Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 24 Maja 2019  |  imieniny: Joanny, Marii

Menu strony

Banery

Opis strony

Rok szkolny 2015/2016

Treść strony

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Piękne chwile w mojej szkole, w Osuchowie...

W dniach 23 i 24 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie miały miejsce pożegnania uczniów klasy VI szkoły podstawowej i klas III gimnazjum oraz zakończenie roku szkolnego. Te dwa dni stanowią piękną tradycję, którą wprowadziła pani Urszula Gowin, dyrektor szkoły.

więcej

Ekospacer na wakacje

22 czerwca 2016 r. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie wzięła udział w akcji ekologicznej EKO - spacer na wakacje zorganizowanej przez samorząd uczniowski.
więcej

O promocji czytelnictwa w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie

W roku szkolnym 2014/2015 w Zespole Szkół Publicznych w Osuchowie zdecydowano o przystąpieniu do Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Czytelnictwa dotowanego przez MEN „Książki moich marzeń”. W ramach akcji w październiku 2015 roku zakupiono nowe książki do biblioteki szkolnej za sumę 1250 złotych.
więcej

Szkolny Festiwal 2.0 w Osuchowie

Szkolny Festiwal 2.0 w Osuchowie, czyli o działaniach podejmowanych przez szkołę na rzecz rozwoju edukacyjno-wychowawczego uczniów w II etapie edukacyjnym w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła z klasą 2.0”.
więcej

10 zawodników i 8 medali!!!

W dniu 24.05.2016r. w Pruszkowie odbyły się międzypowiatowe zawody w Lekkiej Atletyce, organizowane przez Szkolny Związek Sportowy.
więcej

Dni Matematyki w ZSP w Osuchowie - VII edycja

W dniach 24 -25 maja w ZSP w Osuchowie odbyła się siódma edycja konkursu „Dni Matematyki”. Podobnie jak w latach ubiegłych konkurs odbywał się pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
więcej

Majówka tanecznym krokiem…

Dyskoteka klas 4-6 szkoły podstawowej w Osuchowie odbyła się w dn. 23 maja 2016r. zgodnie z planem pracy samorządu uczniowskiego opracowanym na początku br.
więcej

Dzień Rodziny w Osuchowie

Dnia 19 maja o godz. 17:00 w szkole w Osuchowie na sali gimnastycznej rozpoczęła się radosna uroczystość, mianowicie ,,Dzień Rodziny”.
więcej

„Najcichszy apel świata”

Dnia 18. 05.2016r. na czwartej godzinie lekcyjnej odbył się apel, dla szkoły podstawowej z wręczeniem nagród za trzy konkursy.
więcej

Poczułam magię teatru…

Relacja z przedstawienia teatralnego oczami piątoklasistki
więcej

następna strona »

Mapa Interaktywna

-

-

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.