Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 18 Listopada 2018  |  imieniny: Karoliny, Romana

Menu strony

Banery

Treść strony

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Rok szk. 2009/2010

l.p.

Imię i nazwisko ucznia/ drużyna

miejsce

nazwa zawodów

opiekun

1.

Dominika Cymerman

I

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa – Osuchów 2009

mgr Janusz Kaliński

 

2.

 

Marta Osińska

 

II

 

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa – Osuchów 2009

mgr Janusz Kaliński

 

3.

 

 

 

Martyna Ręgowska

 

 

 

III

 

 

 

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa – Osuchów 2009

 

 

mgr Janusz Kaliński

 

4.

Inga Kalinowska

III

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa – Osuchów 2009

mgr Janusz Kaliński

5.

Michał Badowski

III

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa – Osuchów 2009

mgr Janusz Kaliński

 

6.

Marta Osińska

I

Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych- Osuchów 2009

mgr Janusz Kaliński

 

7.

 

8.

 

Martyna Ręgowska

 

Inga Kalinowska

 

II

 

III

Mistrzostwa Gminy Mszczonów w tenisie stołowym – Mszczonów 2009

mgr Janusz Kaliński

 

9.

 

 

 

Marta Osińska

II

Wiosenne Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych- Osuchów 2010

 

mgr Janusz Kaliński

 

10.

Drużyna dziewcząt

II

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt – Mszczonów 2010

 

mgr Janusz Kaliński

 

11.

Drużyna chłopców

III

VIII Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

mgr Janusz Kaliński

 

12.

Sześciolatki

II

I Dziecięce Igrzyska Olimpijskie – Mszczonów 2010

mgr Bogusława Bielawska

Rok szk. 2010/2011

l.p.

Imię i nazwisko ucznia/ drużyna

miejsce

nazwa zawodów

opiekun

1.

Dominika Cymerman

I

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa – Osuchów 2010

Janusz Kaliński

 

2.

Natalia Maciszewska

II

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa – Osuchów 2010

Janusz Kaliński

 

3.

Marta Osińska

III

V Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych- Osuchów 2010

Janusz Kaliński

 

4.

Agnieszka Krawczyk

II

V Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych – Osuchów 2010

Janusz Kaliński

 

5. Olaf Petrykowski III
Wiosennne Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych - Osuchów 2011
 

Janusz Kaliński

6. Drużyna kl. IV-VI III
IX Gminny Turniej Piłki Nożnej – Piekary 2011
 
Janusz Kaliński

 

Rok szk. 2011/2012

l.p.

Imię i nazwisko ucznia/ drużyna

miejsce

nazwa zawodów

opiekun

 

 

1.

 

 

Agnieszka Krawczyk

I – bieg na 60m,

II – bieg na 300 m,

II – skok w dal

 

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego LZS – Osuchów 2011

mgr Janusz Kaliński

 

 

2.

 

 

Natalia Maciszewska

I – skok w dal,

III – bieg na 60 m,

III – bieg na 300 m

 

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego LZS – Osuchów 2011

mgr Janusz Kaliński

 

3.

 

Kamil Zieliński

II – bieg na 60 m,

III – skok w dal

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego LZS – Osuchów 2011

mgr Janusz Kaliński

 

 

 

4.

 

 

Olaf Petrykowski

 

 

II – bieg na 60 m,

II – bieg na 300 m,

III – skok w dal

 

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Powiatu Żyrardowskiego LZS – Osuchów 2011

mgr Janusz Kaliński

 

5.

 

Natalia Maciszewska

 

I

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Gminy Mszczonów – Osuchów 2011

mgr Janusz Kaliński

 

6

 

Olaf Petrykowski

 

 

I

Lekkoatletyczne Mistrzostwa gminy Mszczonów - Osuchów 2011

 

Rok szkolny 2014/2015

 

l.p. imię i nazwisko zawodnika/ drużyna miejsce nazwa zawodów opiekun
1. drużyna w składzie: Alicja Słowińska, Dorota Trzeciecka, Ewelina Mirgos, Mateusz Maciszewski, Sebastian Mirgos, Michał Stusiński III XV Lekkoatletyczne Mistrzostwa Mszczonowa Janusz Kaliński
2. Michał Stusiński

I

(kat. kl. V)

VIII Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych Janusz Kaliński
3. Paweł Szustakiewicz

III

(kat. kl. IV)

VIII Regionalne Mistrzostwa zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych Janusz Kaliński
4. Michał Stusiński

II

(kat. kl. V)

Powiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych Janusz Kaliński
5. Paweł Szustakiewicz

II

(kat. kl. IV)

Powiatowy Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych Janusz Kaliński
6. drużyna w składzie: K. Burhardt, H. Komst, K. Lipiec, E. Mirgos, S. Mirgos, Sz. Ręgowski, M. Szustakiewicz,   P. Szustakiewicz, D. Trzeciecka III Mistrzostwa Gminy w Łyżwiarstwie Szybkim Janusz Kaliński
7. Michał Stusiński I Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS (kat. chł.kl. V) Janusz Kaliński
8. Marta Szustakiewicz II Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS (kat. dz. kl. V) Janusz Kaliński
9. Magdalena Michalczyk III Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS (kat. dz. kl. V) Janusz Kaliński
10. Paweł Szustakiewicz III Wiesenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS (kat. chł kl. III) Janusz Kaliński
11. Drużyna kl. III-VI III Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS (kategoria szkół podstawowych powiatu) Janusz Kaliński
12. Paweł Szustakiewicz II w kat. klas III XXIII EUROPEJSKIE BIEGI MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW - SOCHACZEW -BIELICE 2015 Janusz Kaliński
13. Michał Stusiński III w kat. kl. V

