Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

   Słowo „mama” to najpiękniejsze słowo świata, a Dzień Mamy to najpiękniejszy dzień w roku. Pamiętali o tym uczniowie klas 0 – III mszczonowskiej Szkoły Podstawowej, którzy 24 maja 2013r. uczestniczyli w szkolnym apelu z okazji zbliżającego się Święta Mamy.  

         Gospodarzami spotkania byli uczniowie kl. III b i kl. III d wraz z wychowawczyniami p. D. Węgrowską i p. M. Zgórzak.  Honorowymi gośćmi zostały mamusie, które mogły podziwiać i oklaskiwać swoje pociechy. Uczniowie w dowcipny sposób zagrali scenki z życia mamusi i synka, pięknie wyrecytowali wiersze i zaśpiewali piosenki dedykowane mamom. Wszystkich zaciekawiła i rozbawiła „Nowoczesna bajka o Kopciuszku”, w której tytułowa bohaterka wykorzystała do pomocy w domowych porządkach firmę sprzątającą o wdzięcznej nazwie „Pucyszybek”. Miłym, muzycznym akcentem apelu był występ Niny Młynarskiej, grającej na skrzypcach utwór „Humoreska” oraz Marysi Gadomskiej, która zagrała na gitarze melodię „Sunny”. Dzieci za swoje występy otrzymały liczne brawa.

         Po zakończonym apelu, synowie i córki zaprosili swoje mamy do klas na słodki poczęstunek oraz przyjmowanie życzeń i prezentów.

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.