Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 20 Sierpnia 2017  |  imieniny: Bernarda, Samuela

Menu strony

Banery

Treść strony

GRAN PRIX GMINY MSZCZONÓW W LA- 30.04.2013r. (cz.I)

Nadeszła upragniona wiosa...a wraz z nią rozpoczął się cykl zawodów Grand Prix Lekkoatletycznego miasta i gminy Mszczonów, które odbywają się
na wspaniałym obiekcie sportowym w Osuchowie.

W tym roku cykl obejmuje cykl 3 spotkań, podczas których najlepsi zawodnicy
z mszczonowskich gminnych szkół wezmą udział w takich konkurencjach, jak: 

  • szkoły podstawowe: bieg na 60 m, bieg na 600 m,rzut piłeczką palantową i skok w dal;
  • gimnazja: bieg na 60m, bieg na 600 m(dziewczęta) i 1000 m (chłopcy),skok w dal oraz pchnięcie kulą.

W tym roku szkolnym pierwszy etap odbył się 30 kwietnia 2013r. a zawodnicy z gimnazjum z klas I i II wzięli udział w następujących konkurencjach: bieg na 60m,bieg na 600m (dz.i 1000 m (chł.), skok w dal, pchnięcie kulą - 3 kg (dz.) i 4 kg (chł.)
Każdy zawodnik może wziąć udział w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej).

60 m

dziewczęta                            chłopcy

  1. Karolina Zdzieszyńska- I miejsce     1.Sebastian Cymerman- VIII miejsce
  2. Tatiana Salauyova - II miejsce       2. Michał Pietrzyk – II miejsce
  3. Natalia Kołodziejczyk - VII miejsce  3. Maciej Jasiński –VII miejsce
  4. Patrycja Bińkowska - v miejsce       4. Mateusz Czerwiński –III miejsce

600 m/1000m

dziewczęta                                  chłopcy

  1. Marlena Rykaczewska- I miejsce      1. Konrad Koziarski - VII miejsce
  2. Jasiewicz Patrycja - VIII miejsce   2. Krystian Cymerman – I miejsce
  3. Agata Wrzodak - VI miejsce          3. Arkadiusz Melon – V miejsce
  4. Anna Grzybowska - II miejsce        4. Przemysław Majewski - IV miejsce

skok w dal

dziewczęta                                 chłopcy

  1. Patrycja Bińkowska – V miejsce       1. Mateusz Czerwiński – II miejsce
  2. Karolina Zdzieszyńska- III miejsce   2. Michał Pietrzyk – I miejsce
  3. Traczyk Wioletta- VII miejsce        3. Tomasz Chałuś – IV miejsce
  4. Jasiewicz Patrycja - VIII miejsce    4. Arkadiusz Melon- V miejsce

pchnięcie kulą

dziewczęta                            chłopcy

1. Natalia Kołodziejczyk – I miejsce      1. Igor Ceremużyński – III miejsce
2. Karolina Siekierska – V miejsce        2. Konrad Bińkowski – I miejsce
3. Monika Wróblewska – II miejsce         3. Damian Samoraj- V miejsce
4. Edyta Pioterczak – III miejsce         4. Przemysław Majewski- VI miejsce

Mapa Interaktywna



-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.