Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

"URODZINY ZERÓWKI"

   Urodziny Zerówki to święto, które tradycyjnie obchodzone jest w Oddziałach Przedszkolnych naszej szkoły. Również tego roku w październiku dzieci klas 0 miały swoje święto.
W uroczysty nastrój wprawiły wszystkich udekorowane sale, ich odświętne stroje oraz kolorowo zapakowane prezenty zakupione przez rodziców.
Urodziny kojarzą się wszystkim z dobrą zabawą, tortem i prezentami. Tak też było we wszystkich zerówkach. Ponieważ jest to święto wszystkich Zerówkowiczów, dzieci zgromadziły się przy urodzinowym torcie i wspólnie zdmuchnęły świeczki, a następnie zasiedli do stołów by zjeść słodki poczęstunek. Dzieci bawiły się przy muzyce przeplatanej konkursami.
Jednak największą atrakcją było rozpakowywanie prezentów. Radości było co niemiara , dzieci od razu zaczęły się bawić nowymi zabawkami a dzięki temu Zerówki zyskały atrakcyjne i ładne gry, samochody, lalki, klocki, zestawy majsterkowicza i wiele innych zabawek.
Tego dnia dzieci niechętnie opuszczały swoją salę i mówiły rodzicom; „To był najfajniejszy dzień w szkole” :)

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.