Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 22 Lipca 2018  |  imieniny: Marii, Magdaleny

Menu strony

Banery

Treść strony

   13 października nasza szkoła obchodziła święto popularnie nazywane „Dniem Nauczyciela”. Nikt jednak nie miał wątpliwości, że jest to uroczystość  wszystkich – nauczycieli, pracowników administracji i uczniów.

   W klasach młodszych uczniowie klas IIIA IIIC zaprezentowali program artystyczny pt. „Duża przerwa”. Pani wicedyrektor Jolanta Zielonka powitała uczestników apelu nauczycieli uczniów i rodziców. Złożyła życzenia z okazji tego święta. Następnie uczniowie przedstawili swój program artystyczny, w którym zaprezentowali trud pracy nauczyciela. Po zakończonym występie uczniowie z koła plastycznego prowadzonego przez panią Wiolettę Dąbrowska wręczyli zrobione przez siebie kolorowe kwiaty.

   W klasach IV - VI apel przygotowały panie: Elżbieta Błażejewska i Teresa Bechcicka wraz ze swoimi klasami – Vb i VIc. Spektakl w żartobliwy sposób przedstawiał scenki z życia szkoły, ukazywał różne postawy uczniów i nauczycieli. Występujących tradycyjnie wspomagał chór prowadzony przez pana Jacka Zielonkę. Na widowni, jak co roku, nie zabrakło ważnych osobistości z naszego miasta.

Klasy 0 - III

Klasy IV -VI

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.