Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 21 Października 2017  |  imieniny: Hilarego, Urszuli

Menu strony

Banery

Treść strony

FINAŁ GRAND PRIX LA GMINY MSZCZONÓW - 11.06.2013r.

11 czerwca nadszedł dzień na zakończenie lekkoatletycznych zmagań podczas II Grand Prix Mszczonowa w LA, którego organizatorem jest OSiR w Mszczonowie. Przypominamy, że cykl składał się łącznie z trzech turniejów (30.04, 28.05, 11.06), podczas których najlepsi lekkoatleci
z mszczonowskich szkół (gminne i miejskie) zdobywali punkty zarówno indywidualnie,jak i grupowo dla szkoły, w której się uczą.
Walka trwała do końca, pogoda nie zawsze była naszym sprzymierzeńcem,ale nasi gimnazjaliści okazali się bezkonkurencyjni
w stosunku do rówieśników z Osuchowa.
Mszczonowskie Gimnazjum łącznie zdobyło 488 pkt (Osuchów - 351 pkt),
co uplasowało nas na I miejscu w gminie.
Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy zmagań idnywidualnych zawodników:


Wyniki zawodników w poszczególnych spotkaniach/ dziewczęta

 
Imię i nazwisko 30.04.2013r. 27.05.2013r. 11.06.2013r. Suma pkt
Karolina Zdzieszyńska 11 pkt- 60m
7pkt- skok w dal
11 pkt- 60 m
3pkt-skok w dal
11 pkt- 60 m
9pkt-skok w dal
33 pkt- 60m
19pkt-skok w dal
Natalia Kołodziejczyk  11 pkt: kula
2 pkt- 60m
7 pkt- kula
2 pkt -60 m
7 pkt- kula
2 pkt -60 m
25 pkt- kula
6 pkt- 60m
Wioletta Traczyk 2 pkt-skok
w dal
1 pkt - 60 m
3 pkt- kula 1 pkt-skok
w dal

11 pkt - kula
3 pkt- skok
w dal
14 pkt-kula
1 pkt- 60m
Patrycja Bińkowska 5 pkt - 60 m
4pkt- skok
w dal
4 pkt - 60 m
9 pkt- skok
w dal
4 pkt - 60 m
4pkt-skok
w dal
13 pkt- 60 m
17pkt-skok
w dal
Paulina Olczak ------- 9 pkt- 600 m -------- 9pkt
Anna Grzybowska 9 pkt: 600 m 5 pkt: 600 m 7 pkt: 600 m 21 pkt- 600m
Marlena Rykaczewska 11 pkt: 600m 11 pkt: 600m 11 pkt- 600m 33 pkt- 600m
Tatiana Salauyova ----------- 9 pkt: 60 m 9 pkt: 60 m 18 pkt: 60 m
Agata Wrzodak 3 pkt- 600 m 1 pkt- skok
w dal
4 pkt- 600 m 7 pkt- 600 m
Monika Wróblewska 9 pkt - kula 11 pkt - kula 4 pkt- kula 24 pkt- kula
Edyta Pioterczak 7 pkt - kula 4 pkt - kula 9 pkt - kula 20 pkt- kula
Patrycja Jasiewicz 1 pkt- 600m
1 pkt-skok w dal
---------- ------------- ------------------
Karolina Siekierska 4 pkt - kula ---------- ------------ 4 pkt - kula
Martyna Wiśniewska ------------ 4pkt-skok w dal  2pkt-skok
w dal
6 pkt-skok
w dal

 

Wyniki zawodników w poszczególnych spotkaniach/ chłopcy
 
Imię i nazwisko 30.04.2013r. 27.05.2013r. 11.06.2013r. Suma pkt
Michał Pietrzyk 9pkt- 60m
11 pkt-skok
w dal
11 pkt-60m
5 pkt-skok
w dal
11 pkt-60m
11 pkt-skok
w dal

33 pkt-60m
27 pkt-skok
w dal

Mateusz Czerwiński 7 pkt-60m
9pkt-skok w dal
4 pkt-60m
11 pkt-skok
w dal
 5 pkt-60m
 9 pkt-skok
w dal

16 pkt-60m
29 pkt-skok
w dal

Tomasz Chałuś 5pkt-skok
w dal
4 pkt-skok
w dal
7 pkt- skok
w dal
16 pkt- skok
w dal
Arkadiusz Melon 4 pkt- 1000m
4 pkt-skok
w dal
4 pkt -1000m 2 pkt- 1000m
 pkt-skok w dal
10 pkt - 1000m
Mateusz Mogielnicki ------------- 11 pkt-1000m 9 pkt - 1000 m 20 pkt
Damian Samoraj 4 pkt-kula 9 pkt- 60m
9pkt-skok
w dal
7 pkt- 60m
5pkt- skok w dal

