Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 24 Listopada 2017  |  imieniny: Emmy, Jana

Menu strony

Banery

Opis strony

Miejskie Przedszkole nr 1 we Mszczonowie

Treść strony

Przedszkolaki na lekcji patriotycznej w Liceum Ogólnokształcącym
2017.11.14 Przedszkolaki na lekcji patriotycznej w Liceum Ogólnokształcącym
W piątek 10 listopada 2017r dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 udały się do Liceum Ogólnokształcącego na lekcję patriotyczną poświęconą odzyskaniu przez Polskę Niepodległości w 1918r. A wszystko to w przeddzień Święta Niepodległości. W spotkaniu uczestniczyły maluchy z grup: Gumisie, Krasnale, Kotki, Biedronki i Misie.
więcej
Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
2017.11.14 Zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
W poniedziałek 13.11.2017 R przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 1 uczestniczyły w zajęciu z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Poprowadził je wykwalifikowany ratownik medyczny Pan Nietrzebka wraz z wolontariuszami z Liceum Ogólnokształcącego w Mszczonowie. Podczas spotkania Dzieci poznały procedury zachowania w sytuacjach zagroźenia życia oraz obserwowała czynności ratownicze.
więcej
Pieśni patriotyczne w MOK
2017.11.14 Pieśni patriotyczne w MOK
Trzy najstarsze grupy z Miejskiego przedszkola uczestniczyły w zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury spotkaniu poświęconemu pieśniom z dawnych lat. W tym roku odbyło się już 15 z kolei spotkanie mające na celu kształtowanie postaw patriotycznych. Przedszkolaki wysłuchały z uwagą występów kolegów z innych szkół. Po czym dzieci miały okazję zaprezentować przygotowany pod bacznym okiem wychowawczyń repertuar.
więcej
Wolontariuszki Gabrysia i Zosia  w grupie ,,MISIÓW’’
2017.10.15 Wolontariuszki Gabrysia i Zosia w grupie ,,MISIÓW’’
10.10.2017r w ramach wolontariatu grupę ,,Misiów’’ odwiedziły uczennice z klasy III D gimnazjum - Gabrysia i Zosia. Starsze koleżanki opowiedziały przedszkolakom prawie wszystko o skrzypcach. Dzieci oglądały z czego są zbudowane, wysłuchały krótkiego koncertu, oraz miały okazję samemu spróbować swoich sił gry na tym instrumencie.
więcej
2017.09.12 zgłaszanie nieobecności
Bardzo prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka w każdym dniu do godz. 7.00 (ze względu na catering) pod NOWYM numerem 518 796 524.
więcej

Mapa InteraktywnaStopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.