Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 24 Czerwca 2018  |  imieniny: Jana, Danuty

Menu strony

Banery

Treść strony

Z obrad VII sesji Rady Miejskiej w Mszczonowie

W środę 23 marca odbyła się VII sesja Rady Miejskiej w Mszczonowie podczas której radni  zajęli się tematami związanymi ze stanem sanitarnym, stanem ochrony środowiska oraz stanem melioracji i urządzeń wodnychna terenie miasta i gminy Mszczonów. Wysłuchali także sprawozdania z działalności Geotermii Mazowieckiej, a także przyjęli uchwały powołujące do życia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Mszczonowie  

więcej

„Orlik” w Mszczonowie już działa

Z Michałem Szymańskim, dyrektorem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mszczonowie rozmawia Rafał Wasilewski
 
Od kiedy rozpoczęły oficjalnie działać mszczonowskie boiska wybudowane w ramach programu „Orlik”?
 
- 14 marca b.r. był pierwszym dniem oficjalnego funkcjonowania zespołu boisk wybudowanych w ramach projektu „Moje boisko - Orlik 2012” 
więcej

Pracowity tydzień Smerfów

W Przedszkolu Niepublicznym Smerfolandia każdego dnia na dzieci czeka moc atrakcji. Podobnie było w pierwszym tygodniu wiosny, kiedy to maluchy w poniedziałek żegnały zimę na „Wiosennej zabawie”, we wtorek dzielnie przygotowywały się do Przedszkolnego Przeglądu Piosenki na zajęciach rytmicznych, w środę zaś grupy pięcio i sześciolatków odwiedziły Mszczonowski Ośrodek Kultury.  

więcej

Maluchy powitały wiosnę

21 marca, jak nakazuje tradycja, dzieci z Miejskiego Przedszkola nr1 w Mszczonowie pożegnały odchodzącą małymi kroczkami „Zimę” i powitały jednocześnie zbliżającą się „Wiosnę”. Przedszkolaki ze wszystkich grup przygotowały na tę okazję mnóstwo kolorowych kwiatów wykonanych z bibuły, którymi przyozdobiły swoje czapki i kurteczki, żółte słoneczka oraz różnobarwne wietrzyki, a także przyniosły grzechotki i tamburyny.  

więcej

Druga lokata w turnieju

Zawodnicy trenujący w naszym klubie sportowym LKS Osuchów uczestniczyli w ostatnim czasie w Turnieju zorganizowanym przez Znicza Pruszków dla rocznika 1997. Trafiliśmy do grupy A, w której znajdowało się 6 drużyn, miedzy innymi: Znicz Pruszków, Hutnik Warszawa, Tur Jaktorów, KS „Mszczonowianka” Mszczonów, Unia 97 Sochaczew.  

więcej

„Dni Europejskie” w przedszkolu

Podczas marcowych zajęć maluchy z grupy "Słoneczka" z mszczonowskiego przedszkola publicznego miały okazję do odbycia niezwykle ciekawej, a co ważniejsze bardzo pouczającej „podróży” po krajach wchodzących w skład Unii Europejskiej. Głównym celem przeprowadzonych przez nauczycielki Ewę Kowalczyk i Iwonę Gołyńską zajęć było to, aby dzieci poznały samo pojęcie „Unia Europejska”

więcej

Kolejny krok w relacjach Mszczonowa z Macedonią

W dniach 24-25 marca w Mszczonowie gościła po raz kolejny delegacja z partnerskiego miasta Kocani w Macedonii na czele z zastępcą burmistrza Peter'em Apostolov'em. Poza przedstawicielami władz samorządowych Kocani w skład delegacji weszła jeszcze 7 osobowa grupa biznesmenów zainteresowanych współpracą gospodarczą pomiędzy firmami z Macedonii a firmami z Mszczonowa. 

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.