Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 16 Sierpnia 2017  |  imieniny: Joachima, Rocha

Menu strony

Banery

Treść strony

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Rok szk. 2009/2010

l.p.

Imię i nazwisko ucznia/ zespół

miejsce

konkurs

opiekun

1.

Agnieszka Krawczyk

wyróżnienie

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

mgr Jan Chałuś

2.

Dominika Dębowska

wyróżnienie

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

mgr Jan Chałuś

3.

Grupa Teatralna „Kajtek”

I

VI Gminny Festiwal Przedstawień Jasełkowych – Mszczonów 2010

mgr Renata Szymerska

4.

Adrianna Tracewska

III

Artystyczne Spotkania Szkół – Mały Konkurs Recytatorski

mgr Bogumiła Zygier

5.

Szymon Ręgowski

I

Artystyczne Spotkania Szkół – Konkurs Plastyczny „Bioróżnorodność”

mgr Bożena Pajęcka

6.

Karolina Gronkiewicz

I

Artystyczne Spotkania Szkół –Konkurs Plastyczny „Bioróżnorodność”

mgr Bożena Pajęcka

 

7.

Katarzyna Maciszewska

III

Artystyczne Spotkania Szkół – Konkurs Plastyczny „Bioróżnorodność”

mgr Bożena Pajęcka

8.

Wiktoria Świderska

wyróżnienie

Artystyczne Spotkania Szkół – Konkurs Plastyczny „Bioróżnorodność”

mgr Bogumiła Zygier

9.

Grupa Teatralna „Kajtek”

II

Artystyczne Spotkania Szkół – Turniej Teatralny

mgr Renata Szymerska

 

Rok szk. 2010/2011

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

konkurs

opiekun

1.

Natalia Kasprowicz

wyróżnienie

Artystyczne Spotkania Szkół - Konkurs Piosenki

mgr Jan Chałuś

2.

Dominika Dębowska

III

Artystyczne Spotkania Szkół - Konkurs Piosenki

mgr Jan Chałuś

3.

Natalia Kasprowicz

III

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej – Żyrardów 2010

mgr Jan Chałuś

4. Patrycja Markus I
Konkurs Plastyczny Radia Żyrardów „ Symbole Bożego Narodzenia”
 
mgr Bożena Pajęcka
5. Natalia Kasprowicz II
Konkurs Plastyczny Radia Żyrardów „ Symbole Bożego Narodzenia”
mgr Bożena Pajęcka
6. Patrycja Markus III Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”
 
mgr Bożena Pajęcka
7. Kacper Lipiec wyróżnienie
Powiatowy Konkurs Plastyczny  „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”
 
mgr Bożena Pajęcka
8. Patrycja Markus wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa” mgr Bożena Pajęcka
9. Natalia Kasprowicz III
Gminny Konkurs Plastyczny „Szopka Bożonarodzeniowa”
 
mgr Bożena Pajęcka
10. Grupa teatralna "Kajtek" I
VI Gminny Festiwal Przedstawień Jasełkowych – Mszczonów 2011
 
mgr Renata Szymerska
11. Wiktoria Świderska wyróżnienie
Gminny Konkurs Plastyczny "Skłodowska, Miłosz, Heweliusz w wyobraźni dzieci"
 
mgr Bożena Pajęcka
12. Kacper Lipiec wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny "Skłodowska, Miłosz, Heweliusz w wyobraźni dzieci" mgr Bożena Pajęcka
13. Hubert Komst I
XXXI Mały Konkurs Recytatorski - etap gminny
 
mgr Bożena Pajęcka
14. Natalia Kasprowicz I
XXXI Mały Konkurs Recytatorski - etap gminny
 
mgr Bogumiła Zygier
15. Patrycja Markus wyróżnienie
XXXI Mały Konkurs Recytatorski - etap gminny
 
mgr Bożena Pajęcka
16. Agnieszka Krawczyk wyróżnienie
XXXI Mały Konkurs Recytatorski - etap gminny
 
mgr Renata Szymerska
17. Natalia Kasprowicz nagroda
XIII Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski
 
mgr Bogumiła Zygier
18 Hubert Komst wyróżnienie
XIII Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski
 
mgr Bożena Pajęcka
19 Natalia Kasprowicz II

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi” Etap gminny

mgr Bożena Pajęcka
20 Natalia Kasprowicz III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi” Etap rejonowy mgr Bożena Pajęcka
21 Agnieszka Krawczyk wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpiecznie na wsi” Etap gminny mgr Bożena Pajęcka

 

Rok szk. 2011/2012

l.p.

