,, Krasnale” i ,, GUMISIE „ obejrzały przedstawienie pt: ,, Kot w butach ” w wykonaniu aktorów Teatru ,, Blaszany bębenek ”. Dzieci w trakcie występu mogły aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu i je współtworzyć .
więcej

Konkurs recytatorski „Tuwim i Brzechwa dzieciom”

Dnia 17 maja w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Mszczonowie odbył się konkurs recytatorski „Tuwim i Brzechwa dzieciom”. Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, prezentacja umiejętności dzieci oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.
więcej

PIKNIK RODZINNY w Miejskim Przedszkolu Nr 1

W piątek 25 maja w Miejskim Przedszkolu Nr 1 odbył się PIKNIK RODZINNY z okazji zbliżających się świąt Mamy i Taty. Rodzice z dziećmi zebrali się na placu przedszkolnym, aby na umówiony sygnał rozpocząć „zabawę w podchody” po wyznaczonych punktach na terenie miasta. W wyznaczonych miejscach na rodziców oczekiwały nauczycielki z zadaniem do wykonania i zagadkami do odgadnięcia kierującymi wszystkich do kolejnych miejsc.
więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.