Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 27 Czerwca 2019  |  imieniny: Cyryla, Władysława

Menu strony

Banery

Treść strony

20-lecie mszczonowskiego samorządu

W sobotę 29 maja o godz. 15.00 w sali kinowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste posiedzenie mszczonowskiej Rady Miejskiej, podczas którego uczczono 20 lat funkcjonowania samorządu w Mszczonowie.

 

więcej

Łódzcy studenci w Mszczonowie

W czwartek 27 maja w Mszczonowie gościła blisko 150-osobowa grupa studentów z Uniwersytetu Łódzkiego. Corocznie w ramach ćwiczeń studenci odbywają taką właśnie wycieczkę, podczas której mają możliwość poznania i zobaczenia w praktyce, jak funkcjonują lokalne samorządy.

więcej

„Mamom w dniu ich święta”…

Taki właśnie tytuł nosiło barwne i wesołe przedstawienie, które w środę 26 maja przygotowali uczniowie klas zerowych z mszczonowskiej Szkoły Podstawowej dla swoich mam. Dzień Matki to z pewnością dzień szczególny i bliski każdemu z nas niezależnie od tego ile mamy lat.

więcej

Z obrad mszczonowskiej Rady Miejskiej

W środę 26 maja odbyła się kolejna sesja miejskiego samorządu. Była ona poświęcona informacjom na temat rynku pracy na terenie miasta i gminy Mszczonów. Samorządowcy wysłuchali także sprawozdania z działalności Gminnego Centrum Informacji.

więcej
fot. (www.mrr.gov.pl)

Termy w konkursie „Polska pięknieje”

24 maja w sali koncertowej Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie odbyło się uroczyste ogłoszenie i wręczenie nominacji w konkursie „Polska pięknieje – 7 cudów funduszy europejskich”. Konkurs organizowany jest przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego już po raz trzeci i z roku na rok cieszy się ogromnym zainteresowaniem beneficjentów i mediów.

więcej
fot. Tadeusz Sułek

Wesoła zabawa w deszczowych Bobrowcach

Już po raz siódmy  Szkoła Podstawowa w Bobrowcach zorganizowała  festyn. W tym roku odbył się on 16 maja.  Grono pedagogiczne  zaprosiło na wesołą zabawę: rodziców swoich  uczniów,  pozostałych mieszkańców Bobrowiec, a także sąsiadów z okolicznych miejscowości. Celem szkolnego festynu była   integracja mieszkańców z miejscową placówką oświatową.

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.