Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 16 Lipca 2019  |  imieniny: Ruty, Marii

Menu strony

Banery

Opis strony

Aktualności
Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim zabronione jest kopiowanie, rozpowszechnianie, powielanie danych oraz zdjęć zawartych na stronie bez zgody właściciela!

Treść strony

Nowa strona szkoły

Zapraszamy na nową stronę szkoły, dostępną pod adresem:

www.sposuchow.mszczonow.pl

Witaj szkoło!

Wakacje dobiegły już końca, dlatego w poniedziałek, 3 września, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na inauguracji roku szkolnego 2018/2019, która poprzedzona była tradycyjnie mszą świętą w tutejszym kościele.
więcej

Podręczniki na rok szkolny 2018/2019 - Oddział Przedszkolny

Pożegnania nadszedł czas…

W czwartek 21 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas III gimnazjum.
więcej

Spotkanie z policjantem i strażakiem "Bezpieczne wakacje"

20 czerwca odbyło się spotkanie z dzielnicowym - p. A. Wójcikiem oraz przedstawicielem straży pożarnej, p. Dębskim.
więcej

Spływ kajakowy – 13.06.2018 r.

Czas wiosenno-letni to dla uczniów gorący okres w szkole. Ale jak każdy zdaje sobie sprawę, po ciężkiej i wytężonej pracy należy się chwila spokoju. A nic tak nie odpręża jak aktywny wypoczynek.
więcej

Dzień Języków Obcych

12.06.2018 r. w naszej szkole odbył się Europejski Dzień Języków Obcych zorganizowany przez panie Agatę Grzybowską, Annę Dębską i Julitę Sander, a poprowadzony przez dwoje uczniów gimnazjum - Katarzynę Dominiak oraz Kacpra Adamczyka.
więcej

Rady dobrej wróżki w przedszkolu

24.05.2018 r. Do Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie zawitał Teatr Profilaktyczny Edukacja i Animacja „Magik”. Dzieci z niecierpliwością czekały na wspaniałych aktorów, którzy wystawili przedstawienie pt. „Rady dobrej wróżki”.
więcej

Dzień Rodziny w Szkole Podstawowej w Osuchowie

Dnia 23 maja 2018r. o godz. 17:00 w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się coroczna uroczystość z okazji Dnia Rodziny.
więcej

Kangur Matematyczny

Miło nam poinformować, że uczeń kl. IV Bartosz Jakubiak zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny. Gratulujemy!

SP w Osuchowie spędziła Dzień Dziecka na sportowo

28 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej w Osuchowie to dzień wyjątkowy, ponieważ świętowaliśmy Dzień Dziecka i Dzień Rodziny.
więcej

Akademia z okazji Konstytucji 3 Maja

Święto Narodowe Trzeciego Maja jest ważną rocznicą dla Polaków. Tego dnia w 1791 r. została uchwalona w Polsce Konstytucja 3 Maja, jedna z najważniejszych ustaw w naszym kraju.
więcej

Uczniowie z Osuchowa i Mszczonowa z wizytą w Erding.

Od 6 do 12 maja 2018r. uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. M. Lipskiego w Osuchowie i Szkoły Podstawowej w Mszczonowie uczestniczyli w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży.
więcej

IX Dni Matematyki

W dniach 24 - 25 maja w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się dziewiąta edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego „Dni Matematyki”.
więcej

Kolejne spotkanie uczniów Szkoły Podstawowej w Osuchowie z pisarzem…

Dnia 18 maja 2018 r. troje naszych uczniów z klasy VI uczestniczyło w konkursie czytelniczym „Podziwiam szatańskiego młodzieńca”, który odbył się w bibliotece przy Szkole Podstawowej w Mszczonowie.
więcej

Projekt edukacyjny „Poszukiwacze Skarbów II”

W dniu 02.05.2018r. uczniowie szkoły podstawowej w Osuchowie wzięli udział w rowerowym projekcie edukacyjnym „Poszukiwacze skarbów II”.
więcej

Sukces naszego lekkoatlety

W dniu 27.04.2018r. reprezentant naszej szkoły Łukasz Centkowski wziął udział w XX mazowieckich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w biegach przełajowych, które odbywały się w Kamionie w powiecie sochaczewskim.
więcej

Uczniowie z Osuchowa i z Mszczonowa z wizytą w Erding w Bawarii.

