Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 22 Marca 2018  |  imieniny: Katarzyny, Bogusława

Menu strony

Banery

Treść strony

Konkurs "Polska pomoc rozwojowa 2012"

Celem konkursu jest realizacja założeń „Planu współpracy rozwojowej w 2012” przez organizacje pozarządowe, jednostki samorządu terytorialnego, publiczne i niepubliczne szkoły wyższe, instytuty badawcze oraz PAN i jej jednostki. Termin składania ofert mija 6 grudnia 2011.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/698248.html

drukujdrukuj

autor: Wojciech Słowikowski (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.07

Konkursy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych

Wystarczy nakręcić krótki film o dobrych praktykach wykorzystania środków unijnych w Twojej okolicy, aby mieć szansę na wygranie atrakcyjnych nagród: laptop, aparaty fotograficzne, tablety. Amatorski film (max. 2 GB) powinien pokazywać zmiany w okolicy dzięki wykorzystaniu środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013. Termin nadsyłania prac: 20 listopada 2011r. Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://rpo.mazowia.eu/aktualnosci/nakrec-film-o-dobrych-praktykach-rpo-wm-2007-2013.html

więcej

Konkurs CRZL na pilotaż w całej Polsce ogłoszony

3 listopada Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich ogłosiło konkurs na pilotażowe wdrożenie standardów usług i modeli instytucji pomocy i integracji społecznej. Konkurs skierowany jest do jednostek samorządu terytorialnego szczebla gminnego i powiatowego oraz partnerstw lokalnych w całej Polsce.

Źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/697732.html

drukujdrukuj

autor: Katarzyna Gierczycka (portal NGO) publikacja: GCI, data: 2011.11.03

We wrześniu rusza program o bezpieczeństwie dla Pierwszoklasistów

We wrześniu rusza już III edycja programu Klub Bezpiecznego Puchatka. Akcję organizuje firma Maspex i Komenda Główna Policji. Program przeznaczony jest dla klas I szkół podstawowych i ma za zadanie uczyć dzieci bezpiecznych zachowań na drodze, w szkole i w domu. Wraz z początkiem roku szkolnego zachęcamy do udziału w akcji, by zwiększać bezpieczeństwo dzieci w każdej sytuacji. W załączeniu informacja prasowa. W razie pytań: j.olszowska@maspex.com lub telefonicznie: 33 870 84646 oraz 502195097.

więcej

„Nowoczesna placówka Edula.pl”

Zapraszam do udziału w ogólnopolskiej akcji  „Nowoczesna placówka Edula.pl” organizowanej przez portal Edula.pl. Program ma na celu udostępnienie placówkom oświatowym miejsca, gdzie w prosty i atrakcyjny sposób mogą wykreować swój wizerunek jako nowoczesne, odważnie wkraczające w XXI wiek placówki.  Ponadto rejestrując się w serwisie będą Państwo wkrótce mieli niepowtarzalną szansę na wzięcie udziału w ogólnopolskim konkursie „Tacy Jesteśmy” organizowanym na łamach portalu Edula.pl, Facebook.com i Youtube.pl. Konkurs potrwa od 01 czerwca 2011 r. do 20 grudnia 2011 r. i będzie polegał na wyłonieniu najbardziej atrakcyjnych wizytówek placówek edukacyjnych działających w Polsce.

więcej

Nauka Bez Granic - oferta programu edukacyjnego

W załączeniu informacje o ofercie programu edukacyjnego NaukaBezGranic.pl, z którego korzysta już wiele placówek oświatowo- wychowawczych z terenu Mazowsza Zachodniego oraz szkolne koła i kluby Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego, Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, Polskiego Związku Esperanto oraz Ligi Morskiej i Rzecznej. Warto skorzystać z tej oferty idąc śladem sprawdzonych już  rozwiązań i licząc na pomoc konsultantów.

więcej

Nowy wzór oferty, umowy i sprawozdania – najważniejsze zmiany

Po kilku miesiącach oczekiwania 18 stycznia 2011r. wszedł w życie nowy wzór oferty, umowy i sprawozdania z realizacji zadania publicznego. Wszystkie konkursy ogłaszane od 18 stycznia 2011r. muszą stosować nowe wzory.

źródło i szczegółowe informacje: http://mazowieckie.ngo.pl/wiadomosc/616535.html

autor: Marcin Dadel – członek Rady Działalności Pożytku Publicznego publikacja: GCI, data: 2011.01.17

Konkurs Historyczny "Z historii i tradycji turystyki i krajoznawstwa w Żyrardowie"

W roku 2012 minie 50 lat od powołania w Żyrardowie Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego (PTTK). W ramach obchodów 50 lecia PTTK planowane jest zorganizowanie w Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie okolicznościowej wystawy związanej z historią i tradycją turystyki i krajoznawstwa w Żyrardowie. Z okazji obchodów Zarząd Oddziału PTTK w Żyrardowie wraz z Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie ogłaszają konkurs historyczny "Z historii i tradycji turystyki i krajoznawstwa w Żyrardowie".

więcej

Mapa InteraktywnaStopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.