Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

Ogłaszamy konkurs dla uczniów biorących udział

w testowaniu pakietu „Gramy w piktogramy”

   Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w testowaniu pakietu „Gramy w piktogramy” (klasy: IIa, IIIc, IVa, IVd )do udziału w konkursie „PiktoPlastyk”.

   Konkurs ogłoszony jest w ramach projektu PIKTOGRAFIA – Rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem symbolicznym w edukacji z zakresu nauk matematycznych z zastosowaniem piktogramów ASYLCO, zwanego dalej Projektem, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (umowa dofinansowania nr UDA-POKL.03.03.04-00-097/10-00, Program Operacyjny Kapitał Ludzki, Działanie 3.3 Poprawa Jakości Kształcenia, Priorytet III „Wysoka jakość systemu oświaty”.

Tematem Konkursu jest zaprojektowanie piktogramu – przedstawiającego (wyrażającego bezpośrednio przedstawianą treść) lub symbolicznego (umownego).

Projekt piktogramu powinien zostać narysowany na kartce z bristolu (bloku technicznego) o wymiarach (10×10) cm. Może być wykonany kredkami lub pisakami. Może też zostać wykonany w programie „PiktoGrafik” – w takim przypadku należy przedstawić jego wydruk.

Projekty piktogramów wraz z kartą zgłoszeniową można przesyłać do dnia 15 kwietnia 2013 roku (liczy się data stempla pocztowego) na adres: Wydawnictwo Bohdan Orłowski, ul. Batorego 16 lok. 1 i 2, 05-510 Konstancin – Jeziorna z dopiskiem Konkurs „PiktoPlastyk”.

Nagrodami w konkursie będą koszulki z nadrukiem autorskich piktogramów oraz gry edukacyjne.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w regulaminie. <kliknij, aby pobrać>

 

Wyniki konkursu

http://projekt-piktografia.pl/?p=634#more-634

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.