XXIII EUROPEJSKIE BIEGI MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW - SOCHACZEW - BIELICE 2015

Janusz Kaliński
14. Marta Szustakiewicz VI miejsce w kat. kl. V XXIII EUROPEJSKIE BIEGI MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW - SOCHACZEW - BIELICE 2015 Janusz Kaliński
15. Magdalena Michalczyk XI miejsce w kat. kl. V XXIII EUROPEJSKIE BIEGI MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW - SOCHACZEW - BIELICE 2015 Janusz Kaliński
16. Michał Stusiński

I miejsce(bieg na 1000 m),

I miejsce (rzut piłką palantową)

IV Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
17. Paweł Szustakiewicz

I miejsce (bieg na 600 m)

II miejsce (skok w dal)

IV Grand Prix Mszczonowa w Lekkej Atletyce Janusz Kaliński
18. Alicja Słowińska I miejsce (bieg na 60 m), II miejsce (skok w dal) IV Grand Prix Mszczonowa w Lekkej Atletyce Janusz Kaliński
19. Michalina Petrykowska II miejsce (skok w dal) IV Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
20. Mateusz Marjański II miejsce (bieg na 60 m) IV Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
21. Jakub Strzelecki I  miejsce (bieg kl. I na 50 m) Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
22. Marcin Michalczyk

I miejsce ( bieg kl. II na 50 m)

III miejsce (skok w dal kl. II)

Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
23. Kacper Szczepański I miejsce (skok w dal kl. I) Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
24. Paweł Szustakiewicz

I miejsce (bieg na 300 m - kl. III)

II miejsce (skok w dal - kl. III)

Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
25.  Julia Mroczkiewicz III miejsce (skok w dal kl. III) Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
26. Konrad Bałaciński II miejsce (rzut piłką tenisową - kl. I) Małe grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
27. Kacper Szpinda III miejsce (rzut piłką tenisową kl. I) Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
28. Bartosz Zdzieszyński III miejsce (rzut piłką tenisową - kl. II) Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
29. drużyna z klasy I III miejsce w sztafecie 4x100m Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
30. drużyna z klasy II III miejsce w sztafecie 4 x 100 m Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
31. drużyna z klasy III I miejsce w sztafecie 4 x 100 m Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
32. drużyna dziewcząt  z kl. III-VI III miejsce III Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Janusz Kaliński

 

Rok szkolny 2015/2016

 

l.p. imię i nazwisko ucznia/ zespół miejsce   zawody opiekun
1. Michał Stusiński I XVIII Jesienne Biegi Przełajowe -Osuchów 2015 Janusz Kaliński
2. Marta Szustakiewicz III XVIII Jesienne Biegi Przełajowe - Osuchów 2015 Janusz Kaliński
3. Przemek Witecki IV XVIII Jesienne Biegi Przełajowe - Osuchów 2015 Janusz Kaliński
4. Drużyna kl. IV-VI III Gminne Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim Janusz Kaliński
5. Drużyna dziewcząt kl. IV-VI III Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt Janusz Kaliński
6. Paweł Szustakiewicz

    III    

(kl. IV)

Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS Janusz Kaliński
7. Michał Stusiński

III

(kl. VI)

Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS Janusz Kaliński
8. Emilia Krzemińska

I - bieg na 300 m

I - skok w dal

V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. IV)

Janusz Kaliński
9. Maja Brzezińska III - rzut piłką palantową V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. IV) Janusz Kaliński
10. Julia Szlaga III - bieg na 300 m V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. IV) Janusz Kaliński
11. Paweł Szustakiewicz II - bieg na 300 m V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. IV) Janusz Kaliński
12. Przemysław Witecki III - rzut piłką palantową V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. IV) Janusz Kaliński
13. Magdalena Michalczyk II - skok w dal V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce  (kat. kl. V-VI) Janusz Kaliński
14. Ewelina Mirgos III - bieg na 60 m V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. V-VI) Janusz Kaliński
15. Marta Szustakiewicz

II - bieg na 600 m

III - skok w dal

V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. V-VI) Janusz Kaliński
16. Michał Stusiński

I - rzut piłką palantową

III - bieg na 1000 m

V Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce (kat. kl. V-VI) Janusz Kaliński
17. Drużyna chłopców z klas I-III II Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla klas I -III Janusz Kaliński
         

 

Rok szkolny 2016/2017

l.p. imię i nazwisko ucznia/ zespół miejsce zawody opiekun
1. Paweł Szustakiewicz II Regionalne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych Janusz Kaliński
2. Drużyna Dziewcząt kl. IV-VI I Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych Janusz Kaliński
3. Drużyna Chłopców kl. III-VI III Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych Janusz Kaliński
4. Drużyna kl. I-III I Małe Grand Prix Mszczonowa w Lekkiej Atletyce Janusz Kaliński
         

 

Rok szkolny 2017/2018

l.p. uczeń/ zespół miejsce zawody opiekun
1. zespół dziewcząt i chłopców kl. IV-VI I Mistrzostwa Gminy w Łyżwiarstwie Szybkim Szkół Podstawowych Janusz Kaliński      
2. Igor Skwara III Regionalne Wiosenne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS Janusz Kaliński
         
         
         

 

Sonda

Co Pan/Pani sądzi na temat strony naszej szkoły?
oddane głosy: 952

Mapa Interaktywna



Mikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.