Imię i nazwisko ucznia/ zespół

miejsce

konkurs

opiekun

1.

Natalia Kasprowicz

I

Gminny Konkurs Piosenki w ramach Artystycznych Spotkań Szkół

mgr Jan Chałuś

2.

Patrycja Markus

wyróżnienie

Gminny Konkurs Piosenki w ramach Artystycznych Spotkań Szkół

mgr Jan Chałuś

3. Natalia Kasprowicz wyróżnienie
Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej - Żyrardów 2011
 
mgr Jan Chałuś
4. Agnieszka Krawczyk wyróżnienie

Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej - Żyrardów 2011

mgr Jan Chałuś
5. Martyna Adamczyk I
Gminny Konkurs Plastyczny "Świąteczne drzewko"
 
mgr Bożena Pajęcka
6. Jakub Markus I
Gminny Konkurs Plastyczny "Świąteczne drzewko"
 
mgr Bożena Pajęcka
7. Patrycja Markus II
Gminny Konkurs Plastyczny "Świąteczne drzewko"
 
mgr Bożena Pajęcka
8. Kamil Godlewski II
Gminny Konkurs Plastyczny "Świąteczne drzewko"
 
mgr Bożena Pajęcka
9. Natalia Kasprowicz,
Bartek Sielski
nagrody specjalne za największe drzewka Gminny Konkurs Plastyczny "Świąteczne drzewko" mgr Bożena Pajęcka
10. Jakub Markus

wyróżnienie


XXXII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny
 
mgr Jolanta Zdulska
11.

Natalia Kasprowicz

wyróżnienie


XXXII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny
 
mgr Bogumiła Zygier
12. Patrycja Markus

wyróżnienie


XXXII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny
 
mgr Bożena Pajęcka
13. Hubert Komst

wyróżnienie


XXXII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny
 
mgr Bożena Pajęcka
14. Agnieszka Krawczyk

wyróżnienie


XXXII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny
 
mgr Elżbieta Popławska
15. Klaudia Szeląg I

II Gminny Konkurs Plastyczny „Mój kosmaty przyjaciel”

.mgr Bożena Pajęcka
16. Szymon Ręgowski II

II Gminny Konkurs Plastyczny „Mój kosmaty przyjaciel”

mgr Bożena Pajęcka
17 Aleksandra Gronkiewicz wyróznienie

II Gminny Konkurs Plastyczny „Mój kosmaty przyjaciel”

mgr Bożena Pajęcka
18. Grupa teatralna "KAJTEK" II
Gminny Turniej Teatralny
 
lic Justyna Małachowska

Rok szk. 2012/2013

l.p.

Imię i nazwisko ucznia/ zespół

miejsce

konkurs

opiekun

1.

Norbert Sadkowski

I

Międzygminny Konkurs Plastyczny „Mikołaj na Święta” – kat. kl. I

 Bożena Pajęcka

2.

Jakub Markus

I

Międzygminny Konkurs Plastyczny „Mikołaj na Święta” – kat. kl. II

 Bożena Pajęcka

3. Kamil Godlewski I Międzygminny Konkurs Plastyczny „Mikołaj na Święta” – kat. kl. II
 
 Bożena Pajęcka
4. Dorota Gaik II

Międzygminny Konkurs Plastyczny „Mikołaj na Święta” – kat. kl. I

 Bożena Pajęcka
5. Natalia Kasprowicz II
Międzygminny Konkurs Plastyczny „Mikołaj na Święta” – kat. kl. III
 
 Bożena Pajęcka
6. Katarzyna Adamczyk wyróżnienie
Międzygminny Konkurs Plastyczny „Mikołaj na Święta” – kat. kl. I
 
 Bożena Pajęcka
7. Patrycja Godlewska wyróżnienie
Międzygminny Konkurs Plastyczny „Mikołaj na Święta” – kat. kl. I
 
 Bożena Pajęcka
8. Natalia Kasprowicz II


IV Gminny Konkurs Plastyczny

 Bożena Pajęcka
9. Patrycja Markus wyróżnienie


IV Gminny Konkurs Plastyczny

 Bożena Pajęcka
10. Natalia Kasprowicz I

 

XXXIII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny

 Bogumiła Zygier

11. Jakub Markus II

 

XXXIII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny

 Jolanta Zdulska
12. Agnieszka Krawczyk wyróznienie

 

 XXXIII Mały Konkurs Recytatorski – etap gminny

  Elżbieta Popławska
13. Natalia Kasprowicz wyróżnienie
XV Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski
 

 Bogumiła Zygier

 

14.

