Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Czerwca 2019  |  imieniny: Doroty, Łucji

Menu strony

Banery

Treść strony

Bal karnawałowy w Miejskim Przedszkolu

Karnawał to czas zabaw tanecznych, pląsów i wesołej zabawy. Z nim związane jest organizowanie balów karnawałowych. Taki bal odbył się 10.01.2018 r w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie. Przedszkolaki wspólnie bawiły się pod przewodnictwem wodzireja na sali widowiskowej.
więcej

Sport to zdrowie

Wszyscy wiemy że „sport to zdrowie”, wiedzą o tym również  przedszkolaki. Dlatego, też z wielkim zapałem ćwiczą w  mini siłowni na urządzeniach zakupionych ze środków Unii Europejskiej w ramach realizowanego projektu: „ZABAWA UCZY  I  DOSKONALI”.

Feryjne spotkanie w kinie

Feryjne spotkanie w kinie

Dnia 18. 01.2018 R przedszkolaki z grup "Krasnale", "Gumisie" , "Słoneczka" z Miejskiego Przedszkola udały się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszczonowie na film pt. "Mustang". Film animowany opowiadał historię konia mustanga żyjącego na wolności a zbiegi sytuacji powodują , że zostaje  zamknięty w niewoli i jest zmuszony do walki o swoją wolność. Film ukazuje znaczenie miłości i wolności zarówno wśród ludzi jak i zwierząt.  Wyjście zorganizowane było w ramach  ferii zimowych .

Feryjne spotkanie z policjantem.

Dnia 19. 01. 2018 R przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola w Mszczonowie odwiedził policjant – pan Sławomir Zieliński w ramach akcji "Bezpieczne ferie". Spotkanie miało na celu utrwalenie wśród maluchów zasad bezpiecznego korzystania ze świętego powietrza podczas zimy.
więcej

Feryjna dyskoteka

W piątek 26.01.2018 R w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie odbyła się dyskoteka dla wszystkich przedszkolaków w ramach zakończenia ferii zimowych. Przedszkolaki wspólnie tańczyli i bawili się przy najnowszych przebojach i światowych hitach.
więcej

Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu Nr 1

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych. I tak 1 lutego przedszkolaki z grupy „Kotki” przygotowały program artystyczny, właśnie kierowany do swoich Babć i Dziadków. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem recytowały wierszyki i śpiewały piosenki.
więcej

Kampania społeczna "Bezpieczny senior" + akcja BEZPIECZNE FERIE"

Dnia 19.01.2018 r w Miejskim Przedszkolu nr 1 we Mszczonowie odbyło się spotkanie z policjantem S. Zielińskim. Dzieci zostały zapoznane z zasadami bezpiecznego wypoczynku . Coroczne spotkania o tematyce związanej z bezpieczymi feriami stały się już tradycją naszej placówki. Uświadamianie zagrożeń płynących z niewłaściwego zachowania na dworze jest najskuteczniejszą formą unikania wypadków.
więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.