Serwis.mszczonow.pl

Wyszukiwanie

:

Język / Language:

Data, imieniny

Dziś jest 21 Lipca 2018  |  imieniny: Daniela, Andrzeja

Menu strony

Banery

Treść strony

Oświadczenie Rady Miejskiej

Oświadczenie
RADY MIEJSKIEJ W MSZCZONOWIE
z dnia 5 października 2010r.
w sprawie sprzeciwu wobec dopuszczenia do obrotu środków zwanych „dopalaczami”. 

więcej

Z obrad mszczonowskiej Rady Miejskiej

Podczas sesji radni wysłuchali informacji o stanie realizacji zadań oświatowych za poprzedni rok szkolny oraz o wynikach egzaminów, a także przyjęli uchwały dotyczące bieżących spraw gminy.
 
Edukacja w powiecie i gminie
W czwartek 28 października odbyła się ostatnia w tej kadencji merytoryczna sesja Rady Miejskiej Mszczonowa. Obrady rozpoczęły się od wysłuchania informacji dotyczących oświaty.  
więcej
Zdjęcie pochodzi z występu grupy w Mszczonowskim Ośrodku...

Mszczonowski „Kopciuszek” w Żyrardowie

Mszczonowscy aktorzy-amatorzy zaprezentowali swoje przedstawienie żyrardowskiej publiczności. "Kopciuszek" w ich wykonaniu to dowód na to, że jednak warto wracać do klasyki bajek, gdyż wielość środków wyrazu zastosowanych w przedstawieniu ukazuje tą świetnie znaną wszystkim opowieść w zupełnie nowy i ciekawy sposób. 

więcej

Macedońscy partnerzy Mszczonowa

Od niedzieli 24 października do środy 27 października w Mszczonowie gościła delegacja z miasta Kocani w Macedonii na czele z burmistrzem Ratko Dimitrovskim. W skład grupy goszczącej w Mszczoniwe weszli jeszcze Zoran Manasiev , dyrektor sektora planowania i rozwoju w Kocani oraz Todor Kushevski, manager biura ds. badań i rozwoju.

więcej

W Mszczonowie spłonął szpital

W sobotnie popołudnie 23 października w Mszczonowie  rozległo się przeciągłe wycie strażackich syren. Nad miastem pojawił się gęsty dym.  Ogień trawił zabytkowy budynek zwany szpitalikiem. Zbudowany w XIX wieku,   w pobliżu kościoła i starej plebani,  parterowy obiekt,  pełnił  jeszcze w latach trzydziestych funkcję miejskiego  szpitala. Budynek był jednym z najstarszych obiektów w Mszczonowie. 

więcej

Mszczonów w konkursie „Polski Internet”

W piątek 15 października 2010r. zakończył się I Etap Konkursu „Polski Internet”. Kolejny etap rozpoczęty został  w poniedziałek 18 października 2010r. i będzie trwał do 31 października 2010r. Strona internetowa Mszczonowa wraz z sześcioma innymi zakwalifikowała się do II Etapu Konkursu w kategorii PORTAL MIASTA.  

więcej

następna strona »

Mapa InteraktywnaMikroporady

Stopka strony

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.