 

Marta Szustakiewicz I III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpiecznie na wsi - powiedz STOP upadkom" - etap rejonowy  Bożena Pajęcka

 

15.

 

Katarzyna Talak nagroda Międzypowiatowy KONKURS Fotograficzny "Kapliczki i krzyże przydrożne"  Elżbieta Popławska

 

Rok szkolny 2013/2014

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

konkurs

opiekun

1.

Jakub Markus

II

XXII Artystyczne  Spotkania Szkół – Konkurs Piosenki (kat. kl. I-III)

 

Jan Chałuś

2.

Maja Brzezińska

III

 XXII Artystyczne  Spotkania Szkół – Konkurs Piosenki (kat. kl. I-III)

 

Jan Chałuś

3.

Natalia Kasprowicz

I

XXII Artystyczne  Spotkania Szkół – Konkurs Piosenki (kat. kl. IV-VI)

Jan Chałuś

4.

Patrycja Markus II  Powiatowy Konkurs Fotograficzny " Tu gdzie mieszkam" M. Grala - Wiśniewska
5. Natalia Kasprowicz I

XVI Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej w Żyrardowie

 

Jan Chałuś
6. Jakub Markus II

XVI Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej w Żyrardowie

 

Jan Chałuś
7. Jakub Markus I

XXXIV Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny) - kat. kl. I-III

Jolanta Zdulska

 

8. Hubert Komst I XXXIV Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny) - kat. kl. IV-VI

Elżbieta Popławska

 

9. Patrycja Markus II XXXIV Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny) - kat. kl. IV-VI

Elżbieta Popławska

 

10. Natalia Kasprowicz wyróżnienie XXXIV Mały Konkurs Recyatorski (etap gminny)- kat. kl. IV-VI

Elżbieta Popławska

 

11. Julia Mroczkiewicz wyróżnienie XXXIV Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny) - kat. kl. I-III

Bożena Pajęcka

 

12. Szymon  Ręgowski I

Gminny Konkurs Plastyczny 

(kat. kl. IV-VI)

Bożena Pajęcka
13. Patrycja Markus Nagroda specjalna

Gminny Konkurs Plastyczny

(kat. kl.IV-VI)

Bożena Pajęcka
14. Paweł Szustakiewicz wyróżnienie

Gminny Konkurs Plastyczny

(kat. kl. I-III)

Bożena Pjaęcka
15. Maja Tomaszewska wyróżnienie

Konkurs Plastyczny KRUS

 

Bożena Pajęcka

 

Rok szkolny 2014/2015

l.p.

Imię i nazwisko ucznia

miejsce

konkurs

opiekun

1.

Natalia Kasprowicz

I

XXIII Artystyczne  Spotkania Szkół – Konkurs Piosenki (kat. kl. IV-VI)

 

Jan Chałuś

2.

Maja Brzezińska

wyróżnienie

 XXIII Artystyczne  Spotkania Szkół – Konkurs Piosenki (kat. kl. I-III)

 

Jan Chałuś

3.

Jakub Markus

wyróżnienie

XXIII Artystyczne  Spotkania Szkół – Konkurs Piosenki (kat. kl. IV-VI)

Jan Chałuś

4. Maja Brzezińska II

XVII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej (kat. kl. I-III)

Jan Chałuś
5. Natalia Kasprowicz I

XVII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej (kat. kl. IV-VI)

Jan Chałuś
6. Norbert Sadkowski II

XXIII Artystyczne Spotkania Szkół - Konkurs Plastyczny (kat. kl. I-III)

 

Bożena Pajęcka

 

7.

 

Patrycja Markus wyróżnienie XXIII Artystyczne Spotkania Szkół - Konkurs Plastyczny (kat. kl. IV-VI) Bożena Pajęcka

 

8.

Edmund Gorczyca wyróżnienie XXXV Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny) - kat kl. I-III Jolanta Zdulska

 

9.

Filip Winkler wyróżnienie XXXV Mały Konkurs Recyatorski (etap gminny) - kat. kl. I-III Bogumiła Zygier

 

10.

Natalia Zabelska wyróżnienie XXXV Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny) - kat. kl. I-III Bożena Pajęcka

 

11.

Jakub Markus I XXXV Mały Konkurs Recytatorski (eliminacje gminne) - kat. kl. IV-VI Elżbieta Popławska

 

12.

