Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 21 Października 2017  |  imieniny: Hilarego, Urszuli

Menu strony

Banery

Treść strony

XVI LEKKOATLETYCZNE MISTRZOSTWA MSZCZONOWA - 29.09.2012r.

Jak co roku mszczonowscy gimnazjaliści wzięli udział w Mistrzostwach Mszczonowa w lekkiejatletyce
W tym roku odbyły się one już po raz szesnasty i po raz drugi już na nowym, profesjonalnym stadionie lekkoatletycznym.

Młodzież gimnazjalna toczyła bój w takich konkurencjach jak:

  • skok w dal
  • skok wzwyż 
  • bieg na 1000 m
  • bieg na 60 m

W poszczególnych konkurencjach mogło wziąć udział czterech reprezentantów z danej szkoły, przy czym dany zawodnik mógł wziąć udział w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej. Reprezentacja Mszczonowa, mimo bardzo ograniczonych możliwości treningowych zw. na infrastrukturę lekkoatletyczną próbowała ze wszystkich sił dorównać uczniom z Osuchowa. Jak zauwazyli organizatorzy bardzo równą rywalizację mogliśmy oglądać w konkurencji skoku w dal, gdzie podium na zmianę dzieliliśmy z zawodnikami z Osuchowa.
Pamiętajmy, że nasi uczniowie nadal nie mają gdzie  trenować tej konkurencji.

Ostatecznie wygrała ponownie reprezentacja z Osuchowa, ale w tym roku tylko 23 pkt,
także kto wie, można za rok zamienimy się miejscami....? :)

Wyniki końcowe rywalizacji sportowej - Gimnazjum (łącznie 142 pkt):

BIEG NA 60 m

dziewczęta:

I miejsce: Karolina Zdzieszyńska - klasa II a (Mszczonów)
II miejsce: Natalia Maciszewska (Osuchów)
III miejsce: Dominika Cymerman (Osuchów)

chłopcy:

I miejsce: Jakub Dębowski (Osuchów)
II miejsce: Olaf Petrykowski (Osuchów)
III miejce: Michał Pietrzyk (Osuchów)

BIEG NA 1000 m

dziewczęta:

I miejsce: Marlena Rykaczewska - klasa I A (Mszczonów)
II miejsce: Paulina Olczak - klasa II d (Mszczonów)
III miejsce: Magdalena Brzezińska (Osuchów)

chłopcy:

I miejsce: Michał Saskowski (Osuchów)
II miejsce: Kamil Dębski (Osuchów)
III miejsce: Kamil Kok (Mszczonów)

SKOK W DAL

dziewczęta:

I miejsce: Dominika Cymerman (Osuchów)
II miejsce: Natalia Maciszewska (Osuchów)
III miejsce: Karolina Zdzieszyńska - klasa II a (Mszczonów)

chłopcy:

I miejsce: Michał Pietrzyk - klasa II a (Mszczonów)
II miejsce: Sebastian Prus (Osuchów)
III miejsce: Mateusz Czerwiński - klasa II a (Mszczonów)

SKOK WZWYŻ

dziewczęta:

I miejsce: Patrycja Melon (Osuchów)
II miejsce: Klaudia Sadowska (Mszczonów)
III miejsce: Tatiana Salayova (Mszczonów)

chłopcy:

I miejsce: Michał Drzewiecki (Osuchów)
II miejsce: Kamil Kok (Mszczonów)
III miejsce: Damian Samoraj (Mszczonów) 

 WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ZAPRASZAMY ZA ROK:) 

Mapa Interaktywna



-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.