Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 26 Czerwca 2019  |  imieniny: Jana, Pawła

Menu strony

Banery

Treść strony

Przedszkolaki lepią bałwanka

Nie od dziś wiadomo, że z ataku zimy najbardziej cieszą się dzieci. Okazję, że spadł mokry śnieg wykorzystały 2 grudnia dzieci z grupy „KRASNALE”. Przedszkolaki z pomocą „cioć” ulepiły ogromnego bałwana z oczami ze śliwek, nosem z marchewki i guzikami z obierek.
więcej

Mikołajkowy film

W środę 6 grudnia 2017 r przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mszczonowie z okazji obchodzonych w przedszkolu Mikołajek odwiedziły Miejski Ośrodek Kultury i obejrzały film pt.: ,, Auta 3 ‘’. Film przedstawił dzieciom wagę przyjaźni nie tylko u ludzi , ale także u samochodzików
więcej

Warsztaty Bożonarodzeniowe w grupie ŻABKI

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla Nas wszystkich. Aby poczuć magię zbliżających się Świąt 07.12.2017r. w grupie „Żabki” w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Mszczonowie, zostały zorganizowane warsztaty plastyczne z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Spotkanie rozpoczęło się częścią artystyczną, gdzie dzieci zaprezentowały dotychczas nabyte umiejętności.
więcej

Świąteczne spotkanie w grupie - ,, Gumisie ‘’ z Miejskiego Przedszkola nr 1

07.12.2017 r w pięknie udekorowanej Sali widowiskowej w grupie Gumisie . Przedszkolaki dla swoich rodziców przygotowały inscenizację pt. ,, Zimowy koncert ‘’. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzonych gości w odświętny nastrój. O radosne i miłe doznania słuchowe zadbali mali, zdolni aktorzy. Całość przedstawienia pokazująca zimowe i bożonarodzeniowe scenki przeplatana była kolędami i przepięknymi, zimowymi piosenkami.
więcej

Święta Bożego Narodzenia u Krasnali

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia dzieci z gr. KRASNALE rozpoczęły od pieczenia pierników na choinkę. W czwartek 7 grudnia przedszkolaki brały czynny udział w wyrabianiu ciasta, wałkowaniu. Wygniatały przy pomocy foremek różne kształty: gwiazdki, bałwanki, choinki, dzwoneczki
więcej

Spotkanie Świąteczne w grupie KOTKI

Tradycją w naszym przedszkolu jest organizowanie spotkań z rodzicami przed Świętami Bożego Narodzenia. Dnia 14 grudnia dzieci z grupy „Kotki” zaprosiły swoich rodziców na grupowe spotkanie wigilijne. Przedszkolaki recytowały wierszyki, śpiewały piosenki o tematyce świątecznej. A po przedstawieniu wręczały swoim bliskim własnoręcznie zrobione upominki
więcej

Jasełka w Miejskim Przedszkolu nr 1 w Mszczonowie.

Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowane przez dzieci z najstarszej grupy , a w tym roku zostały one zaprezentowane przez przedszkolaki z grupy ,"Biedronki". Dnia 14 grudnia 2017 r w odświętnie przygotowanej Sali widowiskowej spotkały się przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych z wychowawczyniami, aby wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój i obejrzeć występ małych zdolnych aktorów i wokalistów.
więcej

Bal ze świętym Mikołajem w Miejskim Przedszkolu nr 1

Wizyta świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tegoroczna aura zasiała w serduszka przedszkolaków niepokój i pytanie: czy uda i się Mikołajowi dotrzeć do naszego przedszkola? Ale brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok Gość przybył do naszego przedszkola 18 grudnia.
więcej

Jasełka w Liceum Ogólnokształcącym

Dnia 19 grudnia 2017 r dzieci z grupy ,, Biedronki” wystąpiły przed młodzieżą z Liceum Ogólnokształcącego przedstawiając ,,Jasełka,,, czyli historię narodzin małego Jezuska. Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. O radosne doznania słuchowe zadbali zdolni aktorzy i wokaliści. Wszyscy mieli możliwość uczestniczenia w tradycji.
więcej

,, Światełko Betlejemskie’’ w Miejskim Przedszkolu nr 1

Światełko przynieśli do przedszkola komendant Hufca– Pan Damian Sołtyk i Pan Grabek. Dzieci z wielkim przejęciem przyglądamy się zapaleniu świątecznego , przedszkolnego lampionu ze światełkiem. Dzieci z grupy,, Gumisie,,, które gościły komendanta i przyjmowały światełko dla przedszkola zaśpiewały poznane kolędy i świąteczne piosenki
więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.