Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

    18 października to Święto Listonosza. Dzieci z klas 0a i 0d udały się do Urzędu Pocztowego w Mszczonowie aby złożyć życzenia wszystkim panom listonoszom w dniu ich święta.

      Z tej okazji na porannych zajęciach przygotowały wraz ze swoimi wychowawczyniami Barbarą Oracz i Agata Lesiak piękne laurki z życzeniami i mimo mroźnej pogody tego dnia udały się „na pocztę”. Pani Naczelnik  wprowadziła dzieci do sali w której były segregowane listy, dzieci były zdziwione, że w naszym Urzędzie Pocztowym pracuje aż 13 listonoszy. Wręczyły laurki, złożyły życzenia, zaśpiewały sto lat, aż niektórym zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia. Pani Naczelnik opowiedziała dzieciom o pracy na poczcie, pokazała czapkę i torbę listonosza a dzieci w podziękowaniu za pamięć otrzymały koperty, karty pocztowe i znaczki aby w przyszłości mogły napisać i wysłać list (pewnie będzie to list do Mikołaja).

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.