16 pkt- 60m
14 pkt- skok
w dal

Igor Ceremużyński 7 pkt-kula 5 pkt-kula 7 pkt- kula 19 pkt- kula
Krystian Cymerman 11 pkt -1000 m 3 pkt - 1000m 5 pkt-1000m 19 pkt-1000m
Sebastian Cymerman 1 pkt-60m 7 pkt - 1000m 7 pkt - 1000m 14 pkt- 1000m
Maciej Jasiński 2 pkt-60m 3 pkt - 60m
2 pkt- kula
1 pkt-60m
1 pkt- kula
6 pkt-60m
3pkt- kula
Przemysław Majewski 3pkt- kula
5 pkt - 1000m
1 pkt- kula 2 pkt- kula 5 pkt- kula
Konrad Bińkowski 11 pkt- kula 11 pkt- kula 11 pkt- kula 33 pkt- kula
Koziarski Konrad 2pkt-1000m --------------- ----------------

-------------

 

W tym roku zawodnicy, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w danej konkurencji otrzymali- oprócz dyplomów-medale oraz statuetki (dla pierwszych miejsc),
ufundiwane przez Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz LKS "Osuchów".

I miejsce w biegu na 60 m - Karolina Zdzieszyńska i Michał Pietrzyk
III miejsce w biegu na 60m - Mateusz Czerwiński

I miejsce w biegu na 600 m- Marlena Rykaczewska
III miejsce w bigu na 600m - Anna Grzybowska
II miejsce w biegu na 1000m - Mateusz Mogielnicki
III miejsce w biegu na 1000m - Krystian Cymerman

I miejsce w skoku w dal - Mateusz Czerwiński
II miejsce w skoku w dal - Michał Pietrzyk
III miejsce w skoku w dal - Karolina Zdzieszyńska

I miejsce w pchnięciu kulą - Natalia Kołodziejczyk i Konrad Bińkowski
II miejsce w pchnięciu kulą - Monika Wróblewska
III miejsce w pchnięciu kulą - Edyta Pioterczak i Igor Ceremużyński

Powstał również ranking rekordów, które padały raz po raz na osuchowskim stadionie:

Gimnazjum   2011-2012 Gimnazjum 2012-2013
60m   /K 8,03 Zdzieszyńska Karolina    
60m   /M 7,61 Gałązka Damian    
600m / K 2,06,31 Olczak Paulina 1,58 Rykaczewska Marlena
1000m / M 3,20,11 Saskowski Michał 3,16,00 Wójcik Norbert
Skok w dal/K 4,07 Cymerman Dominika 4,41 Maciszewska Natalia
Skok w dal /M 5,18 Pietrzyk Michał    
Pchnięcie kulą/K 8,10 Wróblewska Monika 8,32 Wróblewska Monika
Pchnięcie kulą/M 11,90 Soboń Dominik    

 

SPORTOWCY ROKU 2013

Rok szkolny dobiegł końca, a z nim rozstrzygnięcie konkursu
na Najlepszego Sportowca Roku Szkolnego 2012-2013.
Osoba, która ubiegała się o tę nagrodę przez cały rok szkolny musiała wykazać się dużą wolą walki, sukcesami oraz wytrwałością by zdobyć jak największą liczbę punktów. W tym roku szkolnym Sportowcem Roku została Natalia Kołodziejczyk, która osiągnęła ponad 150 pkt i to ona otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową - SERDECZNIE GRATULUJEMY:)

Oprócz nagrodzenia Najlepszego Sportowca w danym roku szkolnym pojawiły się również wyróżnienia i nagrody za trzyletnią sportową pracę wśród tegorocznych Abiturientów. Za wybitnego sportowca rocznika 1997 uznano Dominika Sobonia z klasy III A,
a wśród dziewcząt nagrodę otrzymała Beata Boczkowska z klasy III D.

Po raz już szósty wręczono nagrody za Szkolny Turniej PIłki Nożnej chłopców
o Puchar Rady Rodziców, który wywalczył sobie zespół w składzie:

  1. Mateusz Czerwiński
  2. Krystian Cymerman
  3. Mateusz Mogielnicki
  4. Igor Ceremużyński
  5. Damian Samoraj
  6. Maciej Jasiński

Najlepszym strzelcem tego turnieju okazał się Mateusz Czerwiński z klasy II a

Statuetka za Najlepszego Strzelca Turnieju
Puchar przechodni Rady Rodziców
Zwycięzcy VI Szkolnego Turnieju PN o Puchar Rady Rodziców

Mapa Interaktywna



-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.