Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

 

    W Szkole Podstawowej w Mszczonowie w oddziałach przedszkolnych jest 88 przedszkolaków. Urządzenie Placu Zabaw dla najmłodszych było możliwe dopiero po pozyskaniu zewnętrznych środków finansowych z Programu „Radosna Szkoła”. Właśnie za te środki zostały zakupione urządzenia do zabaw ruchowych i tematycznych. Dostawcą urządzeń była firma BabyCam z Reguł. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców Mszczonowa są m.in.: równoważnia, poręcze gimnastyczne, 2 zestawy wież ze zjeżdżalnią, tunelem linowym  i ścianką wspinaczkową, drążki do podciągania z drabinką, huśtawki, pająk linowy. Montaż urządzeń, wraz z zagospodarowaniem terenu wykonało firma BabyCam Paweł Chodkowski z Reguł.
    Nowy plac zabaw podoba się wszystkim: dzieciom i dorosłym. Na szczególną uwagę zasługuje  estetyka i bezpieczeństwo urządzeń, co w tym przypadku ma ogromne znaczenie. Plac Zabaw przy Szkole w Mszczonowie przeznaczony jest w godzinach przedpołudniowych dla uczniów, a popołudniami dla wszystkich dzieci z okolicy pod opieką dorosłych.

Galeria
Galeria

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.