Patrycja Markus wyróżnienie XXXV Mały Konkurs Recyatorski (eliminacje gminne) -kat. kl. IV-VI Elżbieta Popławska
13. Marta Szustakiewicz tytuł laureata Powiatowy Konkurs Plastyczny "Gdybym był ministrem finansów, na co przeznaczyłbym pieniądze z podatków" Bożena Pajęcka
14. Jakub Sielski I Gminny Konkurs Plastyczny na najładniejszą pisankę  
15. Blanka Suplewska II Gminny Konkurs Plastyczny na najładniejszą pisankę  
16. Apolonia Kamińska III Gminny Konkurs Plastyczny na najładniejszą pisankę  
17. Dorota Gaik wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny na najładniejszą pisankę  
18. Norbert Sadkowski wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny na najładniejszą pisankę  
19. Norbert Sadkowski II miejsce

Konkurs Plastyczny KRUS - etap wojewódzki

Bożena Pajęcka

 

Rok szkolny 2015/2016

l.p. imię i nazwisko miejsce konkurs opiekun
1. Maja Strzelecka II Gminny Konkurs Piosenki ( kat. kl. I -III) Jan Chałuś
2. Maja Brzezińska II Gminny Konkurs Piosenki (kat. kl. IV- VI) Jan Chałuś
3. Natalia Kasprowicz III  Gminny Konkurs Piosenki (kat. kl. IV - VI) Jan Chałuś
4. Maja Strzelecka I XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej (kat. kl. I-III) Jan Chałuś
5. Natalia Kasprowicz II XVIII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej (kat. kl IV-VI) Jan Chałuś
6. Weronika Szczepańska III Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza bombka na choinkę" Bożena Pajęcka
7. Maja Tomaszewska III Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza bombka na choinkę" Bożena Pajęcka
8. Szymon Adamczyk wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza bombka na choinkę" Bożena Pajęcka
9. Kinga Chojecka wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza bombka na choinkę"
Bożena Pajęcka
10. Pola Kamińska wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny "Najpiękniejsza bombka na choinkę" Bożena Pajęcka
11. Zespół teatralny "Kajtek" III miejsce Gminny Turniej Teatralny Justyna Antosik
12. Maja Strzelecka nagroda Powiatowy Festiwal Piosenki "Śpiewa lala, śpiewa miś"  

 

Rok szkolny 2016/2017

 

l.p. imię i nazwisko ucznia/ zespół miejsce konkurs

opiekun

1. Maja Strzelecka I Gminny  Konkurs Piosenki (kat. kl. I-III) Jan Chałuś
2. Maja Brzezińska I Gminny Konkurs Piosenki (kat. kl. IV-VI) Jan Chałuś
3. Jakub Markus II Gminny Konkurs Piosenki (kat. kl. IV-VI) Jan Chałuś
4. Michalina Malik wyróżnienie Gminny Konkurs Piosenki (kat. kl. I-III) Jan Chałuś
5. Maja Strzelecka II XIX Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej (kat. kl. I-III) Jan Chałuś
6. Maja Brzezińska III XIX Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej (kat. kl. IV-VI) Jan Chałuś
7. Bartłomiej Sielski I

Międzyszkolny Konkurs      Plastyczny        na ozdobę choinkową

Bożena Pajęcka
8. Marcin Michalczyk wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na ozdobę choinkową Bożena Pajęcka
9. Jakub Sielski wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na ozdobę choinkową Bożena Pajęcka
10. Natalia Zabelska II XXXVII Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny, kl. IV-VI) Elżbieta Popławska
11. Nicol Leonetti wyróżnienie XXXVII Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny, kl. I-III) Jolanta Zdulska
12. Michalina Malik wyróżnienie XXXVII Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny, kl. I-III) Jolanta Zdulska
13. Jakub Markus wyróżnienie XXXVII Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny, kl. IV-VI)  Elżbieta Popławska
14. Marcin Michalczyk wyróżnienie XXXVII Mały Konkurs Recytatorski (etap gminny, kl. IV-VI) Elżbieta Popławska
15. Paweł Szustakiewicz II Gminny Konkurs Plastyczny (kat. kl. IV-VI) Bożena Pajęcka
16. Klaudia Szeląg wyróżnienie Gminny Konkurs Plastyczny (kat. kl. IV-VI) Bożena Pajęcka

 

 

Sonda

Co Pan/Pani sądzi na temat strony naszej szkoły?
oddane głosy: 647

Mapa Interaktywna



-Przebudowa ulicy Sienkiewicza i Nowego Rynku

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.