Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 25 Czerwca 2019  |  imieniny: Doroty, Łucji

Menu strony

Banery

Treść strony

Krasnale odwiedziły Izbę Pamięci Rodziny Maklakiewiczów.

2 października dzieci z grupy Krasnale odwiedziły Izbę Pamięci Rodziny Maklakiewiczów. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały pamiątki po najsłynniejszym Mszczonowiskim rodzie.
więcej

Przedstawienie kukiełkowe w Miejskim Przedszkolu

Dnia 18.10. 2017 r przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola obejrzały przedstawienie kukiełkowe pt. ,,Przygody strusia,, w wykonaniu aktorów Teatru Lalek ,, FRASZKA,, z Krakowa.
więcej

Uczniowie z LO przeprowadzili lekcję niemieckiego

Przedszkolaki zostały wprowadzone w świat języka niemieckiego poprzez zabawę, piosenkę oraz ćwiczenia indywidualne. Zabawy króliczek Hans oraz jego rodzina zapoznali młodszych kolegów z podstawowymi zwrotami
więcej

Zajęcia z wychowania patriotycznego w Miejskim Przedszkolu nr 1

W środę 4 października w Miejskim Przedszkolu w Mszczonowie odbyły się zajęcia z wychowania patriotycznego. Poprowadził je nauczyciel historii pan W. Graczyk wraz z uczennicami z Liceum Ogólnokształcącego w Mszczonowie.
więcej

Wolontariuszki Gabrysia i Zosia w grupie ,,MISIÓW’’

10.10.2017r w ramach wolontariatu grupę ,,Misiów’’ odwiedziły uczennice z klasy III D gimnazjum - Gabrysia i Zosia. Starsze koleżanki opowiedziały przedszkolakom prawie wszystko o skrzypcach. Dzieci oglądały z czego są zbudowane, wysłuchały krótkiego koncertu, oraz miały okazję samemu spróbować swoich sił gry na tym instrumencie. Być może niektórzy z nich w przyszłości będą sławnymi skrzypkami lub skrzypaczkami.
więcej

DEN

Dnia 13.10.2017r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Miejskim Przedszkolu w Mszczonowie odbyło się uroczyste spotkanie na sali widowiskowej. W uroczystości uczestniczyli wszyscy pracownicy placówki oraz przedszkolaki z dziesięciu grup przedszkolnych.
więcej

Krasnale odwiedziły swoich starszych kolegów

26 października br. Krasnale odwiedziły swoich starszych kolegów z odziałów znajdujacych się przy ul. Warszawskiej. Ciekawość jak wygląda nowe przedszkola, co robią i czym bawią się 6latki była przyczyną wizyty w nowym przedszkolu. Krasnale z zaciekawieniem oglądały przedszkole.
więcej

Przedszkolaki w gospodarstwie agroturystycznym

W poniedziałek 30.10. 2017 r przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 w Mszczonowie odwiedziły gospodarstwo agroturystyczne w Powsinie koło Konstancina. W wyjeździe uczestniczyły dzieci z dwóch grup przedszkolnych -Gumisie i Krasnale wraz z wychowawcami. Celem wspólnej wyprawy było poznanie przez dzieci przeznaczenia i wyglądu gospodarstwa agroturystycznego
więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.