Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 26 Czerwca 2019  |  imieniny: Jana, Pawła

Menu strony

Banery

Treść strony

Ulica Sienkiewicza oficjalnie otwarta

W sobotę, 2 lipca punktualnie o godzinie 18.00 spod budynku OSP w Mszczonowie, nową ulicą Sienkiewicza wyruszyła uroczysta defilada na czele z Burmistrzem Mszczonowa Józefem Grzegorzem Kurkiem, Zastępcą Burmistrza Grzegorzem Kozłowskim, Przewodniczącym Rady Miejskiej Łukaszem Koperskim, oraz radnymi w osobie Barbary Gryglewskiej, Ryszarda Stusińskiego oraz Waldemara Suskiego, a także księdza proboszcza, Tadeusza Przybylskiego.
W defiladzie oprócz wyżej wymienionych wzięła udział Orkiestra OSP i licznie przybyli na tę uroczystość mieszkańcy Mszczonowa.

więcej

Inwestycje drogowe

Gmina Mszczonów pomimo światowego kryzysu i nieustającego zapotrzebowania na nowe drogi, chodniki czy miejsca publiczne w których można odpoczywać, stara się na bieżąco realizować inwestycje, które wpływają na ogólny pozytywny wizerunek zarówno samego miasta jak i całej gminy.
W bieżącym roku Urząd Miejski w Mszczonowie realizuje szereg działań inwestycyjnych.
Jednym z nich jest priorytetowa budowa i przebudowa dróg i chodników, które stanowią wizytówkę dobrego gospodarza.

więcej

Na Sienkiewicza praca wre

W Mszczonowie kontynuowana jest inwestycja polegająca na modernizacji ulicy Sienkiewicza. Po długotrwałej i śnieżnej zimie, która uniemożliwiała prowadzenie prac budowlanych teraz przedsięwzięcie prowadzone jest ze zdwojoną mocą. W ślad za ekipami budowalnymi wręcz krok w krok podążają gminne służby odpowiedzialne za nasadzanie zieleni.

więcej

Ulica Sienkiewicza zyska nowy wygląd

Zadanie  „Przebudowa ulicy Sienkiewicza, Nowy Rynek do drogi powiatowej nr 4724W w Mszczonowie” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013. Wysokość dofinansowania to kwota 1 032 540,70 zł. 

więcej

Zakres prac wykonanych w projekcie

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć wykonanych podczas dotychczas wykonanych prac w ramach projektu: "Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku - do drogi powiatowej nr 4724 w Mszczonowie".  
 
 
 
 
więcej

Priorytet III Regionalny system transportowy

Tytuł projektu: "Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku - do drogi powiatowej nr 4724W w Mszczonowie"
Status projektu: zrealizowany

Dla rozwoju Mazowsza

Cel główny
Poprawa spójności komunikacyjnej i przestrzennej województwa mazowieckiego oraz wspomaganie dyfuzji procesów rozwojowych z głównego ośrodka regionu - Warszawy oraz z ośrodków subregionalnych na pozostałe obszary województwa.

więcej

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.