Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 22 Marca 2018  |  imieniny: Katarzyny, Bogusława

Menu strony

Banery

Treść strony

  11 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w dwóch grupach wiekowych odbyło się przedstawienie teatralne pt. „Zaczarowany Komputer”. Bajka poświęcona była realizowanej w naszej szkole profilaktyce promującej zdrowy tryb życia, w której w sposób przystępny przekazywane zostały podstawowe wiadomości z dziedziny profilaktyki uzależnień od tytoniu, alkoholu i narkotyków oraz z dziedziny profilaktyki uzależnień od agresji w mediach min. telewizji, Internetu.

   Atutem widowiska było prowadzenie dialogu z uczestnikami – widzami, czynne włączanie ich do akcji, między innymi poprzez zadawanie zagadek dotyczących wiedzy na temat uzależnień, na które z pomocą widowni odpowiada chciwa Wiedźma Strojnisia.

  Komputer ukazany jako przedmiot ożywiony tłumaczy dlaczego i w jaki sposób dzieci powinny nauczyć się mądrze korzystać z niego.

  Przedstawienie ,,Zaczarowany komputer” jest bardzo pouczające i jednocześnie radosne i ciekawe. Bajka okraszona przepiękną dekoracją, barwnymi kostiumami, muzyką, oświetleniem i nagłośnieniem, które sprawiają, że ogląda się ją z wielką przyjemnością.

  Jesteśmy przekonani, iż kontakt z sympatycznymi, profesjonalnymi  Aktorami był dla dzieci ciekawym, niezapomnianym doświadczeniem.

Mapa InteraktywnaStopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.