Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 16 Lipca 2019  |  imieniny: Ruty, Marii

Menu strony

Banery

Treść strony

  •  N. Minge, K. Minge: „Jak kreatywnie wspierać rozwój dziecka?”

Autorzy książki podpowiadają, jak kreatywnie wspomagać rozwój dziecka już od pierwszych miesięcy życia, zwłaszcza że do 6 roku życia dziecka jego mózg kształtuje się aż w 80%. Przekonują, że nauka czytania, matematyki czy języków obcych to okazja do fantastycznej zabawy oraz sposób na efektywne i przyjemne spędzenie czasu. Podpowiadają, jakie metody i zabawy wybrać, aby były najlepsze dla konkretnego dziecka.

 

  • N. Minge, K. Minge: „Jak wspierać rozwój dziecka w wieku 6-13 lat?”

Dzięki tej książce rodzice dowiedzą się, jak stworzyć swojemu dziecku warunki do efektywnej nauki, jak pomóc mu rozwijać jego pasje oraz jak pozbyć się złych nawyków i pokonać stres.

  •  S. Hayman: „Wychowujemy nastolatka, czyli jak być mądrym i kochającym rodzicem”

Zdaniem autorki książka pomoże rodzicom zrozumieć swoje dzieci. Pokazuje metody dobrej komunikacji i sprawdzone sposoby rozwiązywania konfliktów. Uczy, jak wyznaczać nastolatkowi granice, okazywać troskę, kontrolować, a jeśli trzeba - mądrze wspierać.

 

  •  G. M. Kapalka: „Niegrzeczne dzieci – 9 kroków do posłuszeństwa”

Rodzicu, jeśli Twoje dziecko nie słucha, miewa napady złości lub agresji – ta książka jest właśnie dla Ciebie. Autor udziela praktycznych wskazówek, jak zachować się w sytuacjach, które są problematyczne dla rodziców,  jak pokonać codzienne zmagania z nieposłusznym dzieckiem.

  •  D. Skwarek: „Jak pomóc dziecku się uczyć?”

Książka podpowiada rodzicom, w jaki sposób mogą pomóc dziecku, aby nauka była przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem.

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.