Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 22 Sierpnia 2018  |  imieniny: Cezarego, Marii

Menu strony

Banery

Treść strony

OSIĄGNIĘCIA PRZEDMIOTOWE

Rok szkolny 2011/2012

l.p.

 

imię i nazwisko ucznia

 

miejsce

 

nazwa konkursu

 

opiekun

 


1.

 


Agnieszka Krawczyk

 


III

 


Gminny Konkurs Matematyczny

 


mgr Aneta Stańczak

 


2.

 


Katarzyna Talak

 


III

 


Gminny Konkurs Matematyczny

 


mgr Aneta Stańczak

 


3.

 


Paweł Zdulski

 


III

 


Gminny Konkurs Matematyczny

 


mgr Aneta Stańczak

 



4.


Natalia Kasprowicz


II

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Zielone dni”- kat. kl. I-III
 


mgr Bogumiła Zygier


5.

Patrycja Markus

II

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Zielone dni”- kat. kl. I-III
 

mgr Bożena Pajęcka

6.

Mateusz Maciszewski

II

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Zielone dni”- kat. kl. I-III
 

mgr Bożena Pajęcka

 

Rok szkolny 2012/2013

l.p.

imię i nazwisko ucznia

miejsce

nazwa konkursu

opiekun

1.

Agnieszka Krawczyk

Eryk Cymerman

Paweł Zdulski

I

II Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy „Zielone dni”- kat. kl. IV-VI

 

Małgorzata Wacławek

2.

Agnieszka Krawczyk

Katarzyna Talak

Agnieszka Zielińska

I

Gminny  Konkurs Literacki „Spotkanie z „Tym obcym”

 

Elżbieta Popławska

3.

Agnieszka Krawczyk

 

 

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Literacki „Kapliczki i krzyże przydrożne”

 

Elżbieta Popławska

4.

Paweł Zdulski

 

 

wyróżnienie

Wojewódzki Konkurs Literacki „Kapliczki i krzyże przydrożne”

 

Elżbieta Popławska

 

Rok szkolny 2013/2014

 

l.p.

imię i nazwisko ucznia

miejsce

nazwa konkursu

opiekun

1.

Patrycja Markus

Mateusz Maciszewski

Szymon Ręgowski

II

V Międzyszkolne Dni Matematyki - kat. kl. V

 

Joanna Machałowska

2.

Patrycja Markus

II

I Gminny Konkurs Języka Angielskiego - kat. kl. V

Izabela Kłysiak

3.

Martyna Adamczyk

Anita Chojecka

Michalina Petrykowska

 

II

III Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej "ZIELONE DNI"

 

Jolanta Zdulska

4.

Magdalena Michalczyk

Ewelina Mirgos

Marta Szustakiewicz

 

I

Gminny Konkurs Czytelniczy

Elżbieta Popławska

 

Rok szkolny 2014/2015

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

konkurs

opiekun

1.

Bartosz Gębski

Patrycja Markus

Szymon Ręgowski

I

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „DNI MATEMATYKI” – kat. kl. VI

 

Joanna Machałowska

2.

Martyna Adamczyk

Anita Chojecka

Jakub Markus

III

 Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „DNI MATEMATYKI” – Kat. kl. IV

 

Joanna Machałowska

3.

Natalia Kasprowicz

Magdalena Michalczyk

Ewelina Mirgos

 

I

Gminny Konkurs Literacki „Spotkanie z „Uchem od śledzia”

Elżbieta Popławska

4.

Dorota Gaik

Julia Wojciechowska

Natalia Zabelska

 

I

IV Gminny Konkurs Wiedzy przyrodniczej „ZIELONE DNI” – kat. kl. II-III

Bożena Pajęcka

5.

Anita Chojecka

Bartosz Gębski

Szymon Ręgowski

 

II

IV Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej „ZIELONE DNI” – kat. kl. IV-VI

Małgorzata Wacławek

 

Rok szkolny 2015/2016

l.p. imię i nazwisko ucznia miejsce konkurs opiekun
1.

Mateusz Gębski, Marcin Michalczyk

Jakub Sielski

I V Międzyszkolny Turniej Wiedzy Przyrodniczej -Kl. I-III Bogumiła Zygier
2. Natalia Kasprowicz, Magdalena Michalczyk, Marta Szustakiewicz II V Międzyszkolny Turniej Wiedzy Przyrodniczej- kl. IV-VI Małgorzata Wacławek
3.

Michalina Malik, Edmund Gorczyca, Jakub Szpinda

 

II Gminny Konkurs Czytelniczy Jolanta Zdulska
4. Klaudia Szeląg I Gminny Konkurs Języka Angielskiego (kat. kl. V) Justyna Antosik
5. Martyna Adamczyk II Gminny Konkurs Języka Angielskiego (kat. kl. V) Justyna Antosik
6. Dorota Gaik II Gminny Konkurs Języka Angielskiego (kat. kl. IV) Justyna Antosik
7. Filip Lipiec II Gminny Konkurs Języka Angielskiego (kat. kl. IV) Justyna Antosik
8. Martyna Adamczyk, Anita Chojecka, Jakub Markus II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Dni Matematyki" Joanna Machałowska

Rok szkolny 2016/2017

l.p. imię i nazwisko ucznia miejsce konkurs opiekun
1. Zespół w składzie: Michalina Malik, Edmund Gorczyca, Sebastian Michalak III

V Gminny Konkurs Przyrodniczy "Zielone dni", kat. kl. I-III

Jolanta Zdulska
2. Zespół w składzie: Martyna Adamczyk, Anita Chojecka, Dorota Gaik I

V Gminny Konkurs Przyrodniczy "Zielone dni", kat. kl. IV-VI

Małgorzata Wacławek
3. Klaudia Szeląg I III Gminny Konkurs Języka Angielskiego - kat. kl. VI Aleksandra Zabost
4. Zespół w składzie: Dorota Gaik, Julia Wojciechowska, Natalia Zabelska III Gminny Konkurs Czytelniczy Elżbieta Popławska
5. Zespół w składzie: Martyna Adamczyk, Anita Chojecka i Jakub Markus I VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dni Matematyki" (kat. kl. VI) Aneta Stańczak
6. Zespół w składzie: Dorota Gaik, Filip Lipiec i Jakub Warzyński I VIII POwiatowy Konkurs Matematyczny "Dni Matematyki" (kat. kl. V) Aneta Stańczak
7. Zespół w skłądzie: Mateusz Gębski, Marcin Michalczyk          i Jakub Sielski II VIII Powiatowy Konkurs Matematyczny "Dni Matematyki" (kat. kl. IV) Bożena Pajęcka
         
         

 

Rok szkolny 2017/2018

l.p. imię i nazwisko ucznia miejsce konkurs opiekun
1. Klaudia Szeląg

I (kat. kl. VII)

Gminny Konkurs Języka Angielskiego Aleksandra Zabost
2. Dorota Gaik II (kat. kl. VI) Gminny Konkurs Języka Angielskiego Aleksandra Zabost
3. zespół: Dorota Gaik, Pola Kamińska, Marcin Michalczyk, Jakub Sielski I Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym (etap gminny) Aneta Stańczak
4. zespół: Maja Borowiec, Monika Malik, Piotr Pieniążek III Gminny Konkurs Przyrodniczy "Zielone Dni" Bożena Pajęcka
5. zespół: Dorota Gaik, Julia Wojciechowska, Natalia Zabelska II Gminny Konkurs Czytelniczy Elżbieta Popławska

 

Mapa Interaktywna



Mikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.