Od 6 do 12 maja 2018r. uczniowie oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. M. Lipskiego w Osuchowie i Szkoły Podstawowej w Mszczonowie będą uczestniczyli w polsko-niemieckiej wymianie młodzieży.
więcej

Pierwszy Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Osuchowie

06.04 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbył się Pierwszy Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej ,, Złote Nutki”, dla dzieci z przedszkoli z terenu gminy Mszczonów.
więcej

Spotkanie Wielkanocne w Szkole w Osuchowie

28 marca 2018r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się uroczysta akademia z okazji świąt Wielkanocnych.
więcej

Konkurs matematyczny "Odkrywcy" w Międzyborowie

23 marca uczniowie Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie wzięli udział w Powiatowym Konkursie Matematycznym „Odkrywcy” w Międzyborowie.
więcej

Dzień Nowoczesnych Technologii w Edukacji

W dniu 21 marca w naszej szkole obchodzono Dzień Nowoczesnych Technologii w Edukacji.
więcej

Z medycyną za pan brat w przedszkolu

W Oddziale Przedszkolnym w Osuchowie w ramach programu ,,Bezpieczne przedszkole” odbyło się spotkanie z Panem dr Michałem Sutkowskim - lekarzem medycyny rodzinnej .
więcej

Tydzień Profilaktyki w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie.

Dnia 19 lutego 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie rozpoczął się tydzień profilaktyki.
więcej

Dzień Kota w przedszkolu

16.02.2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego w Osuchowie obchodziły bardzo wesołe i miłe święto „Dzień Kota”.
więcej

Las i jego mieszkańcy

14 lutego miejscowa grupa przedszkolna po raz kolejny pod opieką p. Marzeny Taras wybrała się do Filii Biblioteki w Osuchowie w ramach projektu ,,Czytające przedszkola”.
więcej

Pierwsza pomoc przedmedyczna w przedszkolu

Przedszkolaki miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy w przypadku oparzeń, skaleczeń, zasłabnięć i złamań.
więcej

Przytul hejtera

Sprawozdanie z pikniku edukacyjnego „Internet bez hejtu”
więcej

Podwodny świat

W środę 10 stycznia bibliotekę w Osuchowie odwiedziła miejscowa grupa przedszkolna w ramach realizowanego programu ,,Czytające przedszkola”.
więcej

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Osuchowie jak zawsze wywołał wiele uśmiechów na twarzach najstarszych członków naszych rodzin.
więcej

Szkolny Bal Karnawałowy w Osuchowie

Taniec łączy pokolenia
Dnia 31 stycznia 2018 r o godzinie 11:20 w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbył się Bal Karnawałowy, którego organizatorem była Rada Rodziców.
więcej

Miły gość z wizytą u przedszkolaków

8.01.2018 r. do oddziału przedszkolnego przybył bardzo miły gość.
więcej

Wigilia w Szkole Podstawowej w Osuchowie

21 grudnia br. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się szkolna Wigilia.
więcej

Oddział Przedszkolny z wizytą w bibliotece

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Osuchowie w dniu 14.12.2017 r. już po raz kolejny wybrały się na wycieczkę do biblioteki.
więcej

Mikołaj w przedszkolu

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie.
więcej

Mały ratownik w Osuchowie

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie wzięły udział w programie edukacyjnym ,,Bezpieczne przedszkole”.
więcej

Poczuliśmy się jak prawdziwi chemicy

W dniu 28 listopada cała klasa IIB wraz z nauczycielami: panem Radosławem Wiśniewskim i panię Anną Saiki wyjechała na niecodzienną lekcję chemii.
więcej

”Andrzejkowe czary – mary” w przedszkolu

30.11.2017 r. w oddziale przedszkolnym z Osuchowa odbyły się bardzo interesujące zajęcia dotyczące andrzejkowych zwyczajów.
więcej

Osuchowscy gimnazjaliści w teatrze muzycznym STUDIO BUFFO na musicalu „ROMEO I JULIA”

29 listopada uczniowie klasy IIa i IIb gimnazjum, pod opieką pani Grażyny Szymczak i pani Agaty Grzybowskiej, wybrali się do warszawskiego teatru Studio Buffo
więcej

110 urodziny Pluszowego Misia

24.11.2017 r. w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Osuchowie hucznie obchodzono 110 urodziny Pluszowego Misia.
więcej

Wycieczka przedszkolaków z Oddziału Przedszkolnego w Osuchowie na przedstawienie ,,Pinokio”

15 listopada wybraliśmy się do Centrum Kultury do Żyrardowa na przedstawienie pt. ,,Pinokio”.
więcej

