Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest uroczyście wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie.

 

   10 maja 2013r.  dzieci z klasy Ob pod kierunkiem pani Agaty Lesiak w Mszczonowskim Ośrodku Kultury   z okazji Dnia Ziemi zaprezentowały swoim kolegom i koleżankom  przedstawienie pt. „Leśne spotkanie”. Honorowymi gośćmi byli: Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mszczonowie oraz rodzice.

Dzieci w przedstawieniu wcielili w postacie zwierząt, które rozmawiały o zagrożeniach płynących z otaczającego świata, śpiewali piosenki o Ziemi i o sprzątaniu lasu. Poprzez swój występ zachęcały do ekologicznego trybu życia oraz zwracały uwagę, że o naszą planetę musimy dbać niezależnie od tego kim jesteśmy i ile mamy lat.

   W tym dniu wyłoniono również zwycięzców ogłoszonego dla klas O konkursu plastycznego ” Ziemia- nasz dom”.  Zwycięzcami oczywiście są wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie.

Powołana komisja nagrodziła w dwóch kategoriach wiekowych następujące osoby.

W kategorii dzieci 5-letnich:

1. Jakub Szwemberg

2. Aleksy Malowaniec

3. Wiktor Rogoziński

 

W kategorii dzieci 6-letnich:

1. Kinga Buczek

2. Róża Oracz

3. Agata Kubis

   Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Zarząd Okręgu LOP w Skierniewicach oraz Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Mszczonowie.

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.