Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 21 Lipca 2018  |  imieniny: Daniela, Andrzeja

Menu strony

Banery

Treść strony

   14 października w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie: uroczystość „Pasowania na ucznia klasy 1”. W tym dniu 79 pierwszoklasistów  w obecności p. dyrektor Elżbiety Kubiak, swoich rodziców, starszych kolegów  złożyło ślubowanie. Było wiele emocji, uśmiechów i niespodzianek.
    Pierwszoklasiści musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami koniecznymi do otrzymania miana uczniów Szkoły Podstawowej w Mszczonowie. Przygotowani, pod czujnym okiem swoich wychowawczyń, samodzielnie rozwiązywali zagadki, tworzyli obraz wzorowego ucznia i dobrego kolegi. Wykazali się znajomością znaków drogowych i przepisów z zakresu bezpiecznego poruszania się po ulicach. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty: śpiewali piosenki i wygłaszali wiersze. Po złożeniu ślubowania p. dyrektor pasowała dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej w Mszczonowie. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali legitymacje szkolne i drobne upominki od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego oraz kolegów z klas drugich.
    Po części oficjalnej pierwszaki  przeszły do klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ważny dla wszystkich dzień zakończył się szampańską zabawą na dyskotece poprowadzonej przez zaproszonego pana wodzireja.

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.