Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 21 Lipca 2018  |  imieniny: Daniela, Andrzeja

Menu strony

Banery

Treść strony

    

„Urodziny Zerówki”

   Od chwili narodzin każde dziecko co roku przezywa szczególny dzień w swoim życiu – swoje urodziny .W tym roku szkolnym we wrześniu klasy 0b i 0c a w październiku klasy 0a i 0d  obchodziły swoje pierwsze urodziny w szkole -  „ urodziny zerówki”. Urodziny Zerówki  to święto klasowe Zerówek, które stało się już tradycją i jest obchodzone w tym roku szkolnym po raz trzeci.

       Na te okazję wychowawczynie klas Barbara Oracz, Agata Lesiak, Teresa Matyjasek i Milena Ołdakowska udekorowały odświętnie klasy, balonami, serpentynami oraz przygotowały moc atrakcji dla swoich podopiecznych.  Odbyło się wiele konkursów zręcznościowych i tanecznych. Uroczystość odbyła się dzięki wsparciu rodziców, którzy zakupili piękne prezenty a także przygotowali słodki poczęstunek dla dzieci. Dzieci w rytmie skocznych hitów tańczyły oraz bawiły się podczas wspólnych zabaw i konkursów. Wspaniałą atrakcją było również malowanie dziecięcych twarzyczek. Pani Luiza Wirowska – Sadowska zmieniała buzie dzieci w przeróżne zwierzątka i postacie bajkowe dając  dzieciom wiele radości i uśmiechu za co serdecznie dziękujemy. Całą uroczystość przypieczętował pyszny tort udekorowany świeczkami. Dzieci myśląc o swoim największym marzeniu dotyczącym szkoły zdmuchnęły płonące świeczki. Każda grupa otrzymała od rodziców piękne prezenty, które z wielkim entuzjazmem były rozpakowywane przez dzieci. Dzięki tej okazji klasy zerowe wzbogaciły się o nowe, piękne lalki, klocki, kucyki, puzzle, gry, samochody i zestawy edukacyjne. Wszyscy zerówkowicze wraz ze swoimi wychowawczyniami serdecznie dziękują rodzicom za ten dar.

        Cała uroczystość przebiegała w miłej i radosnej  atmosferze a dla dzieci z mszczonowskich zerówek był to najfajniejszy dzień w szkole, co widać było po radosnych minach na twarzach zerówkowiczów.

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.