Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 20 Lutego 2018  |  imieniny: Leona, Ludmiły

Menu strony

Banery

Treść strony

Szkolenie dla organizacji pozarządowych, klubów sportowych

W najbliższy czwartek  18 listopada 2010r.  o godzinie 10:00 w Mszczonowskim Ośrodku Kultury przy ul. Warszawskiej 33 odbędzie się szkolenie dla organizacji pozarządowych, klubów sportowych oraz wszystkich osób zainteresowanych  poświecone możliwości pozyskania Funduszy Unijnych  jak również środków publicznych krajowych  na działania związane z działalnością statutową .

Serdecznie zapraszamy

Szkolenie finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, a ich realizacja odbywa się w ramach projektu „Starostwo Powiatowe w Żyrardowie – lepsze funkcjonowanie urzędu to nowe możliwości dla rozwoju powiatu”.

autor: GCI, data: 2010.11.17

Ruszyły kursy w GCI

W czwartek 29 kwietnia b.r. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej mszczonowskiego ratusza odbyło się losowanie osób, które zgłosiły się na kursy językowe oraz komputerowe w ramach  bezpłatnych szkoleń dla osób z terenu miasta i gminy Mszczonów Działanie 9.5. Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich. Projekt przeznaczony jest zarówno dla osóbpracujących, bezrobotnych, osób nieaktywnych zawodowo, ale również dla osób uczących się oraz rolników.

więcej

Nabór do punktów przedszkolnych

Z początkiem maja rusza projekt „Punkty przedszkolne w Gminie Mszczonów” realizowany przy współudziale środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. W ramach projektu uruchomione zostaną 4 punkty przedszkolne na terenach wiejskich przy szkołach podstawowych w Bobrowcach, Piekarach, Lutkówce i Wręczy. Szczegółowych informacji o naborze udziela: BIURO PROJEKTU  w Zespole Obsługi Placówek Oświatowych w Mszczonowie, ul. Grójecka 45, tel. 46 857 13 22.

więcej

Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej

Otwarta Filharmonia Agrafki Muzycznej  to prestiżowy program stypendialnyFundacji J&S Pro Bono Poloniae, jedyny tego rodzaju w Polsce, który  istnieje od 2001 roku. W bieżącym roku  organizowana jest jego dziewiąta edycja. Program ma na celu pomoc w kształceniu młodych izdolnych muzyków, poprzez wsparcie materialne i nowatorskie  formy edukacyjne  dotychczas im nieznane, a które pozwalają poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe doświadczenia.

więcej

Rusza nabór na bezpłatne szkolenia komputerowe i językowe

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
 
Bezpłatne szkolenia dla osób z miasta i gminy Mszczonów
Działanie 9.5. Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich
Okres realizacji projektu: 01.04.2010-31.08.2010
 
„Kursy komputerowe- edukacja lokalna w Gminie Mszczonów”
więcej

Internet na terenie gminy

Już wkrótce ruszy na terenie gminy Mszczonów Internet bezprzewodowy w oparciu o technologię WiMax. Ponieważ wiele osób jest zainteresowanych cennikiem proponowanych usług telekomunikacyjnych poniżej zamieszczamy podstawowe informacje cenowe dotyczące opłat abonamentowych oraz opłaty aktywacyjnej. Szczegółowy cennik znajdą  Państwo w załączniku.

więcej

Doradca w biznesie

data dodania 19.11.2009

W dniu 18 listopada br. w Gminnym Centrum Informacji odbyły się pierwsze bezpłatne konsultacje przeznaczone dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą z terenu miasta i gminy Mszczonów. Konsultacje odbywają się dzięki funduszom pochodzącym z EFS oraz PO KL.

więcej

data dodania 09.11.2009

GMINNE CENTRUM INFORMACJI W MSZCZONOWIE
zaprasza mieszkańców z terenu miasta i gminy Mszczonów na szkolenie z „małych projektów” w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju 
- Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Chełmońskiego”
w dniu 13.XI.2009r. o godz. 15:00 w siedzibie Ratusza przy Pl. Piłsudskiego 1, pok. nr 5
 
W trakcie szkolenia zostaną omówione m.in.:
a)zasady i warunki uzyskania dotacji,
b)omówienie wniosku o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych
strategii rozwoju” dla małych projektów w odniesieniu do LSR ( praca praktyczna z wnioskiem o dofinansowanie)
więcej

Ruszają „Małe projekty” z Leadera w ramach PROW na lata 2007-2013

 data doadania 9.11.2009

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego” ogłasza nabór wniosków na „ Małe projekty”, konkurs rusza od 09.12.2009 wnioski przyjmowane będą do 28.12.2009.
 
Jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie na organizację m.in.:
- imprez kulturalnych, rekreacyjnych, sportowych (rajdy, festyny, dożynki, lokalne targi pracy, organizacja tradycyjnych świąt itp.), konkursy promujące ludzi utalentowanych
- szkoleń i innych przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym i warsztatowym dla ludności
- wystaw artystycznych, warsztatów, plenerów (np. plastyczne, muzyczne, teatralne
i literackie)
- promować lokalne dziedzictwo kulturowego, historyczne oraz przyrodnicze
więcej

Punkt konsultacyjny dla przedsiębiorców

data dodania 05.11.2009

Od dnia 18 listopada w Gminnym Centrum Informacji rusza punkt informacyjny dla przedsiębiorców i osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Dyżur odbywać się będzie w każdą drugą środę miesiąca w godz. 9.00 -15.00. Bezpłatnych porad zainteresowanym osobom z terenu miasta i gminy Mszczonów udzielać będzie konsultant ze Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza (ZPWiM). Na spotkanie z konsultantem należy uprzednio zapisać się pod numerem telefonu (46) 857 30 71 lub (46) 857 11 99 lub osobiście w ratuszu miejskim, Pl. Piłsudskiego 1, pok. nr 4 lub nr 5.

 

Zapraszamy.

Osoby zgłaszające się na konsultacje powinny mieć ze sobą numer NIP, PKD ( gdy klientem jest przedsiębiorca) oraz numer PESEL.
więcej

Mapa InteraktywnaStopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.