Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 16 Lipca 2019  |  imieniny: Ruty, Marii

Menu strony

Banery

Treść strony

AKTYWNA EDUKACJA

Aktywna Edukacja jest kontynuacją programu „Cyfrowa szkoła”, w którym uczestniczyliśmy w roku szk. 2012/2013. Jest to program prowadzony w ramach projektu „Wdrażanie podstawy programowej kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach”, współfinansowanego ze środków UE.

Głównym celem „Aktywnej edukacji” jest wyposażenie dyrektorów  szkół i nauczycieli w wiedzę i umiejętności, niezbędne do efektywnego wdrażania technologii informacyjno- komunikacyjnych w szkołach.  Program jest realizowany w formie kursu e-learningowego, składającego się z sześciu modułów, w okresie od listopada 2013 r. do końca maja 2014 r. Jego uczestnicy poznają rozwiązania metodyczne i organizacyjne pozwalające wykorzystać nowoczesny sprzęt (komputery, tablice interaktywne, rzutniki multimedialne) w taki sposób, by jak najlepiej wspierał proces nauczania i uczenia się uczniów. Zasada upowszechniania w sieci dobrych praktyk umożliwi nauczycielom wymianę doświadczeń.

W naszej szkole w programie weźmie udział dyrektor oraz 4 nauczycieli uczących w klasach IV-VI.

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.