Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

   14 pażdziernika o godzinie 9:00 odbyła sie Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczestniczyli w niej: Dyrekcja Szkoły, nauczyciele, pracownicy obsługi, uczniowie, a także zaproszeni goście, którzy uświetnili szkolną uroczystość.
   Uczniowie z klasy Vb i Vd przygotowali humorystyczne przedstawienie oraz wiele ciekawych wierszy i piosenek obrazujących ciężką pracę nauczycieli.
   Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.
   Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim pracownikom naszej szkoły życzenia i wręczyli kosz ze słodyczami. Uwieszczeniem spotkania był poczęstunek przy kawie przygotowany przez Radę Rodziców.

   Z okazji tego święta dla kl. 0 - III  odbył się uroczysty apel 15.10.2013 roku. Oprócz wierszy i piosenek dla nauczycieli, uczniowie klas IIIb i IIId przygotowały piękne przedstawienie „ Pani na opak”. W humorystyczny sposób pokazało naszą szkolną rzeczywistość. Z zaczarowaną, przez wróżkę Buzbajerę, panią dzieci miały wiele problemów. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Miłym akcentem  uroczystości było wręczenie  nauczycielom wykonanych przez dzieci kolorowych kwiatów.

 

Klasy 0 - III

Klasy IV - VI

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.