Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 23 Czerwca 2018  |  imieniny: Wandy, Zenona

Menu strony

Banery

Treść strony

Jasełek czar

19 grudnia br na deskach sali teatralno-kinowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury odbyła się premiera przedstawienia jasełkowego pt.: Zabawa w Jasełka w wykonaniu grupy Skorpion w reż. Dominiki Jankowskiej.

O przedstawieniu…
Zabawa w Jasełka to opowiedziana w sposób pogodny i radosny historia narodzenia Pańskiego.
więcej

Nagroda konkursu „Gmina Fair Play” 2010 – dla Mszczonowa, Tytułu „Menadżera Roku” dla burmistrza Józefa Grzegorza Kurka

Konkurs „Gmina Fair Play” 2010 został rozstrzygnięty i zakończył się wyjątkowo pomyślnie dla Gminy Mszczonów. W konkursowej kategorii „miasteczek i małych miast” Mszczonów znalazł się w gronie nagrodzonych, wraz z takim gminami jak Babimost (woj. lubuskie), Ośno Lubuskie (woj. lubuskie) oraz Polkowice (woj. dolnośląskie). Dodatkowym wyróżnieniem dla Mszczonowa było przyznanie specjalnej nagrody konkursu - „Tytułu Menadżera Roku” - burmistrzowi Józefowi Grzegorzowi Kurkowi. 

więcej

Z potrzeby serca i dla poszanowania tradycji

Spotkanie opłatkowe -12.12.2010r. 

Już po raz drugi Stowarzyszenie Rycerstwo Niepokalanej przy Parafii Świętego Jana Chrzciciela w Mszczonowie zorganizowało spotkanie opłatkowe dla osób: bezdomnych, samotnych oraz korzystających z pomocy MOPS-u lub parafialnego Caritas. Uczestniczyli w nim także: ks. dziekan Tadeusz Przybylski, ks. proboszcz Sławomir Tulin, ks. wikariusz Paweł Pietrzak, burmistrz Józef Grzegorz Kurek oraz kierownik MOPS-u Barbara Ciszewska.

więcej

Zanikające świąteczne dekoracje

Mszczonowskie ulice zostały w tym roku przyozdobione wyjątkowo bogato. Dekoracje zakupione przez Urząd Miejski i zamontowane przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej zawisły wzdłuż głównych ulic: Warszawskiej, Tarczyńskiej, Grójeckiej i Rawskiej. Przyozdobiony został także budynek ratusza, a w parku na osiedlu Dworcowa III stanęła choinka, na której światełka zapalono uroczyście w mikołajkowy wieczór.

więcej

Niezwykły spektakl

Jasełka, które zintegrowały dzieci niepełnosprawne i gimnazjalistów wolontariuszy – MOK 16.12.2010r.

Jasełka przygotowywane co roku przez dzieci niepełnosprawne ze Świetlicy Terapeutycznej w Mszczonowie oraz wolontariuszy z mszczonowskiego Gimnazjum to już miejscowa tradycja. Za każdym razem, gdy odbywa się ten niezwykły spektakl sala widowiskowa MOK-u zapełnia się po brzegi.
więcej

TERMY wypromowały Mszczonów

Gmina Mszczonów Krajowym Liderem Innowacji 2010

Osiągnięcia Mszczonowa na arenie ogólnopolskiej po raz kolejny zostały dostrzeżone i nagrodzone. Gmina zwyciężyła w konkursie „Krajowi Liderzy Innowacji – 2010”, w kategorii „Innowacyjny projekt unijny - gmina"(w podkategorii – gmina wiejsko-miejska). Zwycięstwo gmina zawdzięcza projektowi -„Budowa kompleksu basenowego z wykorzystaniem źródeł termalnych w Mszczonowie".


więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.