Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 26 Czerwca 2019  |  imieniny: Jana, Pawła

Menu strony

Banery

Treść strony

Projekt „Zabawa uczy i doskonali”

Arteterapia

Główne założenia programu, to wzbudzanie zainteresowań plastycznych dzieci, wszechstronne rozwijanie zdolności, wdrażanie do konstruktywnego spędzania wolnego czasu. Plastyka odgrywa ważną rolę w nauczaniu i wychowaniu dzieci.

więcej

Bajkoterapia

Bajkoterapia, to zajęcia warsztatowe w  małych grupach. Realizowane w godzinach przedpołudniowych raz w tygodniu. Każdy moduł trwający 60 minut stanowi odrębną jednostkę tematyczną.

więcej

Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna prowadzona w przedszkolu ma na celu zapewnienie wszechstronnej, zgodnej z potrzebami rozwojowymi aktywności ruchowej. Podstawowym celem proponowanych zabaw i ćwiczeń jest przeciwdziałanie powstawaniu oraz pogłębianiu się wad postawy ciała.

więcej

Integracja sensoryczna

W ramach projektu będą się odbywać zajęcia integracji sensorycznej w wymiarze 4 godzin. Poprowadzi je p. Monika Kurowska, terapeuta Integracji Sensorycznej, neurologopeda.

więcej

Język angielski

Przedszkolak, który  osłucha się ze słownictwem w języku angielskim nie będzie miał oporów w komunikowaniu się w tym języku, nauczy się spontanicznie używać prostych słów i zwrotów  co ułatwi mu naukę na dalszych etapach edukacyjnych.

więcej

Zajęcia specjalistyczne: logopedyczne dla dzieci z deficytami kompetencji i zaburzeniami sprawności językowych

W terminie 01- 21.09.2017 logopeda przeprowadził przesiewowe badanie mowy wśród wszystkich dzieci nowo przyjętych do przedszkola. Warunkiem uczestnictwa dziecka w badaniu była pisemna zgoda rodzica.

więcej

Rytmika

Zajęcia rytmiczno-umuzykalniające dla dzieci w wieku przedszkolnym mają na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajanie potrzeby ruchu.

więcej

Trening umiejętności społecznych

Zajęcia odbywać się będą w Miejskim Przedszkolu w Mszczonowie przy  ul. Warszawskiej 27 w środy w godzinach 11.30-14.30. Do udziału zostało zakwalifikowanych 14 dzieci 5 i 6 letnich: 7 chłopców i 7 dziewczynek.

więcej

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Nadrzędnym celem zajęć korekcyjno-kompensacyjnych jest pomoc dziecku w przezwyciężaniu trudności i umożliwienie mu prawidłowego funkcjonowania w grupie oraz osiągania pozytywnych wyników. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w przedszkolu dotyczą usprawniania funkcji słuchowych, wzrokowych, ruchowych i ich właściwej koordynacji.

więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.