Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

              Dzieci z takimi problemami wymagają indywidualnego podejścia, różnią się między sobą dojrzałością emocjonalną i społeczną oraz temperamentem. Wykazują też różny bagaż doświadczeń związanych z ich środowiskiem rodzinnym, a także różny poziom motywacji i samodzielności. Trudności w komunikacji społecznej stanowią istotną barierę w dalszym rozwoju dzieci i osiąganiu przez nie sukcesów w życiu szkolnym.

               W ramach projektu w roku szkolnym 2011|2012 zostały zorganizowane warsztaty dla dzieci uczące postaw wzajemnego szacunku wobec siebie, skutecznych form komunikowania się bez użycia agresji i napięć emocjonalnych, aby dzieci były bardziej otwarte, śmiałe i stosowały się do obowiązujących zasad.

               Za zgodą rodziców w zajęciach uczestniczyć będzie 17 dzieci z klas I - III, w tym 7 dziewczynek i 10 chłopców. Dzieci pracować będą w trzech grupach pod opieką pedagogów i psychologa.

Plan zajęć

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.