Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 22 Marca 2018  |  imieniny: Katarzyny, Bogusława

Menu strony

Banery

Treść strony

U Babci zawsze jest przyjemnie, ciepło i miło. Z Dziadkiem można porozmawiać o dawnych czasach, które znane są nam tylko z kart książek historycznych. Dla Dziadków zawsze jesteśmy najważniejsi. Szanuje się ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć, miłość i ogromne doświadczenie życiowe.”

   Są takie dwa dni w roku, w których obdarzamy szczególnymi dowodami miłości i szacunku babcie i dziadków. Pamiętali o nich uczniowie klas 0 „b” i 0 „c”. Pod kierunkiem nauczycielek Teresy Matyjasek i Mileny Ołdakowskiej  przygotowali piękną uroczystość, na którą zaprosili swoje babcie i dziadków. Do szkoły licznie przybyli szacowni goście, by podziwiać występy wnucząt. W pięknie udekorowanej sali dzieci z  klasy 0 „b” i 0 „c”  przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka, dzieci również tańczyły w rytm „Czaczy”.

Babcie i dziadkowie zostali również obdarowani własnoręcznie wykonanymi przez wnuczęta laurkami. 
W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się. 
Wspólne zdjęcie upamiętniło niezwykłą atmosferę tego  dnia.

Mapa InteraktywnaStopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.