Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Sierpnia 2017  |  imieniny: Apolinarego, Filipa

Menu strony

Banery

Treść strony

Rok szkolny 2014/2015

Klasy I-III:

1. Michalina Malik - kl. I

2. Miłosz Głowa - kl. I

3. Edmund Gorczyca - kl. I

4. Sebastian Michalak - kl. I

5. Jakub Szpinda - kl. I

6. Blanka Suplewska - kl. I

7. Weronika Szczepańska - kl. I

8. Oliwia Kierlańczyk - kl. I

9. Marcin Michalczyk - kl. II

10. Mateusz Gębski - kl. II

11. Apolonia Kamińska - kl. II

12. Jakub Sielski - kl. II

13. Dorota Gaik - kl. III

14. Julia Wojciechowska - kl. III

15. Natalia Zabelska - kl. III

16. Filip Lipiec - kl. III

17. Jakub Warzyński - kl. III

 

klasy IV - VI:

 

l.p. imię i nazwisko ucznia klasa średnia ocen
1. Magdalena Michalczyk V 5,36
2. Bartosz Gębski VI 5,27
3. Patrycja Markus VI 5,27
4. Szymon Ręgowski VI 5,27
5. Martyna Adamczyk IV 5,18
6. Natalia Kasprowicz V 5,18
7. Marta Szustakiewicz V 5,18
8. Anita Chojecka IV 5,00
9. Jakub Markus IV 5,00
10. Ewelina Mirgos V 4,90

 

Rok szkolny 2012/2013

Klasy I – III:

Dorota Gaik – klasa I

Jakub Warzyński – klasa I

Julia Wojciechowska – klasa I

Natalia Zabelska – klasa I

Martyna Adamczyk – klasa II

Anita Chojecka – klasa II

Jakub Markus - klasa II

Bartłomiej Sielski - klasa II

Klaudia Szeląg – klasa II

Natalia Kasprowicz – klasa III

Magdalena Michalczyk – klasa III

Ewelina Mirgos – klasa III

Sebastian Mirgos – klasa III

Marta Szustakiewicz – klasa III

Klasy IV – VI:

l.p.

imię i nazwisko ucznia

klasa

średnia ocen

1.

Agnieszka Krawczyk

VI

5,45

2.

Katarzyna Talak

VI

5,36

3.

Aleksandra Gronkiewicz

V

5,27

4.

Patrycja Markus

IV

5,27

5.

Paweł Zdulski

VI

4,91

6.

Agnieszka Zielińska

VI

4,82

7.

Szymon Ręgowski

IV

4,80

8.

Bartosz Gębski

IV

4,90

 

Rok szkolny 2010/2011

 

 

Klasy I-III

 

 

1/ Natalia Kasprowicz – kl. I

2/ Magdalena Michalczyk – kl. I

3/ Ewelina Mirgos – kl. I

4/ Patrycja Markus – kl. II

5/ Bartosz Gębski – kl. II

6/ Aleksandra Gronkiewicz – kl. III

7/ Wiktoria Świderska – kl. III

Klasy IV- VI

l.p.

miejsce

Imię i nazwisko

klasa

Średnia ocen

1.

I

Agnieszka Krawczyk

IV

5,36

2.

I

Aleksandra Tracewska

VI

5,36

3.

II

Katarzyna Talak

IV

5,27

4.

III

Paweł Zdulski

IV

5,09

5.

IV

Agnieszka Zielińska

IV

4,90

 

Sonda

Co Pan/Pani sądzi na temat strony naszej szkoły?
oddane głosy: 650

Mapa Interaktywna



-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.