Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 16 Lipca 2019  |  imieniny: Ruty, Marii

Menu strony

Banery

Treść strony

INTEGRUJEMY SIĘ NA WYCIECZCE
W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ

INTEGRUJEMY SIĘ NA WYCIECZCE
W JURZE KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKIEJ

SPOTKANIE

W dniu 23 września 2012 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Lutkówce odbyło się spotkanie integracyjne dla mieszkańców Gminy Mszczonów. Było ono zorganizowane na zakończenie projektu pn. „Integrujemy się i rozwijamy na wycieczce w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej” realizowanego przez Centrum Kształcenia i Rekreacji w Partnerstwie z Publiczną Szkołą Podstawową w Lutkówce, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W czasie spotkania została przedstawiona prezentacja zdjęć z wyjazdu do Jury Krakowsko-Częstochowskiej, quiz dotyczący zwiedzanych miejsc oraz odbyły się gry sportowe i integracyjne. Aktywności sportowe odbywały się na nowym boisku Szkoły Podstawowej w Lutkówce, które tego dnia zostało uroczyście oddane do użytku. Projektodawca i Partner Projektu dziękują wszystkim uczestnikom niniejszego spotkania za aktywne uczestnictwo w zawodach sportowych i grach integracyjnych przeprowadzonych w miłej i przyjaznej atmosferze.

-

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.