Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 24 Września 2017  |  imieniny: Gerarda, Teodora

Menu strony

Banery

Treść strony

SPIS SOŁECTW - KADENCJA 2010-2014

 

 

L.p.

 

 

 

Sołectwo

Miejscowości wchodzące
w skład sołectwa

Nazwisko i imię sołtysa

1.

ADAMOWICE

Adamowice,
Powązki

FEDEROWICZ ANNA
tel. 857 11 11

2.

BADOWO-DAŃKI

Badowo-Dańki

KOBIERSKI ZYGMUNT
tel. 857 20 23

3.

BADOWOMŚCISKA

Badowo-Mściska

SIWIEC RENATA
tel. 857 13 55,
696 636 173 

4.

BADÓW GÓRNY

Badów Górny

WOLNA TERESA
tel. 857 15 13

5.

BOBROWCE

Bobrowce

KAZIMIERCZAK DARIUSZ

tel. 857 10 49

6.

CIEMNO GNOJNA

Ciemno Gnojna,
Kaczków,
Pogorzałki

OBŁĘKOWSKI JÓZEF
tel. 857 14 15

7.

GĄBA

Gąba

MOLAK ALICJA

tel. 857 13 11

8.

GRABCE JÓZEFPOLSKIE

Grabce Józefpolskie

BURCHERT WOJCIECH
tel. 857 24 10

9.

GRABCE-TOWARZYSTWO

Grabce-Tow. Długowizna
Grabce Wręckie,
Wólka Wręcka

DRZEWIECKA ELŻBIETA
tel. 857 18 40

10.

GURBA

Gurba , Zdzieszyn,
Szeligi

CHOIŃSKA WANDA

11.

JANÓWEK

Janówek,
Nowe Poręby

OLBORSKI JANUSZ
tel. 857 17 65

12.

KAMIONKA

Kamionka,
Adamówek

BOROWSKA KRYSTYNA
tel. 857 13 07

13.

KOWIESY

Kowiesy,
Kowiesowo

KORBIŃ ELEONORA

14.

LINDÓW

Lindów,
Huta Piekarska

MROCZKIEWICZ BOŻENA
tel. 857 49 70

15.

LUTKÓWKA

Lutkówka

MAŁECKA JADWIGA
tel. 857 45 46

16.

LUTKÓWKA-KOLONIA

Lutkówka-Kolonia,
Dębiny Osuchowskie

GIERS JAN

tel. 696 969 428
 

17.

MARIANKA

Marianka,
Bronisławów,
Pieńki Strzyże,
Władysławów

KOWALSKA DOROTA

tel.  603 514 953

18.

MARKÓW-TOWARZYSTWO

Marków-Towarzystwo,
Czekaj,
Lublinów

BADOWSKI ANDRZEJ
tel. 857 13 61

19.

NOSY-PONIATKI

Nosy-Poniatki,
Bronisławów Osuchowski

SŁOJEWSKI PIOTR
tel. 85745 45

20.

OLSZÓWKA - NOWY DWOREK 

Olszówka, Nowy Dworek,

DŁUGASZEK MIECZYSŁAW

tel.  794 349 521

21.

OSUCHÓW

Osuchów

WITKOWSKI SYLWESTER

tel.  857 46 59

22.

PAWŁOWICE

Pawłowice,
Olszewek,
Małachowszczyzna

KŁOS HANNA
tel. 857 44 92

23.

PIEKAROWO

Piekarowo,
Michalin,
Budy Zasłona,
Podlindowo

MELON RYSZARD

24.

PIEKARY

Piekary

ZIELIŃSKA ANNA

25.

SOSNOWICA

Sosnowica

SZCZEPAŃSKA ELŻBIETA

26.

STRZYŻE

Strzyże,
Budy Strzyże,
Pieńki Osuchowskie

DRZEWIECKI MARIAN
tel. 857 11 05

27.

SUSZENIEC

Suszeniec,
Edwardowo

RYBICKA BARBARA 

28.

ŚWINICE

Świnice,
Marków Świnice

SZYMAŃSKI BRONISŁAW
 

29.

WRĘCZA 

Wręcza,

OSIAL ANDRZEJ
tel. 
693 530 288

30.

WYGNANKA

Wygnanka

JANKOWSKA MARIANNA
tel. 857 46 31

31.

WYMYSŁÓW

Wymysłów

MELON HANNA
tel.
721 220 455

32.

ZBIROŻA

Zbiroża,
Dwórzno

CHOŁA MAREK

33.

ZIMNA WODA

Zimna Woda,
Tłumy,
Lutkówka Druga,
Chudolipie

KRAJEWSKI WOJCIECH

tel. 691 401 017
 

34.

ZIMNICE

Zimnice

SZCZEPAŃSKA ANETA
tel.  693 111 983 


 

  

drukujdrukuj

Zobacz także

Ludność

Mapa Interaktywna



-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.