Przedszkolaki z Osuchowa już po pasowaniu

14 listopada 2017 r. stał się wyjątkowym dniem dla całej społeczności Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie. To właśnie tego dnia wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego zostały pasowane na przedszkolaków.
więcej

Święto Niepodległości

14 listopada w Szkole Podstawowej w Osuchowie odbyło się pasowanie przedszkolaków i akademia z okazji Święta Niepodległości.
więcej

Sprawozdanie z przedstawienia z okazji Halloween

31 października w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyło się krótkie przedstawienie w językach polskim i angielskim z okazji Halloween pod przewodnictwem nauczyciela j. angielskiego pani Anny Dębskiej.
więcej

Unia Poetycka Wojciecha Siemiona

Dnia 27 października uczniowie klasy IV oraz V z Szkoły Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego wzięli udział w corocznym spotkaniu Unii Poetyckiej Wojciecha Siemiona.
więcej

Wycieczka do Oczyszczalni Ścieków

18 października 2017 r. klasa szósta ze Szkoły Podstawowej w Osuchowie była na wycieczce w Oczyszczalni Ścieków w Grabcach Józefpolskich. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z całym cyklem oczyszczania ścieków, a jednocześnie uświadomienie im konieczności dbania o środowisko.
więcej

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

„Najwspanialsza rzecz w życiu to pielęgnowanie młodego umysłu.” Henry Ford
więcej

W Osuchowie pobiliśmy rekord w resuscytacji krążeniowo- oddechowej.

W dniu 16.10 podczas Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w naszej szkole zorganizowana została niecodzienna próba bicia rekordu Guinnessa.
więcej

Październikowe wycieczki uczniów z Osuchowa

Aura 3 i 12 października nie była zbyt sprzyjająca wyprawom w teren . Mimo to, zarówno uczniom z klas IV – VI , którzy wybrali się na zwiedzanie warszawskich muzeów i galerii Zachęta jak i siódmoklasistom odwiedzającym zamki w Warszawie i Czersku oraz pałac w Wilanowie, nie przeszkadzała za nadto .
więcej

Pan policjant z wizytą u przedszkolaków z Osuchowa

3 października 2017 r. w oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej w Osuchowie odbyło się spotkanie z policjantem z Komisariatu Policji w Mszczonowie.
więcej

Osuchów miejscem największych zawodów szkolnych w powiecie

W dniach 20.09 oraz 2.10 na terenie przyszkolnym w Osuchowie odbywały się największe zawody w biegach przełajowych.
więcej

Jesień pod znakiem samorządności. Weź udział - oddaj głos. Sam wybierz swój samorząd.

W Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w rokrocznie organizowane są wybory samorządowe w ramach ogólnopolskiej akcji „Samorządy maja głos” organizowanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.
więcej

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października w naszej szkole obchodzono Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
więcej

Pielgrzymka gimnazjalistów z Osuchowa

W dniu 30 września b.r. grupa uczniów – gimnazjalistów z Osuchowa wzięła udział w XVIII Pieszej Pielgrzymce Diecezji Łowickiej z Żelaznej do Skierniewic, parafii p.w. Miłosierdzia Bożego.
więcej

Z wizytą w bełchatowskiej kopalni

W czwartek 28 września odbyła się jednodniowa wycieczka do Bełchatowa, której uczestnikami byli uczniowie klas II i III Gimnazjum.
więcej

Akademia z okazji Dnia Patrona

W dniu 26 września 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się akademia upamiętniająca postać Patrona Szkoły.
więcej

Z ekologią za pan brat w przedszkolu

15 września przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Osuchowie, zaopatrzone w worki i rękawiczki uczestniczyły w akcji ekologicznej „Sprzątanie Świata”.
więcej

Sprawozdanie z przebiegu szkolnej akcji „Sprzątanie Świata”

W piątek 15 września br. w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie odbyła się szkolna akcja „Sprzątanie Świata”.
więcej

Dożynki w Osuchowie

W słoneczną niedzielę, 10 września 2017r. odbyły się powiatowe dożynki w Osuchowie. Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęła msza św. w kościele św. Stanisława B.M w Osuchowie, w podziękowaniu za tegoroczne plony.
więcej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 odbyła się 4. września bieżącego roku, w Szkole Podstawowej im. Ks. Kan. Mariana Lipskiego w Osuchowie.
więcej
-

Mapa Interaktywna

-

-

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.